Connect with Us

All posts tagged "rere"

Kuriozitete 12:10 - 1 Qershor, 2019

Me piramidë xhami dhe rërë të nxehur/ Zbuloni pishinën më të madhe në botë

Me pamje nga oqeani paqësor pishina më gjigante në botë ndodhet në resortin San Alfonso del Mar në Algarrobo, Kili e cila është aq e madhe...

Kuriozitete 13:40 - 24 Prill, 2019

Sasi e madhe rëre do të pushtojë Mesdheun/Çfarë do ndodhë në 48 orët e ardhshme?

Sasi të mëdha rëre të ngritura nga shkretëtira e Saharasë pritet që të kalojnë nga Afrika e Veriut mbi Mesdhe në 48 orët e ardhshme. Raportohet...

plazh
Femra 20:20 - 24 Janar, 2019

Plazhi është i pazëvendësueshëm edhe në dimër/ Ja elementët që do t’ju shërojnë

Dielli Kur lëkura është e ekspozuar në diell trupi merr vitaminën D, e cila ndihmon në forcimin e kockave si dhe shërben si katalizator për përthithjen...

Kuriozitete 13:25 - 8 Dhjetor, 2018

Plazhi surreal “çmend” turistët, rëra duket si kokoshka

Duket si çdo plazh tjetër më rërë të bardhë, por nëse e shikoni nga afër do ta kuptoni që gurët e tij janë të veçanta. Plazhi...

Kuriozitete 12:43 - 13 Gusht, 2017

Hëngri 2 kg rërë çdo ditë/ Nuk do ta besoni çfarë ka ndodhur me këtë grua

Një grua e moshuar nga India, Kusma Vati ka treguar se ka ngrënë dy kilogram rërë në ditë që kur ishte 15 vjeç. Ajo sot është...

Showbizz 12:00 - 29 Dhjetor, 2014

Kim, është rërë, jo tapeti i kuq!

Kim Kardashian ishte në Dubai javën e kaluar për të promovuar parfumin e saj të ri “Fleur Fragrance”, dhe vendosi që të ruante pamjen e saj...