Connect with Us

All posts tagged "reper"

Showbizz 22:00 - 21 Nentor, 2019

“Ka nevojë për ndihmë”/ Mozzik i jep përgjigjen Onat

Disa javë më parë i ftuar në emisionin Shiko kush Luan, Onat u përball me disa nga pyetjet pikante të drejtuara nga Fifi. Ai u pyet...

Showbizz 22:29 - 19 Nentor, 2019

Kim Kardashian provon se martesa e saj me Kaney West është më e fortë se 5 vite më parë: “E dua kaq shumë”

Biznesmenia Kim Kardashian dhe reperi Kaney West i thanë po njëri-tjetrit 5 vite më parë, përkatësisht në vitin 2014. Dhe ashtu siç duket lidhja e tyre...

Showbizz 21:53 - 17 Nentor, 2019

U përfol për një lidhje me Cozman/ Moderatorja shqiptare flet për herë të parë

Kohë më parë u përfol në media se moderatorja nga Kosova, Blerona Zeqiri dhe reperi Cozman ishin në një lidhje. Blerona ka patur mundësinë të sqarojë...

Showbizz 21:16 - 16 Nentor, 2019

“Duhet të ikja nga policia, por…”/ Çfarë po ndodh me Noizyn?

Padiskutim që ai është reperi më i njohur dhe i pëlqyer i momentit në Shqipëri. Besoj  e kuptuat që bëhet fjalë për Noizyn. Reperi përflitet shpesh...

Showbizz 11:53 - 15 Nentor, 2019

FOTO-“Kërkoj falje”/ Pas këngëve të suksesshme, reperi shqiptar tërhiqet nga rrjetet sociale

Ai po shijon suksesin e koncertit gjigant në “Sheshin Nënë Tereza” në Tiranë dhe hitet e tij të njëpasnjeshëm duke treguar se karriera e tij është...

Showbizz 12:11 - 14 Nentor, 2019

Noizy zbulon surprizën për fansat/ Reperi pjesë e filmit gjerman

Reperi i njohur shqiptar Noizy, disa ditë më parë ka bërë të ditur për fansat e tij se do të jetë pjesë e një filmi gjerman....

Showbizz 11:40 - 12 Nentor, 2019

Reperi i njohur qëllohet me armë në mes të rrugës/ Zbulohen detajet dhe gjendja e tij

Reperi i njohur amerikan Lil Reese, ka mbetur i plagosur gjatë një atentati me armë nga persona të panjohur ditën e djeshme. Ai është shtruar në...

Showbizz 20:39 - 10 Nentor, 2019

Stresi flet për sherrin me Ledrin Vulën/ Tregon arsyen pse nuk flisnin më njëri-tjetrin

Reperi i njohur shqiptar Stresi shpesh herë është përfolur në mediat rozë për jetën private si dhe për konfliktet mes kolegëve. Gjatë një inetrviste për Prive.al...

Showbizz 15:49 - 10 Nentor, 2019

“Ka nevojë për ndihmë në tekste”/ Getinjo ironizon reperin e Babastars

Reperi i njohur i grupit Babastars, Onat mbrëmjen e kaluar ka qenë i ftuar në emisionin “Shiko kush Luan”, ku i gjendur përballë disa pyetjeve thumbuese...

Showbizz 22:07 - 9 Nentor, 2019

“Vajzat repere janë shumë…”/ Onat “thumbon” koleget: “Mos harroni që jeni femra”

Reperi i njohur nga Kosova, Onat është një nga artistët më të pëlqyer të showbizit. I ftuar në emisionin “Shiko Kush Luan”, Onat është gjendur përballë...

Showbizz 22:26 - 8 Nentor, 2019

Kaney West është gati të bëjë gjithçka për tu bërë president/ Reperi do të kandidojë për postin në vitin 2024

Reperi me famë botërore Kanye West është i vendosur për të kandiduar për postin e presidentit të SHBA-ve në vitin 2024. Gjatë një interviste për “Fast...

Showbizz 17:55 - 8 Nentor, 2019

U tha se i bëri “diss” se i kopjoi klipin e këngës/ Shpërthen Noizy: “Duan të na fusin në sherr”

Reperi nga Kosova Mozzik pak orë më parë ka publikuar këngën e tij më të re “Dhelpër dinake.” Pas publikimit të klipit në rrjetet sociale nisi...

Showbizz 22:07 - 7 Nentor, 2019

Noizy nuk di të ndalet/ Reperi së shpejti me një bashkëpunim ndërkombëtar

Noizy është një nga reperat më të njohur dhe të suksesshëm në Shqipëri. Pas publikimit të klipit të fundit, Colpo Grosso në bashkëpunim me reperët e...

Showbizz 13:21 - 7 Nentor, 2019

Majk flet pa doreza: “Kam kapur shumë femra të estradës”

Reperi i njohur, Majk sapo ka publikuar këngën e tij më të re në bashkëpunim me Capital T. Që në orët e para të publikimit kënga...

Showbizz 11:50 - 7 Nentor, 2019

Pas suksesit me Dhurata Dorën/ Sookling tregon bashkëpunimin e tij të dytë me një shqiptar

Reperi algjerian Sookling, pas bashkëpunimit të suksesshëm me këngëtaren shqiptare Dhurata Dora duket se ka në planet e tij një tjetër bashkëpunim me artist shqiptar. Tani...