Connect with Us

All posts tagged "rita"

Showbizz 13:40 - 22 Nentor, 2019

FOTO-“Jam pak e çuditshme kur…”/ Rita Ora ngre temperaturat, pozon vetem me te brendshme

Pak ditë më parë, këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora tregoi përmes një fotoje se ishte me grip por ajo nuk ka pyetur dhe pas kësaj...

Showbizz 10:05 - 5 Nentor, 2019

“Kaq shumë kujtime të mrekullueshme”/ Rita Ora kthehet pas në kohë, ja çfarë ndodhi 7 vite më parë në Kosovë

Këngëtarja me origjinë shqiptare dhe me famë ndërkombëtare, Rita Ora nuk ka hezituar në asnjë moment të flasë për origjinën e saj, duke pohuar për të...

Showbizz 13:05 - 3 Nentor, 2019

“Më pëlqen ta shoh këtë”/ Vajza e panjohur po këndonte këngën e saj, Rita Ora bën gjestin mirënjohës

Rita Ora, këngëtarja me origjinë shqiptare dhe me famë botërore,ka treguar gjithnjë se bën gjeste shumë të ëmbla për fansat apo për njerëzit e tjerë të...

Showbizz 15:40 - 21 Tetor, 2019

FOTO-Merr “zjarr” Instagrami/ Me të kuqe, Rita Ora i tërbon të gjithë me pozat seksi

Pas fotove të nxehta në Greqi, këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora mesa duket nuk do të ndalojë duke “tërbuar” fansat. Ajo ka publikuar së fundmi...

Showbizz 18:54 - 13 Tetor, 2019

VIDEO-“Qaja gjithë rrugës”/ Çfarë ndodhi në martesën e Rita Latit? Rrëfehet për herë të parë aktorja

Ajo është aktorja më e pëlqyer nga publiku shqiptar, e cila na ka bërë të qeshim me shumë role të saj të humorit për vite me...

Kryesore Show Biz 14:25 - 28 Gusht, 2019

“Më fal për 1001 rastet që…”/ Roza Lati i bën dedikimin e veçantë mamasë së saj për ditëlindje

Lidhja e tyre si nënë e bijë është tepër e veçantë dhe të gjithë e dinë tashmë. Diten e sotme Rita Lati feston 60-vjetorin e lindjes,...

Kryesore Show Biz 13:25 - 8 Gusht, 2019

“Më merr me vete herën tjetër”/ Rita Ora shfaqet me bikini minimaliste, por mamaja e kritikon

Këngëtarja me origjinë shqiptare dhe me famë ndërkombëtare, Rita Ora ka marrë pushimet e merituara pas një sezoni të gjatë dhe të suksesshëm në muzikë. Por...

Kryesore Show Biz 12:10 - 20 Qershor, 2019

“Jam shumë e zhgënjyer”/ Rita Ora shqetëson fansat dhe anulon koncertin

Këngëtarja me origjinë shqiptare dhe me famë ndërkombëtare Rita Ora, ka dhënë një lajm të keq për fansat e saj. Në një postim në Twitter, ajo...

Kryesore Show Biz 13:53 - 16 Qershor, 2019

Foto- Rita Ora tregon më tepër seç duhet, ekspozon format seksi

Këngëtarja me origjinë shqiptare tashmë e njohur në mbarë botën, Rita Ora nuk ndalet me veshjet e saj ekstravagante. 28-vjeçarja u shfaq mjaft seksi dhe provokuese...

Kryesore Show Biz 11:25 - 15 Qershor, 2019

Me të zeza dhe forma seksi/ Rita Ora shfaqet si “Marilyn Monroe”, i habit të gjithë

Këtë javë këngëtarja shqiptare me famë botërore Rita Ora, ka zhvilluar turneun e Phoenix në Britani dhe momentalisht ndodhet në Zvicër ku si gjithmonë është shfaqur...

Kryesore Show Biz 13:10 - 8 Qershor, 2019

Foto/ Rita Ora shkëlqen me të kuqe, pozon seksi në Instagram

28-vjeçarja shqiptare, Rita Ora pas lajmit se e ka ringjallur romancën e saj me të dashurin, Andrew Watt ka postuar disa foto në Instagram ku duket...

Kryesore Show Biz 13:10 - 5 Qershor, 2019

“Bëra gjithçka për të qenë në fytyrat e të gjithëve”/Rita Ora flet për vështirësitë në tregun muzikor

Këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora, në një intervistë për “Cosmopolitan”, ka folur për vështirësitë që pati për të arritur këtu ku është sot duke thënë...

Kryesore Show Biz 12:10 - 22 Maj, 2019

“Jam e bekuar që erdha në Britani”/Rita Ora flet për gjëndjen e mjeruar të fëmijëve në Kosovë

Një muaj më parë , këngëtarja shqiptare me famë botërore Rita Ora, vizitoi disa lagje të varfra në Kosovë dhe mbeti e habitur nga gjendja në...

Kryesore Show Biz 10:53 - 17 Maj, 2019

“Harrove të lash enët”/Rita Ora merr kritikën tipike shqiptare nga mamaja e saj

Ditën e djeshme këngëtarja shqiptare Rita Ora mori pjesë në Festivalin e Kanës dhe dukej mahnitëse me fustanin e saj të bardhë.   Por para pak...

Kryesore Show Biz 13:40 - 13 Maj, 2019

Foto+18/Rita Ora “tërbon” rrjetin, zbulon pjesën intime dhe i habit të gjithë

Këngëtarja shqiptare e njohur tashmë në të gjithë botën, Rita Ora shpesh provokon me fotot e saj në rrjetet sociale. Por në postimin e fundit në Instastory,...