Connect with Us

All posts tagged "rudina dembacaj"

Showbizz 17:42 - 7 Shkurt, 2020

Me barkun jashtë dhe disa kile më shumë/ Rudina Dembacaj publikon foton para se të bëhej e famshme

Rudina Dembacaj është kthyer në qendër të vëmendjes për shkak të divorcit me ish bashkëshortin e saj Aleksin dhe lidhjen me ish deputetin Mark Frroku. Një...

Showbizz 17:46 - 24 Janar, 2020

Dasmë në horizont!/ Rudina Dembacaj tregon planet për lidhjen me Mark Frrokun: Do bëj fëmijë

Aktorja Rudina Dembacaj ka folur për planet e ardhshme lidhur me marrëdhënien e saj me ish deputetin Mark Frroku. Rudina e ka pranuar publikisht se është...

Showbizz 17:42 - 24 Janar, 2020

Ndarja e bujshme me bashkëshortin/ Rudina Dembacaj flet “gjerë e gjatë” publikisht

Aktorja e humorit ka folur për ngjarjen që u bë kryefjala e mediave rozë, ndarja nga ish bashkëshorti i saj Aleksandri. Rudina ka treguar për herë...

Showbizz 17:38 - 24 Janar, 2020

Mu desh të ulja kokën në aeroport/ Rudina Dembacaj tregon detaje nga lidhja e saj me ish deputetin: Isha single…

Rudina Dembacaj ka ndarë me publikun detajet e lidhjes me ish deputetin Mark Frroku një nga lajmet më të bujshme. Ajo ka rrëfyer detajet e lidhjes...

Showbizz 17:23 - 24 Janar, 2020

Ku ndryshon mjelja e lopës nga dhia?/ Rudina Dembacaj tregon detaje nga jeta e saj në fshat

Rudina Dembacaj ka qenë në qendër të vëmendjes për shkak të zhvillimeve që kanë ndodhur së fundi në jetën e saj. E ftuar tek Rudina ajo...

Showbizz 12:12 - 17 Janar, 2020

FOTO-Rudina Dembacaj nuk fshihet më/ Publikon foto krah partnerit të ri

Pak javë më parë, moderatorja Rudina Dembacaj konfirmoi se është në një lidhje dashurie me ish deputetin Mark Frroku. Ajo publikoi disa foto ku shfaqej krah...

Showbizz 12:05 - 28 Dhjetor, 2019

Rudina Dembacaj dhe ish bashkëshorti bashkë për ditëlindjen e Viktorias/ Moderatorja bën urimin e veçantë për të bijën

Moderatorja Rudina Dembacaj dhe ish bashkëshorti i saj Aleksi janë bërë bashkë për ditën më të veçantë të vajzës së tyre Viktoria. Viktoria sot mbush 3...

Showbizz 13:24 - 14 Dhjetor, 2019

Rudina Dembacaj dhe Mark Frroku kapen mat?/ Aktorja fotografohet krah ish deputetit

Pas lajmit se ishte ndarë nga ish bashkëshorti, aktorja Rudina Dembacaj u përfol për një lidhje dashurie me ish deputetin Mark Frroku. “Prive.al” tregoi se gjatë...

Showbizz 13:39 - 9 Dhjetor, 2019

Rudina Dembacaj përfundon në spital/ Çfarë po ndodh me aktoren?

Rudina Dembacaj është komentuar shumë në media për jetën e saj private. Lajmi se po ndahet nga bashkëshorti i saj bëri bujë të madhe në media....

Showbizz 15:51 - 7 Dhjetor, 2019

“Po babai i vajzës ku ndodhet?” Rudina Dembacaj i kthehet keqazi ndjekëses

Pak kohë më parë moderatorja Rudina Dembacaj pranoi publikisht ndarjen nga bashkëshorti i saj, Aleksandër Varfaj. Por edhe pse në proces divorci, Rudina shpesh herë është...

Showbizz 21:10 - 21 Nentor, 2019

Pas divorcit, Rudina Dembacaj publikon foton me ish-bashkëshortin/ Habit me veprimin e papritur

Aktorja e humorit Rudina Dembacaj para disa ditësh lajmëroi se është në process divorci me ish bashkëshortin, Aleks. Por mesa duket ata kanë vendosur që për...

Showbizz 17:36 - 16 Nentor, 2019

Në një lidhje me Mark Frrokun?/ Rudina Dembacaj reagon për herë të parë

Aktorja e njohur e humorit, Rudina Dembacaj ka qenë në krye të mediave pasi u përfol se ishte ndarë nga bashkëshorti i saj Aleks, pasi ishte...

Showbizz 13:55 - 14 Nentor, 2019

Pasi konfirmoi ndarjen nga bashkëshorti/ Rudina Dembacaj bëhet pjesë e Vip-ave me biznes

Pak kohë më parë Rudina Dembacaj u përfol në media se ishte ndarë nga bashkëshorti. Por në atë kohë Rudina vendosi të mos fliste në lidhje...

Showbizz 21:38 - 10 Tetor, 2019

“E njoh që fëmijë, e kam mbajtur në prehër”/ Gentian Zenelaj flet për marrëdhënien me Rudina Dembacaj

Aktori Gentian Zenelaj ka treguar se ka një marrëdhënie shumë të veçantë me aktoren Rudina Dembacaj. Aktori ka rrëfyer se e njeh Rudinën që në moshë...

Showbizz 17:50 - 10 Tetor, 2019

Shumë pranë njëri-tjetrit/ Rudina Dembacaj fotografohet me bashkëshortin

Aktorja Rudina Dembacaj ka qenë në qendër të vëmendjes të shtypit rozë përsa i përket jetës private. Prej ditësh ajo përflitet për ndarjen nga bashkëshorti i...