Connect with Us

All posts tagged "Ronela Hajati"

Showbizz 14:11 - 21 Prill, 2020

“Do bëj t’iu lërë gruaja me sekonda”/ Ronela Hajati “kërcënon” ndjekësit

Këngëtarja Ronela Hajati është shumë aktive në rrjetet sociale ku shpesh herë tregon dhe natyrën e saj pa komplekse. Ajo njihet për batutat e saj pikante...

Showbizz 13:47 - 13 Prill, 2020

“Sa të depresionuar e të lodhur”/ Ronela Hajati jep mesazhin domethënës

Gjatë kësaj periudhe karantine shumë personazhe të njohur kanë dhënë mesazhe dhe kanë vënë pah shpesh herë vuajtjen e njerëzve të thjeshtë. Ronela Hajati nëpërmjet një...

Showbizz 17:45 - 11 Mars, 2020

Ronela Hajati anulon koncertet/ Jep mesazhin për të gjithë fansat

Pas konfirmimit të Coronavirusit edhe në Shqipëri të shumtë kanë qenë personazhet e shoëbizit që kanë dhënë mesazhe të rëndësishme për të gjithë njerëzit. Një prej...

Showbizz 13:09 - 26 Shkurt, 2020

Sherri i bujshëm mes Samanta Karavellës, Zerkës dhe Ronela Hajati/ Këngëtarja flet për herë të parë për debatin

Pak kohë më parë këngëtari Young Zerka ndezi një debat virtual me Samanta Karavellën i cili bëri shumë bujë në media. Gjatë një interviste në emisionin...

Showbizz 16:49 - 23 Shkurt, 2020

“Plehrat për të cilët ke investuar kohë, para dhe dashuri”/ Ronela Hajati shpërthen në Instagram

Këngëtarja Ronela Hajati po shijon sukseset e dy këngëve të saj të fundit. Në rrjetet sociale ku ajo është shumë aktive nuk ndalet së postuari video...

Showbizz 11:55 - 17 Dhjetor, 2019

Me lot në sy/ Ronela Hajati publikon foton me babain e saj të ndjerë nga fëmijëria

Ronela Hajati është një nga këngëtaret më të komentuara të shoëbizit shqiptar. Prej shumë vitesh Ronela ka humbur njeriun e saj më të shtrenjtë, babain. Këngëtarja...

Showbizz 14:28 - 15 Dhjetor, 2019

Young Zerka zbulon detajet që nuk i dinim rreth tij dhe Ronelës/ Tregon prej sa kohësh janë bashkë

Tashmë nuk është e fshehtë. Këngëtari Young Zerka dhe këngëtarja Ronela Hajati janë në një lidhje dashurie. I ftuar në Klanifornia, Young Zerka i është përgjigjur...

Showbizz 11:26 - 14 Dhjetor, 2019

U përfol për një lidhje me modelen bjonde/ Zerka tregon si reagoi Ronela pas lajmeve

Prej vitesh dy këngëtarët Young Zerka dhe Ronela Hajati përfliten për një lidhje dashurie mes tyre. Pak ditë më parë ishte Young Zerka që pranoi se...

Showbizz 16:20 - 4 Dhjetor, 2019

Ronela Hajati rikthehet pas në kohë/ Publikon fotot nga vitet e adoleshencës

Ronela Hajati është një nga këngëtaret më të pëlqyera dhe të dashura për publikun. Këngëtarja së fundi është rikthyer pas në kohë në vitet e adoleshencës...

Showbizz 11:50 - 30 Nentor, 2019

Ronela Hajati jep lajmin e mirë: “Paratë e mia do të shkojnë në duar të sigurta”

Këngëtarja e njohur Ronela Hajati i është bashkuar ndihmave për të prekurit nga tërmeti. Së bashku me këngëtaren Fifi do të mbajnë një koncert në Dusseldorf...

Showbizz 21:59 - 23 Nentor, 2019

“Jemi bashkë”/ Young Zerka pranon lidhjen me Ronela Hajatin

Këngëtari Young Zerka ka qenë në qendër të vëmendjes përsa i përket jetës profesionale dhe private. Prej vitesh ai dhe Ronela Hajati përfliten për një lidhje...

Showbizz 22:25 - 16 Nentor, 2019

“Nuk kam patur konflikt”/ Ronela Hajati flet për hatërmbejtjet me Samanta Karavellën

Ronela Hajati dhe Samanta Karavella prej kohësh nuk flasin me njëra-tjetrën pas një konflikti që kanë patur kohë më parë. Ky konflikt duket se u rindez...

Showbizz 21:49 - 16 Nentor, 2019

Ronela Hajati tregon thashethemin më të çuditshëm që ka dëgjuar për veten/ Ja çfarë thotë këngëtarja

Ronela Hajati ëshë një nga këngëtaret më të pëlqyera për publikun shqiptar. Ajo gjithnjë ka qenë në qendër të vëmendjes të mediave rozë si për jetën...

Showbizz 20:54 - 15 Nentor, 2019

“Ma keni bërë Samantën si dashnore”/ Ronela Hajati reagon për herë të parë pas deklaratave të ish mikes së saj

Këngëtarja e njohur Ronela Hajati dhe Samanta Karavella dikur kanë qenë mikesha shumë të ngushta por kohë më parë ato prishën çdo lidhje me njëra tjetrën....

Showbizz 23:30 - 2 Nentor, 2019

Prej kohësh përfliten për një lidhje dashurie/ Young Zerka zgjedh Ronela Hajatin si “shpirtin e tij binjak”

Këngëtari Young Zerka dhe këngëtarja Ronela Hajati janë përfolur prej vitesh për një romancë të mundshme dashurie mes tyre. Por asnjëri prej tyre nuk e ka...