Connect with Us

All posts tagged "rroba banjo"

Fashion 17:17 - 31 Gusht, 2019

Shkëlqen përsëri/ Të gjitha vajzat do ta adhurojnë këtë trend që sapo solli Lori Hoxha

Lori Hoxha është një nga personazhet më të ndjekura në rrjetet sociale. Jo vetëm si trashëgimtare e Top Channel por si një blogere, Lori ka patur...

Kryesore Show Biz 16:15 - 20 Korrik, 2019

Të dukesh “bombë” si Kylie Jenner! Miliarderja tregon koleksionin e rrobave të banjos

Ajo po pushon në ishujt e famshëm të Turks dhe Caicos. Duket se vera nuk po mbaron për Kylie Jenner,  e cila po ngre temperaturat me...

Kryesore Show Biz 12:33 - 14 Qershor, 2019

Jo fosforeshente/ Kim Kardashian zbulon trendin e rrobave të banjos

Stilistët më të mëdhenj të botës kanë prezantuar si trendin më “In” të momentit rrobat  me ngjyrat e ndezura. Të shumtë janë personazhet e famshëm që...

Kuriozitete 19:00 - 23 Maj, 2019

Vip-at tregojnë kostumet e banjos më “IN” për këtë verë

Sezoni i verës ka filluar për shumë nga vip-at dhe sapo na treguan bikinit më IN të këtij sezoni. Nëse akoma nuk i keni zgjedhur rrobat...

Kryesore Show Biz 12:45 - 2 Maj, 2019

Selena Gomez mahnit me bikini të kuq/ Mbulon shenjën e operacionit

Pak kohë më parë Selena Gomez ka kryer një  transplant në veshka i cili rezultoi me sukses. Këngëtarja gëzon shëndet të plotë por ajo çka e...

Life Style 00:00 - 15 Qershor, 2018

Këto modele rrobash banje janë të duhurat për ju që keni gjoks të madh

Një nga problemet më shqetësuese të femrave me përmasa të mëdha të gjoksit janë pikërisht kostumi i rrobave të banjës. Mbase gjithmonë e keni patur të...

Fashion 22:40 - 22 Maj, 2018

Ç’të blejmë këtë vit? / Modelet e rrobave të banjës që do t’i shihni gjithë verës

Sezoni i plazhit ka filluar zyrtarisht. Po kështu edhe misioni i gjetjes së rroba banjeve të duhura! Trendet ndryshojnë, kështu që nëse ende nuk e dini...

Fashion 22:30 - 5 Maj, 2018

Foto/ Kostumet e banjës që po çmendin rrjetin

Stilistët kanë krijuar modele të ndryshme kostume banje për këtë vit, që nuk qëndrojnë larg vëmendjes, por më e përfolura mes tyre është ajo e markës...

Kryesore Show Biz 00:30 - 25 Prill, 2018

Foto/ Kur Era Istrefi vesh të njëjtat bikini si Kim Kardashian

Ato i kanë veshur personazhet më të njohura të modës dhe shoëbiz-it, si Kim Kardashian, Emily Ratajkoëski, Rihanna, Suki Waterhouse dhe Hailey Baldwin. Tashmë një fanse...

Life Style 23:10 - 21 Prill, 2018

Foto/ Rrobat e banjos që do bëjnë namin këtë verë

Mund të jemi në prill, por një markë e njohur e rrobave të banjës tashmë po bën namin në mesin e të famshmeve. “Hunza” fillimisht u shfaq në...

Kryesore Show Biz 23:20 - 19 Mars, 2018

Foto/ Modelja e rrobave të banjos pushton Barbados

Modelja e rrobave të banjës, Olivia Buckland, ka “shpërqëndruar” pushuesit në Barbados këtë të hënë , ndërsa ka ekspozuar linjat e saj perfekte në plazh. Bukuroshja...

Fashion 22:00 - 7 Janar, 2018

Rrobat e banjos që do pushtojnë 2018-n

Kudo në botë njerëzit përpiqen të njdekin hapat e modës dhe veshjeve që janë trend të momentit. Ndër tendencat e rrobave të banjës për vitin 2018 do...

Femra 15:14 - 24 Mars, 2017

Tre trendet më të fundit për rrobat e banjos këtë verë

1. Reçipeta me lidhëse te qafa, të konstruktura si sportive, por në të njëjtën kohë shumë të rehatshme. Këto lloj rroba banjosh do t’ju bëjnë të...

Kuriozitete 14:30 - 7 Shtator, 2015

Ble një palë rroba banje, dhe gjen drogë

Adam Travers, 33 vjeç, shkoi në një dyqan për të blerë një palë rroba banje, por ajo që gjeti në xhep ishte e habitshme. Burri kishte...