Connect with Us

All posts tagged "rudina magjistari"

Showbizz 17:51 - 31 Janar, 2020

“E ktheu komedinë në horror”/ Rudina Magjistari kritikon rolin e Ramës në filmin e Ermalit

Pasditen e sotme në emisionin e saj Rudina Magjistari ka ftuar kastin e aktorëve të filmit “I love Tropoja” të cilët kanë rrëfyer për prapaskenat e...

Showbizz 16:44 - 31 Janar, 2020

Rudina dhe Ermali bëjnë paqe/ Lënë pas sherrin e bujshëm

Para disa kohësh mes moderatores Rudina Magjistari dhe Ermal Mamaqi pati një sherr i cili fillimisht nisi në falë një rubrike në emisionin e mëparshëm të...

Showbizz 18:39 - 10 Janar, 2020

Fotot-Nga koka tek këmbët njësoj/ Si e “kopjuan” njëra-tjetrën Rudina Magjistari dhe Bieta Sulo

Moderatoret e njohura të ekranit, Rudina Magjistari dhe Bieta Sulo kanë bërë “xing” me njëra-tjetrën pasditen e sotme. Rudina dhe Bieta janë shfaqur të veshura njësoj...

Showbizz 19:46 - 2 Nentor, 2019

FOTO- “Sot e përmbyllëm”/ Rudina Magjistari zbulon pak detaje nga ditëlindja e vajzës së saj

Moderatorja Rudina Magjistari ka zbuluar pak nga pamjet e ditëlindjes së vajzës së saj Mia. Vogëlushja tashmë është 4 vjeç dhe moderatorja u kujdes që ta...

Showbizz 17:41 - 1 Tetor, 2019

“Bëjeni dushin dyshe”/ Rudina Magjistari e thotë në mes të emisionit

Pasditen e sotme moderatorja Rudina Magjistari ka patur të ftuar në studio gazetaren e njohur Rudina Xhunga së bashku me të bijën, Alana. Gjatë intervistës teksa...

Showbizz 15:07 - 26 Shtator, 2019

Rudina Magjistari apo Blendi Fevziu?/ Moderatorja zbulon konkurrentin më të fortë të emisionit të saj

Moderatorja shqiptare Jonida Shehu është një nga personazhet që karrierën e saj në ekran e ka nisur shumë vite më parë. Për kët dhe më shumë...

Kryesore Show Biz 14:27 - 11 Shtator, 2019

“Popullit shqiptar nuk i interesojnë pushimet e Blendi Fevziut”/ Rudina Magjistari i hakërrehet komentueses

Rudina Magjistari është një nga moderatoret më të ndjekura me emisionin e saj të pasdites, ku fton personazhe të ndryshëm. Vetëm dy ditë më parë në...

Kryesore Show Biz 22:08 - 3 Shtator, 2019

Vijojnë “thumbimet” me njëra-tjetrën/ Bieta Sulo i përgjigjet Rudina Magjistarit

Rudina Magjistari dhe Bieta Sulo janë dy nga moderatoret më të ndjekura të pasdites me emisionet e tyre. Ditën e djeshme Rudina Magjistari iu përgjigj Bieta...

Kryesore Show Biz 21:14 - 2 Shtator, 2019

“Emisioni im u kopjua”/ Rudina Magjistari “thumbon” keqazi Bieta Sulon

Disa ditë më parë moderatorja e “Ftesë në 5” Bieta Sulo, gjatë një intervsite për revistën Class u shpreh se emisioni i saj ishte më i...

Kryesore Show Biz 13:06 - 12 Gusht, 2019

“Diferencë e theksuar nga vendi i dytë”/ Bieta Sulo “thumbon” Rudina Magjistarin?

Moderatorja Bieta Sulo është një nga personazhet televiziv më të dashur për publikun. Atë jemi mësuar ta shohim në emisionin e pasdites “Ftesë në Pesë”. Gjatë...

Kryesore Show Biz 21:56 - 11 Qershor, 2019

“Mezi e përmbaj veten”/ Rudina Magjistari tregon arsyen pse nuk e shfaq vajzën në publik

Moderatorja Rudina Magjistari është një nga personazhet që jetën private e mban shumë larg syrit të mediave. Madje po të hedhim një sy në profilin e...

Kryesore Show Biz 18:51 - 10 Qershor, 2019

Rudina Magjistari bën gafën e radhës/ Komentuesit tallen keqazi në Instagram

Rudina Magjistari shpesh herë është vënë në shënjestër për shkak të gafave që bën live në emision. Ditën e sotme, e ftuara speciale ishte aktorja e...

Showbizz 17:47 - 1 Maj, 2019

“Je një nga gratë e suksesshme që numërohen me gishtat e dorës”, Grida Duma i bën lajka Rudina Magjistarit

Grida Duma është një nga politikanet më të përfolura si nga ana profesionale ashtu edhe për jetën private. E ftuar ditën e sotme tek Rudina, Grida...

rudina dhe mia
Kryesore Show Biz 13:25 - 15 Janar, 2019

Për herë të parë, Rudina Magjistari zbulon portretin ëngjëllor të Mias

Katër vite më parë, moderatorja e njohur Rudina Magjistari u bë nënë për herë të parë. Ajo solli në jetë vogëlushen Mia, të cilën prej kohësh...

Kryesore Show Biz 10:53 - 31 Tetor, 2018

Vajza e Rudina Magjistarit qenka rritur: Mia feston ditëlindjen e 3-të (FOTO)

Rudina Magjistari ka festuar të hënën ditëlindjen e vajzës së saj Mia. Moderatorja ka publikuarnë Instagram, një foto të tortës së ditëlindjes, që mban numrin 3...