Connect with Us

All posts tagged "romance"

Showbizz 18:42 - 13 Shkurt, 2020

Foto romantike nga Parisi/ Capital T zbulon kush është vajza misterioze

Pak ditë më parë reperi shqiptar Capital T ndezi rrjetin me komente të shumta nga fansat teksa publikoi foto krahas një vajze të panjohur në Paris....

Showbizz 18:47 - 30 Tetor, 2019

Më të dashuruar se kurrë/ Zbulohet kur ka nisur lidhja mes Camila Cabello dhe Shawn Mendes

Camila Cabello dhe Shawn Mendes sollën bashkëpunimin e tyre të parë “Senorita” dhe bënë bujë të madhe në mediat e huaja. Jo vetëm për faktin se...

Kryesore Show Biz 18:04 - 30 Qershor, 2019

Dua Lipa i bëri konfuz të gjithë/ Në një lidhje me Hadid dhe puth një këngëtar tjetër?

Pasi i dha fund lidhjes me Isaac Carew, Dua Lipa u përfol për një romancë dashurie me vëllain e modeleve të famshme Hadid, Anëar Hadid. Por...

Kryesore Show Biz 16:25 - 30 Qershor, 2019

Pas ndarjes nga kolumbiani/ Dafina Zeqiri në një romancë dashurie me DJ e njohur

Këngëtarja Dafina Zeqiri është një nga personazhet që është përfolur shumë për jetën e saj private. Për dy vite me radhë ajo pati një lidhje me...

Kryesore Show Biz 11:45 - 26 Qershor, 2019

“Kapet mat” modelja/ Pas romancës me yllin televiziv, shfaqet me truprojën e David Beckham

Të gjithë po flasin për bukuroshen e reality showt më të famshëm “Love Island”, Arabella Chi. Mediat e huaja shkruajnë se pas zhurmës mediatike që bëri...

Kryesore Show Biz 22:18 - 18 Qershor, 2019

U nda nga Isaac para pak ditësh/ Dua Lipa në një lidhje më vëllain e modeleve të famshme?

Ndarja e këngëtares me origjinë shqiptare Dua Lipa nga modeli britnik Isaac Carew ishte një nga ngjarjet që trishtoi miliona fansa në botë. Me anë të...

Kryesore Show Biz 21:45 - 17 Mars, 2019

Në romancë me Kourtney Kardashian? Këngëtari i famshëm përgjigjet publikisht

Kourtney Kardashian dhe këngëtari i famshëm amerikan Travis Barker së fundmi kanë qenë në qendër të mediave rozë për një romancë të mundshme mes tyre. Shpeshherë...

Kryesore Show Biz 12:53 - 6 Mars, 2019

Aktori i famshëm i jep fund romancës me Rita Orën pas 4 muaj lidhjeje! Zbulohet arsyeja

Romanca e këngëtares Rita Ora me aktorin e njohur, Andrew Garfield thuhet se ka mbaruar pasi ylli i Hollivudit i tha asaj se dëshiron të ketë...

Kryesore Show Biz 23:37 - 4 Shkurt, 2019

“Kokë e këmbë dashuruar”- romanca e Naomi Campbell me Liam Payne thuajse konfirmohet

Ka disa kohë që qarkullojnë thashetheme për një romancë mes modeles Naomi Campbell dhe këngëtarit 23 vjet më të ri, Liam Payne. Ata janë parë shumë...

Kryesore Show Biz 00:20 - 31 Tetor, 2017

Mick Jagger 74 vjeç kapet mat me producenten e filmit/ Romanca e re me 22 vjeçaren

Mick Jagger është parë në shoqërinë e producentes së filmave, një 22 vjeçare, dhe mesa duket kanë një romancë së bashku. Këngëtari i Rolling Stones u...

Kryesore Show Biz 17:09 - 23 Korrik, 2017

Foto-Romanca vazhdon…/Çiljeta Xhilaga kapet ‘mat’ me Alban Hoxhën

Historia e dashurisë midis Çiljeta Xhilagës me portierin e Kombëtares dhe Partizanit, Alban Hoxhën është përfolur shumë në mediat shqiptare. Ata janë kujdesur që ta mbajnë...

Kryesore Show Biz 20:00 - 31 Mars, 2017

Kush është i dashuri i Lady Gaga Christian Carino?

Lady Gaga është parë në disa dalje publike me të dashurin e saj Christian Carino. Ai është një agjent i Hollywood që përfaqëson pëlqimet e Miley...

Kryesore Show Biz 11:48 - 8 Mars, 2017

FOTOT/ Modelja flet për lidhjen me Alban Ramosaj

U bë një kohë e gjatë ku emri i Alban Ramosaj lakohet për ndonjë romancë, ndonëse këngëtari prej kohësh ka bërë me dije se ai është...

Showbizz 15:13 - 1 Mars, 2017

FOTOT/ Rovena romancë me balerinin? Ja kush është e vërteta

Për një kohë të gjatë, Rovena Dilo u shenjestrua nga mediat e ndryshme pasi pretendonin se ajo kishte nisur një romancë me një balerin. Por pas...

Fashion 20:30 - 26 Janar, 2017

Romancë në dimër

Nëse doni të ndiheni ndryshe në nje mbrëmje mes miqsh, shndërrohuni në një Hirushe. Kush nuk do të dëshironte që për një ditë të vetme përralla...