Connect with Us

All posts tagged "rina balaj"

Showbizz 13:08 - 5 Dhjetor, 2019

Rina Balaj në një lidhje dashurie me reperin grek/ Fifi i nxjerr zbuluar me komentin

Reperja e njohur Rina Balaj duket se është rikthyer shumë fuqishëm pas puazës së gjatë. Reperja ka publikuar  këngën më të re në bashkëpunim me reperin...

Showbizz 11:43 - 4 Dhjetor, 2019

Sot është një nga vajzat më të përfolura të showbizit/ Rina Balaj zbulon potretin e saj nga fëmijëria

Pas një pauze shumë të gjatë në muzikë dhe në rrjetet sociale, reperja Rina Balaj është rikthyer sërish. Para pak javësh ajo ka hapur një llogari...

Showbizz 18:57 - 22 Nentor, 2019

Rikthehet fuqishëm në rrjetet sociale/ Rina Balaj tregon “hallin” e madh

Reperja nga Kosova Rina Balaj është rikthyer në rrjetet sociale pas një pause shumë të gjatë. Fansat e reperes menjëherë ka arritur të grumbullojë shumë ndjekës,...

Showbizz 17:00 - 6 Nentor, 2019

“U zhduk” nga rrjetet sociale dhe nga muzika/ Rina Balaj ka surpriza të mëdha për fansat

Reperja Rina Balaj bëri të ditur se për një kohë nuk do të ishte e pranishme në rrjetet sociale apo në muzikë. Reperja e bëri njoftimin...

Showbizz 15:37 - 29 Tetor, 2019

Hoqi dorë nga muzika dhe u “zhduk” nga Instagrami/ Ish menaxheri i Rina Balaj tregon arsyen e largimit të reperes

Prej pak kohësh reperja Rina Balaj nuk është më prezente me muzikën e saj po ashtu as në rrjetet sociale. Reperja bëri të ditur me anë...

Showbizz 21:57 - 16 Tetor, 2019

Prej dy vitesh pjesë e “On Records”/ Menaxheri i Rinës sqaron të vërtetat e largimit të reperes

Para pak ditësh në mediat rozë qarkulloi lajmi se Rina Balaj do të shkëputej nga muzika dhe lajmërimin e dha motra e saj Rudina në rrjetet...

Kryesore Show Biz 14:03 - 11 Shtator, 2019

“Ke nevojë për Jezusin”/ Rina Balaj publikon foton e nxehtë, ja komenti epik që i bën e ëma

Rina Balaj po shijon pushimet në Turqi nga ku ndan me ndjekësit foto me bikini. Përveç fansave, reperja i dërgon dhe mamit të saj foto seksi...

Kryesore Show Biz 20:55 - 8 Shtator, 2019

Rina Balaj befason fansat/ Bën ndryshimin në pamje dhe duket shumë “e zjarrtë “

Reperja nga Kosova Rina Balaj është një nga personazhet e showbizit shqiptar që eksperimenton më së shumti me pamjen e saj. Të shumta kaë qenë herët...

Kryesore Show Biz 19:52 - 11 Gusht, 2019

Nuk flasin prej kohësh/ Zbulohen detaje nga zënka e Rinës dhe Feros

Reperja Rina Balaj dhe Fero duket se nuk kanë marrëdhënie aspak të mira me njëri-tjetrin. Para disa vitesh të dy bashkëpunuan duke sjellë këngën “S’ka konkurrencë”,...

Kryesore Show Biz 18:54 - 14 Korrik, 2019

“Jam mësuar të më kopjojnë”/ Këngëtarja shqiptare akuzon ashpër Rinën dhe Taynën

Këngëtarja e njohur nga Kosova Arta Bajrami ka akuzuar dy reperet, Rina Balaj dhe Taynën për kopjim të stilit të saj. Me anë të një postimi...

Kryesore Show Biz 15:10 - 11 Korrik, 2019

Rina Balaj përfshihet në sherr?/ Reperja tregon të vërtetën

Reperja e njohur dhe shumë e dashur Rina Balaj dyshohet se është përfshirë në një sherr me disa vajz në Kosovë. Ky lajm  u përhap për...

Kryesore Show Biz 21:15 - 2 Korrik, 2019

Youtube bllokon këngën e Adelina Ismailit dhe Rinës/ Zbuloni arsyen

Ditën e sotme reperja Rina Balaj ka qenë e ftuar në emisionin e Rudina Magjistarit ku ka folur për projektin e saj muzikor në bashëkpunim me...

Kryesore Show Biz 19:28 - 2 Korrik, 2019

Rina Balaj “thyen” akullin/ Flet për herë të parë për “diss-et” ndaj Taynës

Që në fillimet e tyre në muzikë u vu re nga fansat një rivalitet midis dy repereve shqiptare, Tayna dhe Rina Balaj. Të gjithë këngët e...

Kryesore Show Biz 17:54 - 2 Korrik, 2019

“Ajo vajzë do të qëndrojë gjatë”/ Adelina Ismaili surprizon reperen në emision

Adelina Ismaili dhe reperja shqiptare Rina po shijojnë suksesin e arritur me bashkëpunimin e tyre më të fundit “Qikat”. Kënga arritur mbi 2 milionë klikime në...

Kryesore Show Biz 15:50 - 24 Qershor, 2019

“E di sa të shkurtra i ke”/ Komentuesja “prek” pikën e dobët të reperes

Reperja nga Kosova, Rina Balaj sapo ka publikuar këngën e saj më të re Qikat në bashkëpunim me këngëtaren e njohur Adelina Ismaili. Kënga ka rezultuar...