Connect with Us

All posts tagged "romantik"

Showbizz 12:59 - 10 Prill, 2020

“Nuk ka pandemi që mund të na pengojë”/ Jul Deda uron bashkëshorten në mënyrën më romantike

Bashkëshortja e aktorit të njohur të humorit, Jul Deda ditën e sotme feston ditëlindjen dhe aktori e ka surprizuar me një urim shumë të vecantë. Me...

Showbizz 17:33 - 27 Janar, 2020

U martuan në fshehtësi/ Klea Huta i bën dedikimin romantik Elgitit: “Mos na paftë syri i keq”

Ditën e djeshme kantautori Elgit Doda dhe këngëtarja Klea Huta zbuluan se i kishin dhënë fund beqarisë së tyre në Marok. Të gjithë u surpizuan pasi...

Showbizz 11:40 - 6 Nentor, 2019

“Të dua çdo ditë e më shumë”/Tepër romantik, Elgit Doda surprizon Klea Hutën në mënyrën e veçantë

Pak muaj më parë, Klea Huta dhe Elgit Doda bënë publike lidhjen e tyre dhe që atëherë janë bërë të pandashëm nga njëri-tjetri. Ata kanë nisur...

Life Style 17:15 - 1 Nentor, 2019

9 gjeste romantike që mund ta bëjnë marrëdhënien tuaj më të fortë se kurrë

Shumica prej nesh dëshirojnë të plaken me dikë, por studimet tregojnë se shkalla e martesës po bie, gjë që ka bërë që shumë prej nesh të...

Showbizz 12:44 - 9 Tetor, 2019

Isli Islami nuk përmbahet/ Bën komentin më romantik në foton e Ori Nebiaj

Moderatorja Ori Nebiaj është një nga vajzat më të dashura të ekranit.  Ajo njihet për thjeshtësinë që e karakterizon në ekran ndaj dhe të shumtë janë...

Kryesore Show Biz 11:16 - 15 Shtator, 2019

“Unë kam diamantin më të çmuar”/ Ermal Mamaqi më romantik se kurrë

Moderatori dhe aktor Ermal Mamaqi është një nga personazhet që e karakterizon humori, ndaj dhe rastet ku ai është romantik apo serioz janë shumë të rralla....

Kryesore Show Biz 11:10 - 1 Shtator, 2019

“Përse duhet të bëjmë shkencë”/ Këngëtari shqiptar aspak romantik, rrëfen të pathënat e lidhjes me bashkëshorten

Disa javë më parë , këngëtari shqiptar Erik Lloshi i dha fund beqarisë, ku ai dhe Romina i thanë “Po” njëri-tjetrit në një ceremoni që u...

Kryesore Show Biz 11:25 - 17 Mars, 2019

“Jam romantik!”/ Këngëtari shqiptar flet për planet e martesës dhe të familjes

Veten e quan “Casanova” dhe nga femrat cilësohet si një nga këngëtarët shqiptarë më tërheqës. Dren Abazi nuk tregon shumë detaje për jetën e tij personale,...

Kryesore Show Biz 22:30 - 28 Janar, 2019

Cristiano Ronaldo bëhet romantik dhe ky është dedikimi më i veçantë që ka bërë për partneren!

Cristiano Ronaldo i bëri një dedikim special të fejuarës së tij për 25-vjetorin. Georgina Rodriguez feston sot ditëlindjen dhe veç dhuratave që mund të ketë marrë...

shenja horoskop
Kuriozitete 15:40 - 21 Janar, 2019

Romantik apo i prerë? Si flirton me mesazhe secila shenjë e horoskopit

Të gjithë kemi flirtuar të patën një herë në jetë. Ju ka ndodhur me atë djalin/vajzën tërheqëse, ndërsa ndodheshit me miqtë të ulur në banak, me...

Kryesore Show Biz 22:45 - 19 Nentor, 2018

Kylie Jenner bën dedikimin më romantik për Travis Scott dhe dha lajmin më të rëndësishëm

Kylie Jenner është renditur një nga 20-vjeçaret më të pasurat, ndërsa prej kohësh vijon suksesin në biznesin e produkteteve të makijazhit. Por, krahas jetës profesionale është...

Kuriozitete 21:30 - 24 Gusht, 2017

Filmat më romantik të të gjitha kohërave

Jeni një person i apasionuar pas filmave dhe jeni një romatik i pashtershëm? Këtu janë 15 filmat më romatikë të të gjitha kohërave. Hidhini një sy...