Connect with Us

All posts tagged "rrjet"

Showbizz 11:55 - 16 Tetor, 2019

Fotoja që theu rrjetin/ Jennifer Aniston rikthehet në Instagram dhe asnjë nuk ishte gati

Pak kohë më parë , aktorja e famshme Jennifer Aniston u “zhduk” nga Instagrami për shkak të stresit që i shkaktonte. Por ajo nuk ka duruar...

Showbizz 12:28 - 6 Tetor, 2019

FOTO- Kejvina i prezanton publikut motrën dhe rrjeti u çmend menjëherë pas saj

Kejvina Kthella konsiderohet si një ndër vajzat më seksi të ekranit, duke tërhequr vëmendjen e shikuesve, por edhe të mediave rozë. Duket se bukuria e saj...

Fashion 15:15 - 5 Tetor, 2019

FOTOT- Format e saj seksi po çmendin rrjetin/ Njihuni me mbretëreshën e fitnessit që do ju lërë pa gjumë

Ajo është cilësuar si “mbretëresha e fitnessit” dhe kjo jo pa asnjë qëllim. Josefine është një modele amerikane e apasionuar ushtrimeve në palestër, ushqimit të shëndetshëm...

Showbizz 11:10 - 4 Tetor, 2019

FOTO- Fotoja nudo që tërboi rrjetin/ Alban Ramosaj i habit të gjithë me deklaratën

Nëntë muaj më parë , këngëtari shqiptar Alban Ramosaj tronditi rrjetin me foton e tij ku shfaqej nudo në plazh. I ftuar ditën e sotme në...

Showbizz 13:10 - 25 Shtator, 2019

E dhimbshme/ Fotoja e cila po “tërbon” rrjetin, Rihanna nudo dhe piercing në vendin intim

Interneti po “zien” ditët e fundit sepse po qarkullon një foto intime e këngëtares së njohur Rihanna ku ajo shfaqet e zhveshur dhe në pah i ka...

Kuriozitete 12:40 - 24 Shtator, 2019

“Ilaçet nuk më bëjnë më efekt”/ Po “trondit” rrjetin, njihuni me 22 vjeçaren që qan me lot kristali

Media më e madhe britanike “Daily Mail”, ka publikuar së fundmi një video tronditëse duke treguar rastin e veçantë  të një vajze 22-vjeçare e cila jeton në...

Kryesore Show Biz 12:53 - 20 Shtator, 2019

Enca “tërbon” rrjetin/ E “mbuluar” vetëm me një arush, poston fotot nudo ?

Këngëtarja shqiptare Enca, njihet si një ndër më të komentuara të showbizit shqiptar me fotot e saj provokuese. Së fundmi, ajo ka publikuar dy foto ku...

Kryesore Show Biz 14:25 - 2 Shtator, 2019

Fotot që “tërbuan” rrjetin/ Cilat janë imazhet që thyen rekord në Instagram?

Këtë verë, rrjeti social Instagram ka qënë më i përdoruri nga njerëzit duke e kaluar “konkurrentin” e tij Facebook. Por kush janë fotot më të pëlqyera...

Kryesore Show Biz 12:40 - 30 Gusht, 2019

Fotot-Besa Kokëdhima i vë “flakën” rrjetit/ Ekspozon linjat seksi dhe trupin e tonifikuar

Ajo i ka munguar për një kohë të gjatë skenës shqiptare, por jo Instagramit. Këngëtarja shqiptare e pëlqyer shumë nga publiku, Besa Kokëdhima, është rikthyer më...

Kuriozitete 14:25 - 29 Gusht, 2019

Sfida që po “tërbon” rrjetin/ A mund të gjeni këlyshin e fshehur mes qenve në këtë foto?

Iluzionet optike po shpërndahen gjithnjë e më shumë në rrjetet sociale. Së fundmi një ushtrim, që ju nxit të gjeni një këlysh mes një tufe qensh...

Kuriozitete 13:40 - 28 Gusht, 2019

Studimi që po bën xhiron e rrjetit/ Nëse “vetëkënaqeni” rregullisht, mund të jeni më të suksesshëm në jetë

Nëse masturboheni rregullisht, keni gjasa të jeni më të suksesshëm në jetë. Në këtë përfundim kanë arritur disa ekspertë nga faqja online “Univia” të cilët thanë...

Kryesore Show Biz 15:53 - 8 Gusht, 2019

54 vjeçarja nuk pyet për moshën/ Pozon nudo dhe “tërbon” rrjetin

Aktorja dhe modelja amerikane Elizabeth Hurley nuk ka nguruar të postojë në llogarinë e saj në Instagram, disa foto seksi dhe nudo teksa po zhytej në...

Fashion 22:22 - 6 Gusht, 2019

Kombinimi që po “tërbon” rrjetin/ Zbuloni veshjen më të komentuar nga të gjithë

Në rrjetet sociale trendi i javës po bëhet ky kombinim i çuditshëm i ngjyrës lejla dhe jeshile. Fashionistet po e përdorin gjithmonë e më shumë në...

Life Style 16:44 - 2 Gusht, 2019

Facebook merr vendimin drastik/ Mbyll qindra adresa fallco

Facebook ka marrë një vendim shumë të rëndësishëm që favorizon përdoruesit e këtij aplikacioni. Ata kanë mbyllur me qindra adresa fallco në Arabinë Saudite pasi lajmet...

Kuriozitete 14:10 - 2 Gusht, 2019

Ekuacioni që po “çmend” rrjetin/ Cila është përgjigja e saktë?

Matematika për disa persona është tepër e thjeshtë nëse përdor një formulë për të zgjidhur ekuacionin. Por për të tjerë shtimi, heqja, shumëzimi dhe pjesëtimi, bazat...