Connect with Us

All posts tagged "Rozana"

Showbizz 13:59 - 25 Shtator, 2019

“Diletant që i interesojnë ato pak para që ka marrë”/ Rozana Radi e revoltuar me këngëtarët shqiptarë

Këngëtarja shqiptare Rozana Radi, shpesh tregon mendimet e saj për ato që ndodhin në llogarinë e Instagramit. Së fundmi ajo ka pasur një reagim ndaj këngëtarëve...

Kryesore Show Biz 13:10 - 14 Gusht, 2019

“Është shumë mirë të jesh 40 vjeç”/ Pavarësisht moshës, Rozana Radi ekspozon trupin seksi me bikini

Këngëtarja dhe moderatorja e emisionit “Boom”, Rozana Radi është mjaft aktive në rrjetet sociale ku sjell foto, video dhe mesazhe nga më të ndryshmet. Ajo mbushi...

Kryesore Show Biz 14:26 - 23 Korrik, 2019

“Janë viktima të një dore jo profesioniste”/ Rozana Radi thumbon koleget për operacionet plastike

Këngëtarja dhe moderatorja e emisionit “Boom”, Rozana Radi është shumë aktive në rrjetet e saj sociale duke ndarë me të gjithë ndjekësit e saj foto dhe...

Kryesore Show Biz 14:40 - 6 Korrik, 2019

“Sa jam lodhur për t’i bërë këto 40 vite”/ Rozana Radi tregon linjat seksi me bikini për ditëlindje

Sot këngëtarja e dashur për publikun Rozana Radi, feston ditëlindjen dhe mbush plot 40 vjeç, edhe pse nuk e tregon fare moshën e saj. Në këtë...

Kryesore Show Biz 11:40 - 18 Qershor, 2019

“Shqiptarët duhet të shohin punët e tyre”/ Statusi i Rozana Radit për komshien “nxeh” komentuesit

Këngëtarja shqiptare Rozana Radi është tepër aktive në rrjetet sociale dhe së fundmi ka menduar të bëjë pak humor me fansat e saj.  Ajo shprehet në...

Kryesore Show Biz 11:21 - 24 Mars, 2019

“Ka ardhur momenti të bëhem nënë”/Rozana Radi rrëfehet në emision

E angazhuar në karrierën e saj si këngëtare, aktore, moderatore por edhe si sipërmarrëse, Rozana Radit i mbetet pak kohë për vete. E ftuar në emisionin...

Kryesore Show Biz 13:10 - 13 Mars, 2019

“Jemi zënë, kemi qarë!”/Rozana Radi tregon sekretet për ditëlindjen e Fiorit

Rozana Radi ka uruar sot miken dhe kolegen e saj Fiori Dardha me rastin e ditëlindjes. Moderatorja tha disa të vërteta në lidhje me marrëdhënien e...

Kryesore Show Biz 10:10 - 3 Mars, 2019

5 gjërat që nuk i dinim për Rozana Radin, mes tyre dëshira e madhe për të përfaqësuar Shqipërinë në Eurovizion

“Ask me a question” le të themi se na ka zbuluar shumë gjëra që më përpara personazhet e njohur e kishin me siklet apo pa qejf...

Kryesore Show Biz 10:53 - 2 Mars, 2019

Rozana Radi pyetet për grindjen me shoqen e ngushtë dhe përgjigja është kaq e vërtetë!

Rozana Radi shpreh ato që ndjen dhe mendon kur ftohet në intervista apo edhe në mediat e saj sociale. Kështu që kur i bën një pyetje,...

Kryesore Show Biz 13:40 - 27 Shkurt, 2019

“Nuk e dua dashurinë me fjalë”, Rozana flet për oficerin që i ka marrë zemrën: Më duket gjë e pa drejtë të flas

Këngëtarja, apo së fundmi një prej moderatoreve të emisionit investigativ “BOOM”, Rozana Radi ka preferuar që fansat e saj, apo të gjithë kureshtarët t’i mbajë larg...

Kryesore Show Biz 14:10 - 11 Shkurt, 2019

Djalë apo vajzë? Rozana Radi flet për herë të parë për pritjen e ëmbël

Shumë e ndjekur në rrjetin social Instagram, së fundmi këngëtarja Rozana Radi i është përgjigjur pyetjeve kurioze të ndjekësve si dhe ka rrëfyer si rrallëherë mendimet...

Kryesore Show Biz 10:12 - 12 Janar, 2019

“Mos ja lejoni kurrë vetes të jeni opsion i një burri”- Rozana Radi përcjell mesazhin e rëndësishëm për çdo vajzë

Një ndër skenat më të qarkulluara në rrjetet sociale kohët e fundit është ajo e aktores Margot Robbie nga filmi “I, Tonya”. Filmi flet për një...

Kryesore Show Biz 11:40 - 12 Dhjetor, 2018

Mos e pyesni më, se ja ku e keni përgjigjen! Rozana Radi tregon arsyen pse nuk martohet

Pavarësisht se partneri e mbështet në çdo arritje të saj, Rozana Radi nuk ka bërë asnjëherë një dalje publike me të. Mbrëmjen e së martës këngëtarja...

Kryesore Show Biz 11:17 - 9 Dhjetor, 2018

‘I hëngsha dasmën’: Rozana Radi flet për marrëdhënien e saj me Mc Kreshën

Ditën e djeshme në një intervistë për “Thumb” këngëtarja Rozana Radi ka folur rreth marrëdhënies së saj me reperin Mc Kresha.“Sapo u përshëndetëm. Ne as nuk...

Kryesore Show Biz 12:25 - 3 Dhjetor, 2018

A do ta votojë Mc Kreshën në “Kënga Magjike”? Përgjigjet Rozana Radi

Këtë vit në festivalin “Kënga Magjike” konkurojnë disa prej artistëve më të njohur të skenës shqiptare. Ndër ta janë Rozana Radi dhe Mc Kresha me bashkëpunimin...