Connect with Us

All posts tagged "rovena stefa"

Showbizz 11:03 - 18 Prill, 2020

“Bishat që do të shkulin virusin nga vendi”/ Rovena Stefa dhe Holta Pilz “sfidojnë” Coronën në mënyrën më seksi

Rovena Stefa i ka befasuar të gjithë teksa shfaqet në rrjetet sociale krahas bodybuilderes Holta Pilz. Të dyja vajzat shfaqen tejet seksi dhe lajmërojnë bashkëpunimin e...

Kryesore Show Biz 13:00 - 28 Dhjetor, 2017

Rovena Stefa dhe motra e saj “shastisin” të ftuarit,shkojnë në festë me gjoks jashtë

Rovena Stefa është një ndër këngëtaret e cila shpesh është komentuar për veshjet ekstravagante e madje dhe për guximin për të pozuar gjysmë nudo. Duket se...

Kryesore Show Biz 10:30 - 11 Dhjetor, 2017

Revoltohet Rovena Stefa: “Elhaida, Samanta, Fifi, Stresi e keni treguar veten të dobët dhe aspak artistë siç pretendoni”

Debatet dhe sherret e vogla mes këngëtarëve të “Kënga Magjike” vazhdojnë edhe sot, një lloj siç ka ndodhur edhe në vitet më parë. Mes shumë këngëtarësh...

Kryesore Show Biz 19:37 - 9 Dhjetor, 2017

Shpërthen këngëtarja shqiptare/ Kënga Magjike festival intrigash

Duket se dita e sotme do të ketë vetëm lajme nga këngetarët e pakualifikuar në finalen e festivalit Kënga Magjike. I pari ishte Klejdi Mahmutaj ai...

Showbizz 22:38 - 18 Shtator, 2017

Rovena Stefa bën sherr me gazetaret Aulona dhe Fatma

Një nga sherret më të bujshme në shoëbizin shqiptar dhe që mbahet mend është ai mes këngëtares Rovena Stefa dhe gazetareve Aulona Musta e Fatma Halixhiu....

Kryesore Show Biz 23:09 - 11 Prill, 2017

Rovena Stefa gjysmë nudo!/Këtë radhë e tepron (Foto)

Këngëtarja Rovena Stefa njihet jo pak për ekspozimin e saj në rrjetet sociale, por edhe në videoklipe. Këtë radhë, ajo duket e ka kaluar cakun, duke treguar...

Showbizz 19:23 - 23 Qershor, 2015

Rovena Stefa, foto të nxehta për fansat

Rovena Stefa ka qenë në qendër të kritikave javët e fundit, për shkak të publikimit të një videoklipi erotik. Së fundmi këngëtarja ka postuar një foto për...