Connect with Us

All posts tagged "rikthim"

Fashion 13:10 - 7 Shtator, 2019

Rikthim në modë/ Zbuloni 10 këpucët që duhet të keni patjetër në garderobën tuaj këtë sezon

Vjeshta e vitit 2019 premton shumë rikthime në modë dhe modele të mahnitshme këpucësh të cilat do të doni t’i keni patjetër në dollapin tuaj. Nga...

Kryesore Show Biz 14:07 - 5 Shtator, 2019

E tradhtoi me shoqen e Kylie Jenner / Tristan Thompson i vendosur për të bërë për vete Khloe Kardashian

Pasi e tradhtoi me shoqen e ngushtë të motrës, Tristan Thompson duket i vendosur për të fituar sërish zemrën e Khloe Kardashian. Duket se basketbollisti ka...

Kryesore Show Biz 12:10 - 4 Shtator, 2019

U tha se e ndaloi të rikthehej në televizion/ Ja çfarë thotë tani reperi për Marina Vjollcën

Pak javë më parë u tha se në martesën e moderatores Marina Vjollca dhe bashkëshortit te saj, reperit Getoar Selimi kishin nisur problemet e para për faktin...

Kryesore Show Biz 14:48 - 18 Korrik, 2019

Mira Konçi rikthehet në Shqipëri/ Ja si duket 46 vjeçarja pas kaq shumë vitesh

Këngëtarja e njohur shqiptare Mira Konçi pas shumë vitesh është rikthyer në Shqipëri për disa ditë pushime. Ajo prej vitesh jeton në SHBA së bashku me...

Kryesore Show Biz 15:39 - 9 Korrik, 2019

Anjeza Maja “braktis” Edi Ramën?/ Moderatorja rikthehet sërish në programin e famshëm

Moderatorja shumë e dashur e ekranit, Anjeza Maja ka paralajmëruar fansat e saj në “Instagram” se do të rikthehet sërish në programin ku ka nisur gjithçka....

Kryesore Show Biz 12:40 - 22 Qershor, 2019

Foto- “Rikthehet” Çiljeta/ Pozon duke ekspozuar format seksi dhe i “habiti” të gjithë

Pak kohë më parë ajo u mbulua me shami dhe mbajti një muaj Ramazan, sipas një videoje në rrjetet sociale. Por së fundmi Çiljeta Xhilaga nuk...

Kryesore Show Biz 11:53 - 14 Prill, 2019

“Së shpejti”/Marina Vjollca rikthehet përsëri në TV Klan?

Pas përfundimit të spektaklit “C’est la vie” rreth një vit më parë, Marina Vjollca “u zhduk” nga ekrani. Ndërsa prej muajit janar përflitej se moderatorja do...

Kryesore Show Biz 11:40 - 29 Mars, 2019

Rita Ora do të rikthehet përsëri në Kosovë? Zbulohet çfarë do të ndodhë

Rita Ora do të kthehet në muajin prill në Kosovë pasi do të merret me disa projekte bamirësie. Ajo është bashkuar me drejtorin e dizajnit të...

xhinset e mamave trend v
Fashion 23:40 - 24 Mars, 2019

Foto/”Xhinset e mamave”,trendi i viteve 90’ që po kthehet fuqishëm

Jemi duke  jetuar periudhën e ripërjetësimit të modës. Pas rikthimit të disa elementëve të viteve 80’ gjatë dimrit dhe vjeshtës si dhe kthimi i xhinseve të...

Kryesore Show Biz 11:25 - 26 Shkurt, 2019

Rikthimi e bëri efektin! Një javë pas koncertit, Elvanës i ndodh çudia me Instagramin!

Rikthimi i bujshëm i Elvana Gjatës në koncertin e 11-vjetorit të pavarësisë së Kosovës, e dha efektin që duhej! Pas vrasjes që ndodhi në ish-Bllok ku...

Kryesore Show Biz 11:00 - 24 Shkurt, 2019

Rikthimi në politikë rrëfehet Greta Koçi: “Më ndihmoi Zoti…”

Këngëtarja e njohur Greta Koçi e ftuar  në ‘Mos i fol shoferit’ ka folur për mundësinë e rikthimit në politikë. Greta, e pyetur nga moderatorja për...

Kryesore Show Biz 12:53 - 12 Shkurt, 2019

Rikthim në 2007-n! Kim ndan momentin prekës që i kujton gjithmonë fotoja e para 12 viteve

Ju kujtohet se çfarë keni blerë me rrogën e parë? Ndoshta shumë prej jush e kanë harruar, por ajo që bleu Kim Kardashian nuk mund të...

Kryesore Show Biz 20:00 - 25 Janar, 2019

Më në fund ajo u rikthye! Kësaj rradhe Dua Lipa pjesë e një filmi madhështor

Më në fund ajo u rikthye! E kemi fjalën për të magjishmen Dua Lipa, këngëtaren me origjinë shqiptare e cila së fundmi ka njoftuar për këngën...

Kryesore Show Biz 10:25 - 28 Dhjetor, 2018

Një rikthim i “Friends” duket ende larg, por zbuloni sa fitojnë aktorët e serialit çdo vit që nga 2004-a

Cast-i i “Friends” fiton çdo vit një shumë marramendëse falë kohës që ata kanë kaluar në serial, gati 15 vjet pas mbarimit të tij. Seriali u...

Kryesore Show Biz 10:07 - 21 Nentor, 2018

Rikthim në kohë, skena dhe fituesit e “Kënga Magjike” në 19 vjet

“Kënga Magjike” prej 20-vitesh tashmë njihet si një ndër festivalet më të suksesshmë në vendin tonë. Ajo ndër vite ka sjellë “këngë hit” të papërsëritsmshe duke...