Connect with Us

All posts tagged "rita ora"

Showbizz 13:49 - 21 Janar, 2020

FOTOT- Mamaja e Rita Orës bëhet nostalgjike/ Zbulon foton nga fëmijëria e këngëtares

Mamaja e këngëtares me origjinë shqiptare Rita Ora, është bërë mjaft nostalgjike. Ajo ka publikuar një foto nga fëmijëria të Ritës ku ajo ishte e vogël....

Fashion 16:26 - 11 Janar, 2020

FOTOT-Rita Ora sjell ngjyrat e preferuara të stilistëve/ Tregon aftësitë e saj si modele

Tashmë këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora është kthyer në një nga më të preferuarat e stilistëve përsa i përket stilit të saj të veshjes. Këngëtarja...

Showbizz 19:44 - 6 Janar, 2020

Rita Ora bën thirrje për të ndihmuar Australinë

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, është solidarizuar edhe një tjetër herë me fatkeqësitë natyrore që shkaktojnë dëme të mëdha, duke dhënë kontributin e saj....

Showbizz 18:27 - 27 Dhjetor, 2019

“Ka shumë kohë që nuk e kam bërë”/ Rita Ora tregon çfarë i ka ndaluar fama

Këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora ndjen se të dalë nëpër rrugë dhe të shëtisë me një kafe në dorë është një nga gjërat që nuk...

Showbizz 17:53 - 22 Dhjetor, 2019

FOTOT- Rita Ora ngre “temperaturat” në këto ditë të ftohta/ Pozon me bikini dhe trgon linjat perfekte

Këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora ka udhëtuar së fundi St Barts për të kaluar disa ditë pushime me familjen. Teksa po shijon pushimet e saj...

Showbizz 13:48 - 21 Dhjetor, 2019

FOTO-Rita Ora pozon me bikini/ Numëron të gjitha sukseset e vitit 2019

Këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora ka vendosur që teksa pret të vijë viti 2020, të bëjë disa pushime. Me një foto ku shfaqet me bikini...

Showbizz 13:37 - 16 Dhjetor, 2019

FOTO- Rita Ora ngre temperaturat në rrjet/ Pozon me të brendshme e shtrirë në kolltuk

Këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora i ka çmendur të gjithë ndejkësit e saj me foton e fundit. Bukuroshja shqiptare është shfaqur shumë seksi teksa ka...

Showbizz 16:55 - 15 Dhjetor, 2019

Besojeni ose jo!/ Kjo është shqiptarja e vetme që Cristiano Ronaldo ndjek në Instagram

Ylli i Juventusit , Cristiano Ronaldo është një nga personazhet më të ndjekur në Instagram. Padyshim që është një nga futbollistët më të mirë në botë....

Fashion 11:44 - 8 Dhjetor, 2019

FOTO- Rita Ora dhe stili i saj i veçantë/ Këngëtarja tërheq vëmendjen në eventin e rëndësishëm

Këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora është bërë e njohur për stilin e saj të veshjeve si dhe fizikun tërheqës. Bukuroshja bjonde është shfaqur në një...

Showbizz 15:10 - 3 Dhjetor, 2019

Rita Ora kapet mat me aktorin e njohur/ Paparacët i fotografojnë të kapur dorë për dore

Këngëtarja Rita Ora dhe aktori Rafferty Low po xhirojnë filmin e tyre më të fundit që është adaptim i filmit “Oliver twist” nga Artur Dodger. Rita...

Fashion 13:15 - 3 Dhjetor, 2019

Rita Ora tërheq vëmendjen e të gjithëve gjatë eventit të modës/ Befason me pamjen e saj

Këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora i ka befasuar të gjithë me pamjen e saj në një event në Londër. Rita sërish është kthyer në qendër...

Showbizz 12:29 - 1 Dhjetor, 2019

VIDEO-Rita Ora ndez rrjetin me pamjen e saj në ditëlindje/ Këngëtarja feston si asnjëherë më parë

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora ka festuar së fundi ditëlindjen mes miqsh. Bukuroshja shqiptare është shfaqur tejet seksi e veshur me një bluze rrjetë të...

Showbizz 16:12 - 29 Nentor, 2019

Rita Ora dhe Bebe Rexha në ndihmë të të prekurve nga tërmeti/ Ja çfarë shkruan Daily Mail për këngëtaret shqiptare

Media gjigante britanike Daily Mail i ka kushtuar një artikull dy këngëtareve me origjinë shqiptare, Rita Ora dhe Bebe Rexha, të cilat po bëjnë të pamundurën...

Showbizz 16:53 - 26 Nentor, 2019

“Zemra ime shkon për të prekurit nga tërmeti”/ Rita Ora ngushëllon shqiptarët

Një tjetër personazh i famshëm i cili shprehu mbështetjen dhe dhimbjen e saj për gjendjen tragjike në Shqipëri është edhe këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora....

Showbizz 17:04 - 22 Nentor, 2019

“Më shkatërroi jetën, e urrej”/ Rita Ora tregon problemin shëndetësor që po i “vështirëson” jetën

Këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora ka ndarë me të gjithë ndjekësit e saj shqetësimin që ka prej shëndetit. Prej kohësh vuan nga një problem nga...