Connect with Us

All posts tagged "Rezarta Shkurta"

Showbizz 11:42 - 6 Prill, 2020

“Desh u përplasëm me makinë”/ Rezarta Shkurta tregon detajet e njohjes me Ermalin

Rezarta Shkurta është shumë aktive në rrjetet sociale dhe shpesh herë ndan me ndjekësit e saj histori dhe detaje nga jeta private. Së fundi ajo ka...

Showbizz 16:22 - 27 Janar, 2020

FOTO-Nuk përmbahet Rezarta Shkurta/ Pozon e zhveshur nga shtrati

Fotografja dhe këngëtarja Rezarta Shkurta po shijon pushimet e saj në Stamboll. Ditën e sotme Rezarta ka ndezur rrjetin me foton e fundit të publikuar nga...

Showbizz 14:45 - 4 Dhjetor, 2019

“Si ta shpreh me fjalë adhurimin që kam për ty”/ Rezarta Shkurta ngre në qiell Soni Malaj: “Je shqiponja e skenës shqiptare”

Këngëtarja e njohur shqiptare Soni Malaj është bërë pjesë e Këngës Magjike ku dhe do të performojë natën e dytë gjysmëfinale. Emocionet për pjesëmarrjen e saj...

Showbizz 11:19 - 28 Nentor, 2019

“Nuk ka kufi që ndan këto rrënjë gjaku”/ Rezarta Shkurta jep mesazhin prekës

Rezarta Shkurta ka shprehur trishtimin për fatkeqësinë natyrore që preku shqiptarët. Gjithashtu ajo ka përcjellë mesazhin që nuk ka asnjë kufi që i ndan shqiptarët. Nëpërmjet...

Showbizz 17:05 - 26 Tetor, 2019

“Me çfarë lekësh e hape kompaninë”/ Rezarta Shkurta i përgjigjet ndjekësit

Këngëtarja dhe fotografja Rezarta Shkurta është kthyer në qendrën e vëmendjes të shtypit rozë. Shpesh herë ajo është gjendur përballë kritikave që pas arrestimit të bashkëshortit...

Showbizz 15:14 - 23 Tetor, 2019

“Faleminderit që na mësove dashurinë më të madhe në botë”/ Rezarta Shkurta bën dedikimin e ëmbël për vajzën

Për këngëtaren dhe fotografen Rezarta Shkurta sot është një ditë e veçantë pasi vajza e saj Hera feston ditën e lindjes. Hera mbush plot 6 vjeç...

Showbizz 12:34 - 26 Shtator, 2019

“Mu 10 fishuan fitimet në biznes”/ Rezarta Shkurta flet për periudhën e arrestimit të Ermal Hoxhës

Arrestimi i Ermal Hoxhës vite më parë shkaktoi një zhurmë të madhe mediatike. Pas arrestimit të tij në media u përfol shumë dhe për bizneset e...

Kryesore Show Biz 14:53 - 19 Shtator, 2019

“I nxorra të gjitha”/ Rezarta Shkurta “tërbon rrjetin”, tregon linjat në fustanin e bardhë

Këngëtarja Rezarta Shkurta po korr shumë sukses me kompaninë e saj “Hera”. Shkurta gjithashtu ka zbuluar se së shpejti një nga ëndrrat e saj më të...

Kryesore Show Biz 22:03 - 31 Gusht, 2019

Rezarta Shkurta përgënjeshtron lajmin e shtatzënisë/ Ja si qëndron e vërteta

Lajmi se Rezarta Shkurta ishte në pritje të ëmbël për herë të dytë bëri shumë bujë nëpër portale. Gjithçka nisi nga një foto e publikuar nga...

Kryesore Show Biz 10:39 - 18 Korrik, 2019

“Gabimi më i madh në jetën time”/ Rezarta Shkurta e pranon publikisht

Prej vitesh nuk e shohim në ekran, por nuk mungon kurrsesi në rrjetet sociale. Bëhet fjalë për Rezarta Shkurtën, e cila është një prej fotografeve më...

Kryesore Show Biz 10:54 - 15 Dhjetor, 2018

Habit Rezarta Shkurta për studentët: ‘Deri dje isha me ta, sot më duket kapriço’

Teksa ende mbahet protesta studentore përballë Kryeministrisë dhe të rinjtë nuk lëvizin nga vendi pa plotësuar 8 kërkesat e tyre, këngëtarja Rezarta Shkurta ka reaguar nëpërmjet...

Kryesore Show Biz 11:04 - 9 Nentor, 2018

Bark i rrumbullakosur? Rezarta Shkurta sqaron njëherë e mirë lajmin e shtatzënisë

Rezarta Shkurta postoi në llogarinë e saj të Instagram-it një video ku shfaqej bashkë me bashkëshortin dhe vajzën duke përgatitur pemën e Vitit të Ri. Menjëherë...

Kryesore Show Biz 12:53 - 23 Tetor, 2018

Rezarta Shkurta nuk humb kohë pas daljes së Ermalit, gjen edhe emrin e fëmijës së dytë

Ermal Hoxha, nipi i diktatorit Enver Hoxha u lirua nga burgu një muaj më parë, tre vjet pas dënimit për akuzën e trafikut të drogës në tentativë. Ai u...

Kryesore Show Biz 22:00 - 7 Prill, 2018

Foto/ Ami dhe Ermali surprizojnë Rezarta Shkurtën

Çifti i njohur i showbizz-it Amarda Toska dhe Ermal Mamaqi kanë surprizuar këtë mëngjes këngëtaren Rezarta Shkurta. Lajmin e bën të ditur vetë Rezarta nëpërmjet një...

Kryesore Show Biz 15:26 - 21 Shkurt, 2018

Rezarta Shkurta reagon ashpër ndaj Dalinës/ Ia nxjerr të palarat

Një ditë pasi nusja e nipit të Enver Hoxhës, këngëtarja Rezarta Shkurta publikoi një foto të vajzës së saj në Instagram me të venë e diktatorit,...