Connect with Us

All posts tagged "repere"

Kryesore Show Biz 11:10 - 16 Gusht, 2019

“Jeni kopjace”/ Bashkëpunimi që theu internetin, reperja shqiptare “ironizon” koleget e saj

Pak ditë më parë reperet shqiptare , Tayna dhe Dafina Zeqiri , “çmendën” internetin me këngën e tyre më të re “Bye Bye” . Ato kanë...

Kryesore Show Biz 11:10 - 14 Gusht, 2019

“E bleva gjoksin për të…”/ Reperja e famshme rrëfehet për operacionin plastik duke ekspozuar dekoltenë

Ajo u bë e njohur fillimisht me hitin “Bodack Yellow”, i cili ka marrë miliona klikime. Cardi B, është një ndër emrat më të njohur të...

Kryesore Show Biz 21:40 - 7 Gusht, 2019

Çfarë ndodhi?/ Reperja shtatzënë i shpëton vdekjes, qëllohet me armë brenda në makinë

Një ngjarje tepër e rëndë ka ndodhur ditën e sotme, ku reperja Yung Mami e cila është shtatzënë i ka shpëtuar vdekjes. Teksa ishte duke ecur...

Kryesore Show Biz 12:25 - 7 Gusht, 2019

“Punë 24 orë pa pushim”/ Reperja shqiptare tregon sakrificat e përgatitjes së klipeve dhe koncerteve

Reperja shqiptare Tayna, ka treguar së fundmi lodhjen dhe sakrificën e të qënit këngëtare dhe argëtimit të publikut.Ajo ka treguar përmes një videoje në Instagram, sesi...

Kryesore Show Biz 11:10 - 21 Korrik, 2019

“Humbën edhe shkronjat…”/ Reperët shqiptarë sjellin bashkëpunimin e vitit

Së shpejti do të kemi bashkëpunimin e vitit. Reperi i njohur Mozzik ka lajmëruar se do të sjellë këngën më të re me njërin nga emrat më...

Kryesore Show Biz 16:36 - 15 Korrik, 2019

Video-Nuk përmbahet reperja e famshme/ Tregon format e rrumbullakosura

Mbrëmjen e kaluar reperja Nicki Minaj ka ndarë me fansat lajmin se po bashkëpunon me linjën e famshme “Fendi” të këngëtares Rihanna. Reperja 36-vjeçare ka treguar...

Kryesore Show Biz 12:10 - 12 Korrik, 2019

E ‘braktisin’ të gjithë avokatët/ Reperja shqiptare merr vendimin drastik

Ngjarja e bujshme e pak muajve me parë, ku Loredana akuzua nga një çift zviceran u komentua shumë në mediat jo vetëm shqiptare, por edhe zvicerane....

Kryesore Show Biz 11:53 - 7 Korrik, 2019

Reperja shqiptare “frymëzohet” nga Celine Dion/ Shfaqet me rripin 2000$ dhe i habit të gjithë

Disa ditë më parë këngëtarja e njohur Celine Dion shkëlqeu me veshjen e saj në javën e modës në Paris ku u shfaq me një veshje...

Kryesore Show Biz 14:10 - 5 Korrik, 2019

Reperja shqiptare “çmend” Italinë/ Poston foton seksi duke treguar linjat bombastike

Si një nga reperet që bëri famë shumë shpejt në tregun shqiptar, Tayna njihet edhe për linjat e saj seksi. Së fundmi ajo ndodhet në Itali...

Kryesore Show Biz 22:37 - 2 Korrik, 2019

“Çmendet” reperja e njohur/ I drejton të pasmet një fansi

Reperja e famshme Cardi B nuk njeh limite. Në një nga koncertet e saj ajo ka dhënë një performancë shumë të nxehtë para qindra fansave. Cardi...

Kryesore Show Biz 16:39 - 24 Qershor, 2019

Super performancë/ Reperja dhe bashkëshorti i saj dhurojnë spektakël para mijëra fansave

Kjo javë ka qenë plot ulje-ngritje për Cardi B. Reperja shkëlqeu në BET Awards vetëm pak ditë pasi u akuzua për dhunë ndaj disa striptisteve. Ajo...

Kryesore Show Biz 15:50 - 24 Qershor, 2019

“E di sa të shkurtra i ke”/ Komentuesja “prek” pikën e dobët të reperes

Reperja nga Kosova, Rina Balaj sapo ka publikuar këngën e saj më të re Qikat në bashkëpunim me këngëtaren e njohur Adelina Ismaili. Kënga ka rezultuar...

Kryesore Show Biz 20:01 - 21 Qershor, 2019

“Ju që më urreni, mësoni ndonjë gjë “/ Reperja ironizon koleget

Reperja nga Kosova, Rina Balaj sapo ka publikuar këngën e saj më të re në bashkëpunim me Adelina Ismajlin. Kënga duket se po pritet mirë nga...

Kryesore Show Biz 17:58 - 21 Qershor, 2019

Mashtroi çiftin zviceran/ Gjykata bllokon llogaritë bankare të reperes shqiptare

Skandali i mashtrimit të reperes Loredana Zefi ka qenë tema kryesore për mediat zvicerane. Së fundi  gjykata e Kantonit ka treguar se Prokuroria e Publikut ka...

Kryesore Show Biz 13:25 - 21 Qershor, 2019

Foto- Reperja e njohur kalon “limitin”/ Del në publik vetëm me një fustan rrjetë

E njohur si një nga reperet më të pëlqyera në të gjithë botën, Cardi B nuk ngurron të ekspozojë format e saj bombastike duke marrë edhe...