Connect with Us

All posts tagged "rrefim"

Showbizz 11:20 - 2 Nentor, 2019

“Çfarë do bëje nëse do riktheje në jetë babain?”/ Jona Spahiu bën rrëfimin përlotës në emision

Rreth dy muaj më parë, moderatorja Jona Spahiu, u bë nënë për herë të parë dhe është larguar përkohësisht nga televizioni, duke vendosur t’i përkushtohet vogëlushit...

Showbizz 15:53 - 1 Nentor, 2019

“Ka moderatore të painformuara”/ Alban Xhihani rrëfen çfarë ndodh në prapaskenat e gazetarisë së sportit

Gazetari sportiv i “Supersport” në Digitalb, rreth tre muaj më parë u bë baba për herë të parë. Së fundmi i ftuar në “Ditë e Re’...

Showbizz 10:10 - 18 Tetor, 2019

“S’do të mund të jetoja nëse…”/ Aurela Gaçe rrëfen për herë të parë problemet në muzikë

Aurela Gaçe, njihet si këngëtarja me vokalin më të mirë në muzikën shqiptare dhe është më e pëlqyera nga publiku. Por si asnjëherë më parë, Aurela...

Showbizz 18:59 - 25 Shtator, 2019

“Ma prezantoi Dr Flori, nuk i shpëtoja dot”/ Aurela Gaçe tregon si u njoh me Skerdin

Këngëtarja e famshme shqiptare Aurela Gaçe ka qenë e ftuar pasditene  sotme në emisionin e Rudinës ku ka folur për reciatlin që mbajti pak ditë më...

Showbizz 16:58 - 25 Shtator, 2019

Aktorja e akuzoi për presion dhe tradhëti/ Pas deklaratave tronditëse reagon ish bashkëshorti i saj

Akotrja e famshme 56 vjeçare Demi Moore ka qenë në qendje të vëmendjes për shkak të rrëfimeve tronditëse që bëri disa ditë më parë në emision....

Kryesore Show Biz 18:02 - 21 Shtator, 2019

“Te Fiks Fare theva paragjykimet”/ Luana Vjollca tregon fillimet e karrierës

Moderatorja shumë e dashur për ekranin Luana Vjollca ka dhënë një intervistë për “Global Woman”. Si asnjëherë më parë, Luana ka treguar më shumë detaje për...

Kryesore Show Biz 22:18 - 19 Shtator, 2019

“Më jepni dy orë kohë të lyej thonjtë”/ Kim Kardashian trondit ndjekësit me rrëfimin e saj

Kim Kardashian është një ndër personazhet më të komentuara dhe të ndjekura të shoëbizit të huaj. Biznesmenia i ka shiokuar të gjithë fansat e saj me...

Kryesore Show Biz 19:56 - 18 Shtator, 2019

I dha për të ngrënë falas/ Cristiano Ronaldo në kërkim të punonjëses së McDonalds

Ylli i futbollit Cristiano Ronaldo ka dhënë një intervistë ku ka rrëfyer të gjitha vështirësitë që i është dashur të kalojë në fëmijëri. Një nga momementet...

Kryesore Show Biz 12:41 - 13 Shtator, 2019

“Një mollë më kushtoi vendin e punës”/ Këngëtarja habit me deklaratën

Edhe pse ka vite që nuk është në skenë si këngëtare, të gjithë e mbajmë mend baladën fantastike të Malda Susurit “Jam  e huaj”. E ftuar...

Kryesore Show Biz 11:52 - 22 Gusht, 2019

“Do ta thoja për çdo grua”/ Angela Martini rrëfen historinë e trishtë të nënës së saj

Pasi u shkëput nga karriera e saj si modele, Angela Martini po punon për librin e saj të dytë. Modelja ka rrëfyer se libri i saj...

Kryesore Show Biz 14:53 - 21 Gusht, 2019

“Unë kam gjithçka që dua”/ Ish banorja e BB rrëfehet për udhëtimet dhe jetën luksoze

Instagrami i saj është i mbushur plot me foto dhe video nga përditshmëria dhe pushimet e saj luksoze. Ish-banorja e “Big Brother Albania”, Xhensila Pere, është...

Kryesore Show Biz 11:10 - 14 Gusht, 2019

“E bleva gjoksin për të…”/ Reperja e famshme rrëfehet për operacionin plastik duke ekspozuar dekoltenë

Ajo u bë e njohur fillimisht me hitin “Bodack Yellow”, i cili ka marrë miliona klikime. Cardi B, është një ndër emrat më të njohur të...

Kryesore Show Biz 10:40 - 11 Gusht, 2019

“Kam rrëfyer problemet e dashurisë”/ Këngëtari shqiptar rrëfen historinë pas këngëve prekëse

Hitet e këngëtarit shqiptar Ylli Limani si “Najher”, “A ja ka vlejt”, “Harrom”, “Nuk po kalojka” etj, do të mbahen mend gjatë në memorien e fansave....

Kryesore Show Biz 15:10 - 1 Korrik, 2019

“Kam lindur dhe jam rritur me luks”/ Iva Aliko rrëfehet për jetën e saj private

Për shkak të fotove ekstreme ku tregon format e saj bombastike, Iva Aliko është kthyer në një ndër personazhet më të komentuar në media. Ajo ka...

Kryesore Show Biz 10:40 - 15 Qershor, 2019

Sëmundja e lëkurës/ Kim Kardashian rrëfen për sindromën e saj dhe “theu” internetin

Disa kohë më parë ylli i reality show “Keeping Up with the Kardashians”, Kim Kardashian ka treguar se vuan nga një sëmundje lëkure e cila quhet...