Connect with Us

All posts tagged "robert"

Showbizz 12:13 - 26 Tetor, 2019

VIDEO-“Unë shkoj vetëm me ata që…”/ Lorik Cana apo Robert Berisha, ja kë zgjedh Agnesa Vuthaj për një natë

Modelja bukuroshe shqiptare Agnesa Vuthaj, e ftuar pak ditë më parë në ‘Ftesë në 5’  nuk la vend për dyshime lidhur me një romancë të mundshme....

Showbizz 22:09 - 21 Tetor, 2019

VIDEO-Janë ndarë apo jo?/ Robert Berisha dhe Nora Istrefi kapen mat në aeroport

Rreth dy muaj më parë, këngëtari shqiptar Robert Berisha pranoi publikusht ndarjen nga Nora Istrefi përmes një postimi në llogarinë e tij të Instagram. Ai tregoi...

Showbizz 14:58 - 4 Tetor, 2019

Robert De Niro në telashe/ Sekretarja kërkon dëmshpërblimin e majmë, ja çfarë ka ndodhur me aktorin

Fituesi i shumë cmimeve “Oscar”, Robert De Niro, mesa duket është në telashe për abuzim seksual dhe diskriminim ndaj ish-asistentes se tij. Ish-sekretarja e De Niro-s,...

Kryesore Show Biz 10:40 - 22 Shtator, 2019

“Këngëtarët e playback nuk kanë kështu problemesh”/ Robert Berisha “ironizon” kolegët e tij?

Ish bashkëshorti i Nora Istrefit, Robert Berisha tashmë ka një karrierë të suksesshme dhe këtë periudhë e ka pasur shumë të ngjeshur me koncerte. Mbrëmjen e...

Kryesore Show Biz 21:20 - 10 Qershor, 2019

Konflikti Tuna-Robert/ Nora Istrefi flet për herë të parë për këtë çështje

Deklaratat e forta që kanë lëshuar kundër njëri-tjetrit kanë bërë që marrëdhëniet mes dy familjeve të jenë të tensionuara. Bëhet fjalë për konfliktin Tuna-Robert, i cili...

Kryesore Show Biz 11:40 - 19 Prill, 2019

Pa muskuj dhe i dobët/Ja si dukej Robert Berisha para se të bëhej i famshëm

Këngëtari shqiptar  Robert Berisha i cili eshte i martuar me Nora Istrefin dhe kane nje vajze te quajtur Renee, përpos talentit të tij në fushën e...

Kryesore Show Biz 10:25 - 31 Mars, 2019

Robert Berishën apo Lorik Canën? Ja kë zgjedh këngëtarja e njohur për të kaluar një natë

Këngëtarja e njohur nga Kosova Shkenda Dubova hyn në kategorinë e këngëtareve që numërojnë shumë ndjekës në llogarinë në Instagram. Gjithnjë ajo përflitet në media për...

Kryesore Show Biz 23:50 - 21 Janar, 2019

Krisje mes vëllezërve? Kjo video e Robertit dhe Patrisit tregon të vërtetën

Robert Berisha e bëri të qartë që nuk ka aspak marrëdhënie të mira me nusen e vëllait, Tunën, por kjo nuk ka ndryshuar lidhjen e tij...

Kryesore Show Biz 12:10 - 11 Dhjetor, 2018

“Ç’mu desh mua”, Alketa Vejsiu i bëri një kompliment Robertit, por e zuri belaja

Alketa Vejsiu komplimentoi mbrëmjen e djeshme, anëtarin e jurisë Robert Aliaj, por duket se nuk u kuptuan mirë. Moderatorja u shpreh se Roberti është pëlqyer shumë...

Kryesore Show Biz 10:25 - 11 Dhjetor, 2018

“Nuk i di emrat, nuk dua të më votojnë”- Deklaratat kontradiktore të Robert Aliajt për “Kënga Magjike”

Ditët e fundit një ndër ngjarjet më të komentuara në lidhje me “Kënga Magjike” ka qenë dhe pjesëmarrja e Robert Aliaj dhe mos kalimi i tij...

Kryesore Show Biz 12:10 - 3 Dhjetor, 2018

Robert Aliaj rikthehet në “Kënga Magjike” dhe kënga ka një mesazh kaq prekës

Robert Aliaj prej disa vitesh i ka munguar skenës muzikore në vend, duke marrë pjesë vetëm në spektakle televizive. Por sot ai u prezantua në “Kënga...

Kryesore Show Biz 12:10 - 2 Dhjetor, 2018

Nora hap sytë, Lei Krajës i pëlqen Roberti: “Mund të ishte i dashuri im!”

Lei Kraja e ka menduar Robert Berishën si të dashur dhe këtë e tha mbrëmjen e djeshme në “Shiko kush Luan”. Bukuroshja brune, e cila konkurron...

Kryesore Show Biz 09:40 - 30 Tetor, 2018

“Vëllau si shkjau!” Pas thënies shokuese, Roberti i përgjigjet Patrisit: “E njoh shumë mirë…!”

Të gjithë u habitëm me deklaratën e Patris Berishës në emisionin “Xing me Ermalin”, teksa po mundohej të sqaronte marrëdhënien e tij me vëllain Robert. Shprehja...

Kryesore Show Biz 13:53 - 28 Tetor, 2018

“Vëllau si shkau”, Patrisi tregon për herë të parë për raportet me Robertin

Prej disa vitesh ajo që është diskutuar më së shumti është marrëdhënia mes Tunës dhe Norës të cilat tashmë janë edhe kunata. Disa muaj më parë...

Kryesore Show Biz 11:10 - 15 Tetor, 2018

“Kam bërë dashuri në shinat e trenit”: Të pathënat e këngëtarit shqiptar

Robert Berisha është një nga këngëtarët më të njohur shqiptar, i cili sapo ka publikuar bashkëpunimin më të ri me Eneda Tarifën dhe Kastro Zizon. Së...