Connect with Us

All posts tagged "rezidencë"

Teknologji 14:56 - 16 Shkurt, 2020

Gjiganti i teknologjisë bën blerjen marramendëse/ Shpenzon një “mal me para” për Rezidencën në Beverly Hills

Drejtori i Përgjithshëm i Amazon, Jeff Bezos pagoi 165 milion dollarë për të blerë një rezidencë të Beverly Hills që i përket mogulit të Hollivudit David...

Showbizz 15:41 - 8 Janar, 2020

Fotot-Këngëtari i famshëm nxjerr në shitje rezidencën/ Dalin pamjet luksoze

Fansat e One Direction tashmë mund të jetojnë në shtëpinë e Liam Payne por iu duhet të kursejnë rreth 8000 paundë në javë. 26 vjeçari ka...

Showbizz 16:31 - 5 Dhjetor, 2019

Barack Obama bën blerjen miliona dollarëshe/ Dalin pamjet nga rezidenca superluskoze e ish presidentit

Ish-presidenti i Shteteve të Bashkuara, Barack Obama, ka blerë nëj rezidencë në  Martha’s Vineyard në Massachusetts. Së bashku me bashkëshorten e tij, Michelle Obama morën një...

Showbizz 10:40 - 2 Nentor, 2019

FOTO-“Një shtëpi tepër modeste”/ Pas rezidencës 60 milionë dollarëshe, ja blerja e çuditshme e Kim dhe Kanye

Çifti më i përfolur i showbizzit Kim Kardashian dhe Kanye West, duket se nuk janë mjaftuar me një shtëpi në Kaliforni. Së fundmi sipas “DailyMail” ato...

Showbizz 19:52 - 11 Tetor, 2019

FOTO- Publikohen pamje nga rezidenca luksoze 8.5 milione dollarëshe e Justin Bieber dhe Hailey Baldwin

Këngëtari Justin Bieber dhe modelja Hailey Baldwin kurorëzuan dashurinë e tyre në martesë në një ceremoni shumë private. Edhe pse bëri bujë të madhe në media...

Kryesore Show Biz 12:25 - 26 Prill, 2019

Rezidencë 20 milionë dollarëshe/Kim Kardashian tregon fotot e para të shtëpisë dhe do t’ju lënë pa fjalë

Me një kosto prej 20 milionë dollarësh,Kim Kardashian dhe Kanye West kanë mbaruar më në fund rinovimin e rezidencës së tyre mahnitëse. Ajo duket spektakolare me...

Kryesore Show Biz 16:10 - 4 Prill, 2019

Reperi i njohur shet rezidencën e tij për një shifër marramendës/E gjitha do të shkojë për bamirësi

Reperi 50 Cent ka qenë në qendër të vëmendjes mediatike pasi ka shitur rezidencën e tij në Connecticut. Kjo rezidencë ka një dhomë teatri, studio regjistrimi,...

Showbizz 13:40 - 31 Tetor, 2015

Robin Williams investon 32 mln $ në një rezidencë madhështore

Këngëtari Robin Williams së fundmi ka blerë një rezidencë madhështore në Beverly Hills e cila ka kushtuar plot 32 milionë dollarë. Sipas TMZ, 41-vjeçari ka bërë...