Connect with Us

All posts tagged "rruge"

Kuriozitete 15:05 - 15 Janar, 2020

FOTOT-Rrugët me pamjen më piktoreske në botë

Nuk është e rëndësishme se ku po udhëtoni, rrgugët ekzistojnë  në çdo vend. Autostrada mbi detin në Florida dhuron pamjen më piktoreske të ujërave blu. Ndërsa...

Showbizz 11:40 - 12 Nentor, 2019

Reperi i njohur qëllohet me armë në mes të rrugës/ Zbulohen detajet dhe gjendja e tij

Reperi i njohur amerikan Lil Reese, ka mbetur i plagosur gjatë një atentati me armë nga persona të panjohur ditën e djeshme. Ai është shtruar në...

Showbizz 10:53 - 11 Nentor, 2019

U akuzua për vjedhje në mes të rrugës/ Reagon për herë të parë i dashuri i Dua Lipës

Rreth dy ditë më parë, i dashuri i Dua Lipës dhe modeli i njohur, Anwar Hadid u fotografua gjatë një debati me një të huaj i...

Life Style 13:20 - 5 Nentor, 2019

“Do të hapë rrugë të reja”/ Lëvizja e parë në 17 vite, Kina zbulon kurën ndaj Alzheimer

Sëmundja e Alzheimer, njihet si një nga sëmundjet më të vështira në botë per tu analizuar dhe për të gjetur kurën e duhur. Por së fundmi...

Kuriozitete 20:28 - 3 Nentor, 2019

Nuk e kishim menduar kurrë/ Gjetja e parave në rrugë ka një kuptim të thellë shpirtëror

A keni gjetur para në rrugë? Me siguri, por mbase nuk e dini kuptimin shpirtëror që fshihet pas tij. Pavarësisht nëse është në rrugën që udhëtoni...

Showbizz 18:54 - 13 Tetor, 2019

VIDEO-“Qaja gjithë rrugës”/ Çfarë ndodhi në martesën e Rita Latit? Rrëfehet për herë të parë aktorja

Ajo është aktorja më e pëlqyer nga publiku shqiptar, e cila na ka bërë të qeshim me shumë role të saj të humorit për vite me...

Showbizz 13:42 - 6 Tetor, 2019

FOTOT- Jennifer Lopez shfaqet pa grim dhe nuk është siç e prisnim

Pak ditë më parë, në kinematë botërore u shfaq filmi “Hustlers” ku Jennifer Lopez është në rolin kryesor si një striptise që mashtron të pasurit e...

Kryesore Show Biz 13:40 - 15 Korrik, 2019

Video-Aktori shqiptar i habit të gjithë/ Del me të brendshme në mes të rrugës por…

Moderatori i BE Coffee, Olsi Bylyku njihet tashmë pë r humorin e tij në videot dhe fotot e ndryshme që poston në llogarinë e tij në...

Kryesore Show Biz 21:13 - 12 Korrik, 2019

Puthje dhe përqafime të nxehta në mes të rrugës/ Ylli i famshëm “kapet mat” me modelin

Ylli televiziv Meghan Barton është përfolur shumë në mediat e huaja për shkak të orientimit të saj seksual. Para se të dilte nga reality shoë Love...

Kryesore Show Biz 13:10 - 24 Maj, 2019

“Është një rrugë e gjatë, nuk është ikonë”/Këngëtarja e njohur i ul “hundën” Beyonce

Këngëtarja dhe aktorja e njohur e viteve 60′, Dionne Warwick vuri në dyshim statusin e Beyonces e cila konsiderohet si ikona e muzikës. 79- vjeçarja u...

Kryesore Show Biz 10:53 - 24 Prill, 2019

“Ka 7 vjet që jeton rrugëve”/Aktori shqiptar rrëfen historinë e djalit nga Kosova

Aktori i njohur shqiptar, Marko Caka ka ndarë së fundmi një foto të bërë rrugëve të kryeqytetit me një lypës dhe ka treguar historinë e tij....

Kuriozitete 12:53 - 16 Prill, 2019

“Bashkëshorti mendoi se e gjeta në rrugë”/24 vjeçarja lind fëmijën pa e ditur që ishte shtatzënë

Charlotte Dubard, e cila përgjatë gjithë muajve nuk kishte pasur simptomat tipike të shtatzënisë, pretendon se nuk e dinte që ishte shtatzënë derisa solli në jetë djalin...

Kuriozitete 14:53 - 7 Prill, 2019

A doni t’ju ndihet aroma kur kaloni në rrugë? Merrni shembull nga parfumet e VIP-ave

Jennifer Aniston Aktorja vendosi të mos zgjidhet një aromë të vetme në mesin e shumë parfumeve, por shkoi dhe krijoi një linjë të vetën. Chapter One...

Fashion 21:30 - 5 Janar, 2019

9 trendet e xhinsit që do t’i shikojmë kudo nëpër rrugë këtë vit

Ndërsa vazhdojmë të pëlqejmë pantallonat e ngushta dhe streçet klasike është gjithmonë argëtuese të guxosh kur flitet për xhinset. Stili i rrugës na ka mësuar se mund...

Kryesore Show Biz 10:25 - 12 Dhjetor, 2018

“Më kanë sharë dhe hedhur në rrugë”- modelja e njohur trondit me deklaratat e saj

Ajo ka një vajzë me aktorin e njohur Johhny Depp, e cila po ndjek të njëjtën rrugë si e ëma: modelingun. Bëhet fjalë për këngëtaren dhe...