Connect with Us

All posts tagged "Roza Lati"

Showbizz 13:59 - 8 Prill, 2020

FOTOT- Nga Luana Vjollca tek Rashel Kolaneci/ Vajzat e njohura të showbizit rikthehen pas në kohë me fotot seksi

Kjo periudhë izolimi ka bërë që shumë personazhe të njohur të ekranit të hapin arkivat dhe të rikthehen pas në kohë duke postuar foto të shumë...

Showbizz 11:05 - 6 Prill, 2020

FOTOT- Roza Lati më seksi se kurrë më parë/ Moderatorja publikon fotot me të brendshme dhe “ndez” Instagramin

Moderatorja Roza Lati është një ndër emrat më të komentuar në mediat rozë. Ajo njihet si një nga vajzat e shoëbizit që nuk njeh komplekset dhe...

Showbizz 13:54 - 8 Mars, 2020

Përplasja mes Keisit dhe Roza Latit/ Moderatorja tregon bisedën me Stresin

Përplasja mes moderatores Roza Lati dhe gruas së Stresit, Kejsit bëri shumë zhurmë në media. Pas një skeçi të realizuar me Stresin në emisionin e saj...

Showbizz 12:30 - 8 Mars, 2020

Një fëmijëri mes dhunës/ Roza Lati flet për momentet më të vështira të jetës

Moderatorja Roza Lati njihet për natyrën e saj pa komplekse dhe të thënit gjërat ashtu siç i mendon. E ftuar së fundi në emisionin “Mos i...

Showbizz 15:02 - 6 Mars, 2020

Hoqi dorë nga emisioni/ Zbulohet kush do ta zëvendësojë Roza Latin në projektin e ri

Moderatorja Roza Lati ka rrëfyer se ka hequr dorë nga projekti i ri që do të prezantonte dhe se do t’i përkushtohej emisionit të saj aktual....

Showbizz 12:45 - 6 Mars, 2020

“Asgjë nuk duhet të jepet falas”/ Roza Lati heq dorë nga emisioni i ri

Roza Lati është një prej moderatoreve që është komentuar shumë për karakterin e saj të drejtëpërdrejtë. Pak kohë më parë Roza bëri njoftimin se se së...

Showbizz 16:29 - 25 Shkurt, 2020

Nuk i del e keqja me Roza Latin/ Sherri mes moderatores dhe Keisit

Reagimi pas dy ditësh i Roza Latit për statusin e bashkëshortes së reperit Stresi ka ndezur sërish debate mes dy vajzave të njohura të shoëbizit. Nëpërmjet...

Showbizz 14:35 - 25 Shkurt, 2020

Nuk është për të qeshur/ Roza Lati reagon pas shpërthimit të Kejsit: Kuptoni ironinë

Pas skeçit të Roza Latit dhe Stresit, Keisi reagoi ashpër ndaj moderatores duke u shprehur se nuk ishte aspak për të qeshur me vuajtjet dhe hallet...

Showbizz 12:54 - 24 Shkurt, 2020

Keisi shpërthen ndaj Roza Latit: Të janë tharë idetë, po të ishe e aftë do punoje te “Portokallia”

Stresi dhe Kejsi janë një nga çiftet më të komentuara në mediat rozë përsa i përket jetës së tyre private. Së fundi reperi ka qenë i...

Showbizz 18:22 - 18 Shkurt, 2020

“Mbretëresha e Insatgramit që e ndjekin 12 vjeçarët”/ Roza Lati tregon për sherrin e bujshëm me Encën

Sherri bujshëm virtual mes këngëtares Enca Haxhia dhe moderatores Roza Lati është komentuar shumë në mediat rozë. Përplasja e tyre virtuale nisi që pas deklaratës së...

Showbizz 18:04 - 18 Shkurt, 2020

“Do vdes e bukur”/ Moderatorja zbulon operacionet plastike

Roza Lati e ftuar në emisionin e Bieta Sulos ka folur gjithashtu edhe për operacionet plastike. Ajo nuk e ka mohuar faktin se ka disa të...

Showbizz 17:52 - 18 Shkurt, 2020

“Nuk i duroj dot femrat që shkelen”/ Roza Lati sulmon dembelet

Moderatorja Roza Lati është një nga vajzat më pa komplekse të shoëbizit. Gjatë një interviste në emisionin Ftesë në 5, ka folur për shumë tema ndër...

Showbizz 19:00 - 17 Shkurt, 2020

Nga ndarja tek skandalet mediatike/ Roza Lati flet për herë të parë për jetën private

Roza Lati është një nga moderatoret që nuk e ka aspak kompleks të tregohet e sinqertë me publikun dhe t’i përgjigjet thuajse çdo pyetjeje. Ditën e...

Showbizz 13:36 - 2 Shkurt, 2020

Nga fotot erotike deri tek vendi më i çuditshëm ku ka bërë s*ks/ Roza Lati i rrëfen të gjitha

Roza Lati është një nga moderatoret më pa komplekse të ekranit. Ajo nuk e ka aspak problem të tregojë detajet nga jeta e saj private duke...

Showbizz 15:48 - 26 Nentor, 2019

“Dukej sikur po na gllabëronte”/ Roza Lati tregon si e përjetoi tërmetin

Moderatorja Roza Lati ka treguar si e ka përjetuar tërmetin i cili tronditi mëngjesin e sotëm Durrësin dhe Tiranën. Në një postim në ‘Instagram’ ajo rrëfeu...