Connect with Us

All posts tagged "rivalë"

Showbizz 16:05 - 2 Nentor, 2019

Rivalja më e “nxehtë” e Kim Kardashian/ Këto foto seksi të Anastasia Kvitko do t’ju lënë pa gjumë

Modelja e njohur ruse, Anastasiya Kvitko vijon të tërheqë vëmendjen gjithmonë e më shumë në mediat rozë, por edhe në rrjete sociale. Anastasia u bë mjaft...

Showbizz 18:11 - 13 Tetor, 2019

FOTO- Harrojini kunatat rivale/ Jonida dhe Bora janë shembull, ja çfarë bëjnë ato

Prej disa muajsh, këngëtarja Jonida Maliqi dhe moderatorja Bora Zemani janë vënë në qendër të vemendjes nga mediat rozë për shkak të historive të tyre të...

Kryesore Show Biz 11:25 - 4 Mars, 2019

Altin Basha thumbon rivalët e “Portokallisë”: “Nuk na arrijnë as te bishti!”

Për regjisorin Altin Basha, “Portokallia” jo vetëm që nuk e ka ulur nivelin, por është më lart se 15 vite më parë. I ftuar në “E...

Kryesore Show Biz 13:25 - 24 Shkurt, 2019

Rivale si në film, Nihal flet për herë të parë për sherrin me Bihter

Prej disa ditësh flitej se dy aktoret kryesore të serialit “Dashuri e ndaluar”, Beren Saat në rolin e Bihter dhe Hazal Kaya, në rolin e Nihalit,...

Showbizz 23:09 - 7 Janar, 2017

Adams-Stone/ Mike apo rivale të përjetshme?

Konkurenca e tyre momentalisht është edhe si të nominuarat për cmimet Golden Globes, e mesa duket të dyja po përpiqen të fitojnë cmimin. Dy bukuroshet e...

Teknologji 17:56 - 3 Qershor, 2015

Shefi i Apple sulmon konkurrentët për privatësinë e klientëve

Shefi i Apple, Tim Cook ka shfaqur një sulm që nuk u përpoq as ta mbulojë ndaj kompanive Facebook dhe Google. Ai thotë se ato po...