Connect with Us

All posts tagged "rihanna"

Fashion 15:24 - 3 Dhjetor, 2019

Nga Rihanna tek Winnie Harlow/ Këto janë vajzat e showbizit që po kthehen në kryefjalën e modës

Të shumtë kanë qenë personazhet e famshme që kanë marrë pjesë në eventin e modës British Fashion Awards. Emrat më të njohur të showbizit botëror komentohen...

Fashion 15:20 - 29 Nentor, 2019

Rihanna reklamon linjën e re të Savage dhe Fenty/ Publikon foton me rastin e “Të premtes së zezë”

E premtja e zezë është një nga ditët më të mëdha ku bëhen blerje dhe konsiderohet si fillimi jozyrtar isezonit të blerjeve për pushimet. Dhë Rihanna...

Showbizz 11:49 - 21 Nentor, 2019

Vuan nga një sëmundje e rëndë/ Modelja e Rihannës: “Nuk dua të trajtohem si viktimë”

Modelja Slick Woods, e cila u bë e njohur nga pjesëmarrja e saj në sfilatat e organizuara nga Rihanna ka treguar se vuan nga një sëmundje...

Life Style 21:57 - 14 Nentor, 2019

Nga Rihanna tek Lady Gaga/ 4 Dietat që personazhet e famshme mbajnë për të humbur kilet e tepërta

Bella Hadid konsumon mish pule dhe oriz. E rritur nga Yolanda Hadid, Bella mban një mënyrë jetese të shëndetshme me stërvitje të fuqishme, së bashku me...

Showbizz 15:44 - 9 Nentor, 2019

FOTO-“Goca e këqija duan të bëjnë qejf”/ Rihanna sjell festat me koleksionin e Fenty X Savage

Festat e fundvitit po afrohen, dhe Rihanna ka gati koleksionin e saj më të ri të veshjeve intime të brandit Savage X Fenty. 31 vjeçarja është...

Showbizz 13:10 - 25 Shtator, 2019

E dhimbshme/ Fotoja e cila po “tërbon” rrjetin, Rihanna nudo dhe piercing në vendin intim

Interneti po “zien” ditët e fundit sepse po qarkullon një foto intime e këngëtares së njohur Rihanna ku ajo shfaqet e zhveshur dhe në pah i ka...

Kryesore Show Biz 12:10 - 22 Shtator, 2019

“Lëre të qetë, i sëmurë”/Pas flirtimit me Rihanna-n, komentuesit i “sulen” Chris Brown

Ditën e djeshme komentet e këngëtarit Chris Brown, në postimin e Rihanna-s bënë bujë në internet. Ish i dashuri i artistes, i cili do të mbahet...

Kryesore Show Biz 13:40 - 17 Korrik, 2019

“As që e ka idenë se çfarë po vesh”/ Rihanna “masakrohet” nga komentuesit për racizëm

Shumë të famshëm akuzohen shpesh herë për daljet e tyre në kopertinat e vëndeve të tjera si Kina, Rusia etj. Por këtë herë bëhet fjalë për...

Këto shenja horoskopi janë të destinuara për të notuar në para
Kryesore Show Biz 16:00 - 15 Korrik, 2019

Fituan miliarda falë famës/ Njihuni me pasaniket më të mëdha në botë

Shumë gra po krijojnë biznese të reja duke bërë pasuri më shumë se kurrë. Si rezultat i kësaj Forbes ka bërë një kërkim mbi yjet e...

Kryesore Show Biz 16:48 - 30 Qershor, 2019

Moderatorja bën “xing” me Rihannën/ Shfaqen të dyja me të njëjtin fustan

Rihanna është një frymëzim mode për çdo vajzë të re. Në çdo dalje të saj ajo kujdeset që të marrë të gjithë vëmendjen. Së fundi ajo...

Kryesore Show Biz 20:35 - 18 Qershor, 2019

Kostum sportiv dhe taka me diamante/ Këngëtarja i habit të gjithë me pamjen e re

Atë mund ta quajmë pa frikë “një shtëpi mode”, pasi në çdo dalje të saj vjen ndryshe dhe shumë trendi. Bëhet fjalë për këngëtaren e famshme...

Kryesore Show Biz 20:09 - 12 Qershor, 2019

I habiti të gjithë/ Trump pëlqen postimin e këngëtares së njohur

Disa ditë më parë Rihanna u shpreh gjatë një interviste se tashmë ka ardhur momenti që ajo duhet të gjejë kohën dhe për të dashurin e...

Kryesore Show Biz 12:53 - 1 Qershor, 2019

Foto/ Rihanna “surprizon” ndjekësit, pozon seksi me të brendshme

Këngëtarja e njohur ndërkombëtare Rihanna, shumë herë surprizon ndjekësit e saj me fotot seksi. Këtë herë ajo postoi një foto tepër të kujdesshme në mediat sociale...

Kryesore Show Biz 10:40 - 25 Maj, 2019

16 mijë paund në javë qera/ Rihanna nuk pyet për shpenzimet, dalin fotot e mahnitshme të shtëpisë

Këngëtarja e njohur Rihanna, sipas “The New York Times”, ka zbuluar se është shpërngulur prej një viti në Londër dhe se po jeton në një shtëpi...

Kryesore Show Biz 12:53 - 4 Maj, 2019

Foto/Rihanna nuk ndalet me pozat seksi, promovon linjën e saj të të brendshmeve

Këngëtarja e famshme Rihanna e cila është larguar për disa kohë nga muzika, ka ndezur rrjetin me fotot e saj të fundit, ku ka reklamuar linjën e...