Connect with Us

All posts tagged "romeo veshaj"

Showbizz 16:36 - 18 Shkurt, 2020

Romeo Veshaj flet për ndarjen nga Jonida Maliqi: Ndarje të bukura nuk ka

Romeo Veshaj është komentuar shuëm në mediat rozë për shkak të lidhjes së tij me këngëtaren Jonida Maliqi. Por vetëm pas pak kohësh që deklaruan hapur...

Showbizz 13:52 - 4 Shkurt, 2020

“Jam single, por pranë kam një b*thë të madhe”/ Romeo Veshaj pranon publikisht ndarjen nga Jonida Maliqi

Këngëtarja Jonida Maliqi dhe aktori i humorit Romeo Veshaj i kanë dhënë fund lidhjes së tyre të dashurisë. Këtë e ka pranuar vetë Romeo në emisionin...

Showbizz 16:41 - 25 Dhjetor, 2019

“U prish dynjaja fare”/ Romeo Veshaj reagon pas publikimit të videos së Jonida Maliqit me Flori Mumajesin

Ditën e sotme në rrjet qarkulloi një video ku shfaqej Jonida Maliqi dhe Flori Mumajesi në momente intime në Paris. Video e siguruar nga Panorama plus...

Showbizz 18:23 - 9 Dhjetor, 2019

“Mos i ke ngacmuar Romeon”/ Xheisara zbulon mesazhin që i dërgoi Jonidës: “Shpresoj…”

Xhesiara ishte e vetmja këngëtare e kategorisë Best neë artist që mbeti jashtë finales së  Këngës Magjike. Ajo u shpreh se mbeti shumë e zhgënjyer nga...

Showbizz 15:14 - 23 Nentor, 2019

Jonida Maliqi flet për herë të parë për lidhjen/ Tregon si është njohur me Romeon

Këngëtarja  shqiptare Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj, janë një nga çiftet më të përfolura dhe të komentuara të showbizit. Prej kohësh ata janë në një marrëdhënie...

Showbizz 17:59 - 9 Nentor, 2019

VIDEO-“Me ty fle çdo natë, dua të të prek”/ Romeo Veshaj e thotë publikisht, Jonida Maliqi reagon e habitur

Këngëtarja Jonida Maliqi dhe aktori Romeo Veshaj janë shumë të komentuar në media përsa i përket jetës private. Dyshja prej kohësh po përjetojnë një romancë dashurie...

Showbizz 15:09 - 3 Nentor, 2019

Nuk heqin dorë nga “Treshat”/ Bora Zemani dhe binjakët zbulojnë se kur do të kthehen në ekran

Moderatorja Bora Zemani dhe binjakët Veshaj kanë bërë të ditur se do të rikthehen sërish së bashku me emisionin e tyre “Treshat”. Nëpërmjet një postimi në...

Showbizz 22:12 - 10 Tetor, 2019

VIDEO-“A është kjo vajza misterioze e pishinës”/ Gazetari “nxjerr zbuluar” Jonidën, Romeon, Borën dhe Donaldin

Këngëtarja Jonida Maliqi dhe aktori Romeo Veshaj janë në qendër të vëmendjes së shtypit rozë pasi përfliten për një romancë dashurie. Ndonëse nuk kemi patur një...

Showbizz 21:57 - 4 Tetor, 2019

U larguan nga Al Pazar/ Agron Llakajt nuk i del “inati” me binjakët: “Të mos harrojnë nga kanë ardhur”

Largimi i vëllezërve binjakë Romeo dhe Donald Veshaj nga Al Pazar bëri shumë bujë në media. Për shkak të fokusimit në emisionin e tyre Treshat binjakët...

Showbizz 20:04 - 29 Shtator, 2019

U bënë pjesë e “Al Pazar” falë Rudina Dembacajt/ Romeo dhe Donald Veshaj bëjnë njoftimin e papritur

Disa ditë më parë aktorja dhe moderatorja Rudina Dembacaj bëri një deklaratë që i habiti të gjithë dhe bëri shumë bujë në shtypin rozë. Moderatorja u...

Kryesore Show Biz 17:27 - 22 Shtator, 2019

“Ra tërmet, çohu”/ Romeo Veshaj “vë në lojë” të vëllain

Dita e djeshme ishte një nga ditët më kaotike për Shqipërinë. Tërmeti i fuqishëm tronditi vendin, ku përveç dëmeve të shkaktuara në banesat e njerëzve ka...

Kryesore Show Biz 19:49 - 21 Shtator, 2019

“Një xhiro nga Liqeni”/ Dalin pamjet nga shëtitja e aktorëve vlonjatë me dy vajzat e showt

Ata tashmë janë kthyer në qendrën e vëmendjes nga mediat rozë. Përveçse punës i bashkon dhe lidhja e fortë që kanë me njëri-tjetrin. Bëhet fjalë për...

Kryesore Show Biz 14:11 - 19 Shtator, 2019

Jonida dhe Romeo më të dashuruar se kurrë/ Edhe tatuazhet i bëjnë bashkë

Këngëtarja Jonida Maliqi dhe aktori Romeo Veshaj duken çdo ditë e më të dashuruar me njëri-tjetrin. Duke qenë një ndjekëse e rregullt e modës Jonida ka...

Kryesore Show Biz 14:07 - 14 Shtator, 2019

“Ua kam thënë në sy”/ Menaxheri i vip-ave tregon detaje nga sherri me vëllezërit binjakë

Menaxheri i vipave Xhani Demika ka zbuluar detajet nga zënka që ka patur me dy aktorët e humorit Donald dhe Romeo Veshaj. I pyetur nga moderatorja...

Kryesore Show Biz 18:37 - 4 Gusht, 2019

Video/ Puthja e shumëpritur, Romeo dhe Jonida shijojnë pushimet së bashku

Prej shumë kohësh historia e tyre është në sytë e të gjithëve. Janë apo jo bashkë Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj? U puthën apo jo? Ishin...