Connect with Us

All posts tagged "rudina"

Showbizz 10:40 - 25 Nentor, 2019

“Aksidentalisht i blemë të gjitha”/ Edhe pse festat nuk kanë arritur ende, Rudina Magjistari nuk “duron” dot

Jemi ende në muajin nëntor por mesa duket të gjithë po i “pushton” atmosfera e festave duke vendosur zbukurime në shtëpinë e tyre. Kështu ka ndodhur...

Showbizz 13:08 - 16 Nentor, 2019

U tha se u bë shkak për ndarjen nga bashkëshorti/ Rudina Dembacaj zbulon emrin e ish deputetit shqiptar?

Pas shumë aludimesh nëse ishte ndarë apo jo nga bashkëshorti i saj Aleks, moderatorja Rudina Dembacaj pranoi për herë të parë se është drejt divorcit, fakt...

Showbizz 10:28 - 10 Tetor, 2019

“Unë i dua të gjithë”/ Skandali me ish deputetin, Rudina Dembacaj flet publikisht në emision

Prej disa muajsh, në mediat rozë ka bërë bujë lajmi se moderatorja Rudina Dembacaj dhe bashkëshorti i saj, Aleksi i kanë dhënë fund martesës. Por Rudina...

Showbizz 21:06 - 7 Tetor, 2019

Shqetësohen spektatorët/ Mungoi sot në emisionin e pasdites, çfarë ndodhi me Rudina Magjistarin?

Ajo na ka shoqëruar prej disa vitesh me ëmbëlsinë e saj në ekran dhe me temat e ndryshme që trajton në emisionin e saj pasdite, “Rudina”,...

Showbizz 13:29 - 4 Tetor, 2019

Skandali me ish deputetin/ Reagon për herë të parë Rudina Dembacaj:”Dua ta puth në ballë”

Prej më shumë se një javë, historia e ndarjes së aktores dhe moderatores shqiptare Rudina Dembacaj nga bashkëshorti për arsye tradhtie me njëish deputet të Kuvendit...

Showbizz 12:04 - 1 Tetor, 2019

VIDEO-Rudina Dembacaj injoron ofendimet dhe kritikat tuaja/ Ja si po e kalon ajo “stresin e ndarjes”

Në muajin që kaloi, lajmi se aktorja dhe moderatorja Rudina Dembacaj u nda nga bashkëshorti për shkak të tradhëtise së saj me një ish deputet të...

Showbizz 13:46 - 29 Shtator, 2019

“Refuzon ndarjen me Rudina Dembacaj”/ Pas skandalit me ish deputetin, reagon bashkëshorti i moderatores

Prej disa ditësh, marrëdhënia mes aktores dhe moderatores Rudina Dembacaj dhe bashkëshortit të saj Aleks, është në qendër të mediave rozë. Pasi u tha se Rudina...

Showbizz 12:53 - 28 Shtator, 2019

“Kur t’i heqë Agron Llakaj nga puna”/ Rudina Dembacaj thumbon përsëri moderatorin dhe flet për binjakët Veshaj

Aktores dhe moderatores së njohur Rudina Dembacaj duket se nuk i del inati me kolegun e saj Agron Llakaj. Ajo ka qënë e ftuar së fundmi...

Kryesore Show Biz 10:40 - 21 Gusht, 2019

“Portreti familjar më i ëmbël”/ Rudina Magjistari publikon foton nga pushimet me familjen

Pas një sezoni të suksesshëm me emisionin “Rudina”, moderatorja shqiptare, Rudina Magjistari, ka nisur së fundmi pushimet së bashku me bashkëshortin dhe vajzën e tyre dhe po...

Kryesore Show Biz 10:25 - 16 Qershor, 2019

Rudina Magjistari nis pushimet me familjen/ Zbulohet ku ndodhet moderatorja

Rudina Magjistari është një nga moderatoret më të dashura për publikun shqiptar dhe së fundmi ajo ka nisur pushimet me bashkëshortin dhe vajzën e tyre, Mian. Moderatorja...

Kryesore Show Biz 16:21 - 9 Maj, 2019

Acarohet me reklamat e ‘Big Market’/Rudina Xhunga sulmon deputetin e PS

Fletushkat me reklama nga kompani të ndryshme të hedhura para derës tonë i bezdisin të gjithë apo jo? Për këtë rast ka reaguar para pak orësh...

Kryesore Show Biz 12:10 - 26 Mars, 2019

“Hiqi ato se nuk përputhen!”/Rudina Magjistari i kthehet fanses:“Shëndeti është i pari!”

Rudina Magjistari kishte zgjedhur një veshje me ngjyrë të verdhë e cila është trend i këtij sezoni në emisionin e saj. Por kombinimi i fustanit në...

Kryesore Show Biz 10:25 - 22 Mars, 2019

Bieta dhe Rudina guxojnë me veshjet/Prezantojnë emisionin me “pizhame”

Personazhet publikë përvec profesionit dhe aktivitetit të tyre, janë gjithnjë në qendër të vëmendjes dhe për mënyrën se si vishen. Dhe në emisionet e pasdites këtë...

Kryesore Show Biz 10:10 - 24 Shkurt, 2019

Në konkurrencë me Bieta Sulon dhe Rudina Magjistarin, Evi Reçi: Mendova, bobo si do ia dal!

Këtë të shtunë, e ftuara e Aulona Mustës dhe Fatma Haxhialiut në “Thumb” ka qenë këngëtarja Evi Reçi. Prej dy javësh Evi ka nisur një eksperiencë...

Kryesore Show Biz 12:40 - 5 Shkurt, 2019

Nuk ka punësuar kurrë një dado! Rudina Magjistari tregon se kush kujdeset për të bijën

Pavarësisht se është një personazh i njohur për publikun, nuk dëshiron që të tregojë detaje për jetën e saj private. Rudina Magjistari prej tre vitesh është...