Connect with Us

All posts tagged "roze"

Fashion 21:25 - 24 Shtator, 2019

Ngjyra rozë dhe syze dielli me ngjyra/ Tendencat e modës, çfarë ndodhi këtë javë në rrugët e Milanos

Rrugët e Milanos këtë javë kanë qënë të mbushura me fashionistat të cilat kanë sjellë tendencat më të reja të modës. Më e rëndësishmja deri tani...

Kuriozitete 12:53 - 30 Mars, 2019

E pabesueshme/Liqeni në Australi kthehet në ngjyrë rozë, ja shkaku kryesor

Liqeni artificial në parkun Westgate, Melbourne ka vetëm disa javë që është kthyer në një ngjyrë rozë të çelët.Dhe  u kthye kështu në vendin e preferuar...

Fashion 13:10 - 24 Tetor, 2018

Nëse nuk i keni vënë re, këto janë 8 mënyrat më fantastike si ta kombinojmë rozën në vjeshtë

Ndriçoni ditët gri të vjeshtës me një “prekje” rozë. Kjo ngjyrë është e garantuar që do t’i japë më shumë stil dhe gjallëri paraqitjes suaj. Kombinoni...

Fashion 00:00 - 31 Mars, 2018

Foto/ Pantallonat që do mbizotërojnë këtë pranverë

Pantallonat me ngjyrë të ndritshme janë në modë këtë pranverë. Pra, nuk është çudi që edhe  pantallonat  me ngjyrë rozë të kenë influencë te ekspertët e...

Kuriozitete 00:30 - 25 Tetor, 2017

Ekskluzive/ Amerika me një monedhë rozë

Ju do ta keni të vështirë për të gjetur ndonjë në vendin tonë që nuk është prekur nga kanceri i gjirit – më shumë se 100...

Fashion 22:30 - 5 Tetor, 2017

Foto/ Flokët ngjyrë rozë janë trendi i momentit

Flokët rozë ia morën vendin atyre bjonde. Është një hap shumë i madh që ne na ngjan si një rikthim i karaktereve të botës së Sailor...

Showbizz 19:00 - 18 Mars, 2017

Befason Johansson/ Rikthen fuqishëm rozën

Scarlett Johansson ka bërë një zgjedhje vërtet të vecantë me veshjen e saj, ndërsa binte në sy mjaftueshëm në konferencën e mbajtur në Korenë Jugore. Aktorja...

Showbizz 21:00 - 13 Janar, 2017

Nuk do ta besoni sa seksi duket kjo modele me rozë

Zeshkania më e bukur e momentit është cilësuar bukuroshja Keke Palmer. 23 vjecarja ka ndarë një foto në profilin e saj në Instagram ku shihet shumë...

Showbizz 16:08 - 23 Dhjetor, 2016

Elegante në rozë si Beckham

Këmisha klasike rozë dhe fundi me motive të lirshme dukej perfekt në trupin e dizenjueses më të famshme të modës. 42 vjecarja Victoria Beckham dukej elegante...

Teknologji 16:15 - 22 Gusht, 2015

iPhone 6s dhe iPhone 6s Plus në ngjyrë rozë

Është folur shumë për gjeneratën e re të iPhone-ve, iPhone 6s dhe iPhone 6s Plus. Një nga këto raporte na sugjeron se telefonat e rinj do...

Showbizz 11:00 - 2 Qershor, 2015

Reid në rozë xhiron

  Asaj i pëlqen të kudjeset deri në detaje për veshjen e saj prandaj edhe u shfaq mjaft elegante në rozë. 44 vjecarja Susanna Reid u...

Showbizz 14:00 - 12 Prill, 2015

Crosby elegante me rozë

Ajo është elegante, sharmante, e bukur dhe plot klas. Këtë e ka dëshmuar edhe me daljen e saj në publik në serialin e ndjekur Geordie Shore....

Fashion 09:39 - 23 Shkurt, 2015

Gwyneth Paltrow nuk heq dorë nga roza në Oscar

Në vitin 1999 kur fitoi çmimin Oscar si aktorja më e mirë, Gwyneth Paltrow kishte veshur një fustan rozë të dizenjuar nga Ralph Lauren. Të njëjtën...