Connect with Us

All posts tagged "robert berisha"

Kryesore Show Biz 20:35 - 20 Shtator, 2019

Po e përndjekin vetëm vajzat e bukura/ Pas ndarjes nga Nora, Roberti sqaron komplimentin e fanses

Ndarja e Robert Berishës dhe Nora Istrefit ka bërë bujë të madhe në të gjitha mediat rozë. Pas lajmit të ndarjes, Roberti ka qenë më së...

Kryesore Show Biz 18:01 - 15 Shtator, 2019

Ndarja më e bujshme e showbizit/ Ja si e tradhtonin njëri-tjetrin Roberti dhe Nora

Nora Istrefi dhe Robert Berisha para pak javësh i dhanë fund martesës së tyre dhe lidhjes prej 13 vitesh, nga e cila lindi një vajzë e...

Kryesore Show Biz 16:54 - 13 Shtator, 2019

“Për to jam i gatshëm për gjithçka”/ Robert Berisha flet për lidhjen me modelen nga Burreli

Prej ditësh në media po qarkullon lajmi se Robert Berisha ka patur një lidhje me modelen nga Burreli Jessica Kadiu. Gjithashtu shkruhet se lidhja mes tyre...

Kryesore Show Biz 10:30 - 12 Shtator, 2019

Robert Berisha “harron” Norën/ Shihet në mes katër femrave seksi

Këngëtari Robert Berisha duket se po e kalon shumë shpejt periudhën e ndarjes nga Nora Istrefi. Roberti është angazhuar me koncerte dhe projekte të reja në...

Kryesore Show Biz 11:10 - 11 Shtator, 2019

“M’ka ardh loçka”/ Robert Berisha fotografohet me këngëtaren shqiptare

Këngëtari i njohur Robert Berisha dhe Nora Istrefi i dhanë fund martesës së saj disa vjeçare. Lajmi i ndarjes u bë kryefjala e mediave rozë, ndërkohqë...

Kryesore Show Biz 18:48 - 29 Gusht, 2019

“Është abuzues dhe ka lidhje jashtëmartesore me një modele”/ Nora Istrefi padit Robert Berishën ?

Që nga momenti ku këngëtari Robert Berisha njoftoi fansat për ndarjen nga Nora Istrefi, mediat nuk kanë ndalur së shkruari për këtë ngjarje. Të shumta kanë...

Kryesore Show Biz 12:48 - 26 Gusht, 2019

“E kuptoj se çfarë po kaloni”/ Bleona Qereti e pikëlluar për ndarjen e Norës dhe Robertit

Ndarja e Robert Berishë nga Nora Istrefi bëri një bujë të madhe në portale, pasi vetë këngëtari ndau me fansat lajmin se dashuria mes të dyve...

Kryesore Show Biz 10:20 - 26 Gusht, 2019

“Jetojnë prej kohësh të ndarë”/ Dalin detaje të reja rreth ndarjes së Robertit dhe Norës

Mbrëmjen e kaluar këngëtari Robert Berisha dha lajmin se është ndarë nga bashkëshortja e tij, Nora Istrefi. Me anë të një statusi në Instagram ai shkruajti...

Kryesore Show Biz 21:13 - 25 Gusht, 2019

Merr fund martesa e Nora Istrefit dhe Robert Berishës/ Këngëtari bën njoftimin e papritur në rrjetet sociale

Këngëtari Robert Berisha , pak minuta më parë ka dhënë lajmin se martesa mes tij dhe Norës ka marrë fund. Këtë e ka bërë të ditur ...

Kryesore Show Biz 16:41 - 14 Korrik, 2019

“Shëtit lule më lule”/ Robert Berisha “i vë kapak” thashethemeve rreth ndarjes

Çifti Nora dhe Robert janë përfolur shumë në media, të cilat shkruajnë se mes tyre ka shumë mosmarrëveshje dhe për këtë arsye janë në prag të...

Kryesore Show Biz 17:33 - 7 Korrik, 2019

Çifti i krizave?/ Kolegët zbulojnë sekretin e Nora Istrefit dhe Robert Berishës

Prej kohësh po përflitet për një ndarje mes këngëtares Nora Istrefi dhe Robert Berishës. Edhe pse ata e mohuan nëpër intervistat e ndryshme duket se për...

Kryesore Show Biz 15:34 - 4 Korrik, 2019

“S’do të ndodhë asnjëherë”/ Robert Berisha tregon arsyen pse nuk do të bashkëpunojë me Erën

Duke qenë se është kunati i këngëtares së famshme ndërkombatrisht Era Istrefi, lind natyrshëm pyetja: A do të bëjë një bashkëpunim me të? Për këtë këngëtari...

Kryesore Show Biz 15:06 - 4 Korrik, 2019

Çifti Nora-Robert në krizë?/ Këngëtari zbulon kujt ia dedikon këngën “S’të njoh më”

Marrëdhënia e Robert Berishës dhe Nora Istrefit është vënë shumë herë në dyshim nga mediat bazuar nga deklaratat e dhëna së fundi nga dyshja. Këngëtari Robert...

Kryesore Show Biz 21:20 - 28 Qershor, 2019

U tha se janë ndarë pas 14 vitesh/ Nora tregon të vërtetën për marrëdhënien me Robert Berishën

Nora Istrefi dhe Robert Berisha janë një prej çifteve më të komentuara përsa i përket jetës private. Edhe pse shpesh herë mundohen ta mbajnë larg syrit...

Kryesore Show Biz 17:33 - 17 Maj, 2019

“Mos më prek në tela se ta marr fytyrën”/ Këngëtari “paralajmëron” Tunën

Marrëdhënia mes Robert Berishës dhe Tunës vazhdon të jetë në krizë pasi dyshja nuk kanë asnjë lloj komunikimi me njëri-tjetrin. Deklaratat e tyre në media kanë...