Connect with Us

All posts tagged "ruse"

Showbizz 12:27 - 21 Shkurt, 2020

Modelja më seksi e botërorit/ Fotot e ruses që çmendi tifozët më pozat e saj

Anna Chernova e njohur ndryshe si Anella Miller po i  çmend të gjithë ndjekësit e saj në Instagram. Modelja ruse është mjaft e komentuar për linjat...

Showbizz 11:36 - 1 Shkurt, 2020

Bjondina ruse që po pushton Instagramin/ Fotot e saj do të çmendnin këdo që i shikon

Natale Lee është një nga modelet ruse më seksi të Instagramit. Bukuroshja bjonde numëron mbi 3 milionë ndjekës në rrjetet sociale me të cilët ndan foto...

Showbizz 10:00 - 23 Janar, 2020

Provokuese dhe tunduese/ Fotot më joshëse të modeles ruse

Ajo është një blogere por edhe një modele e zbuluar në Instagram. Bëhet fjalë për modelen ruse Inna e cila ka një numër të madh ndjekësish...

Showbizz 12:04 - 20 Janar, 2020

Modelja çmend me linjat e saj perfekte/ 20 fotot më tunduese të ruses Natasha Poly

Natasha Ploy është një modele ruse e cila është bërë e njohur si modele që në vitin 2004. Ajo u bë një nga modelet më të...

Showbizz 11:20 - 17 Janar, 2020

E nxehtë dhe shpërthyese/ Fotot më të zjarrta të modeles ruse që po “pushton” Instagramin

Natale Lee është një nga modelet ruse më seksi të Instagramit. Bukuroshja bjonde numëron mbi 3 milionë ndjekës në rrjetet sociale me të cilët ndan foto...

Showbizz 15:53 - 13 Janar, 2020

Modelja e njohur bie nga kati i tretë/ U gjet e zhveshur në temperaturat -5 gradë

Modelja e njohur ruse Ksenia Puntus është në gjendje të rëndë jashtë banesës të dashurit të saj. Mediat e huaja kanë raportuar se ajo ka ranë...

Showbizz 12:23 - 15 Dhjetor, 2019

FOTOT-Modelja ruse nuk ndalet/ Provokon me fotot e fundit

Modelja ruse Anastasia Kvitko është bërë e njohur në rrjetet sociale falë formave të saj gjigante. Ajo është shprehur se në fillimet e saj shumë shtëpi...

Showbizz 15:19 - 12 Tetor, 2019

Modelja ruse që po çmend rrjetin/ Fotot bombastike të Anastasia Kvitko, rivalja e Kim Kardashian

Ajo njihet si modelja me format më bombastike në rrjet, dhe pothuajse çdo ditë i çmend fansat me fotot e saj seksi në rrjetet sociale. Modelja...

Showbizz 11:15 - 9 Tetor, 2019

Supermodelja që po çmend meshkujt/ 30 fotot më të nxehta të “super bishës” ruse

Ajo është një nga modelet më të bukura dhe seksi në Rusi. Bëhet fjalë për modelen Viki Odincova. Viki është mjaft e njohur për fotot e...

Showbizz 14:33 - 28 Shtator, 2019

Rusja më e “nxehtë” në botë/ Fotot më seksi të Olya Abramovich, yllit në ngritje në fushën e modës

Modelja ruse Olya Abramovich, duket se shumë shpejt do të jetë në faqet e para të revistave më prestigjoze në botë. Në pak muaj ajo ka...

Blog 10:09 - 15 Gusht, 2019

Nuk ngrin lehtë, preferohet në mbarë botën, ç’duhet të dini për vodkën ruse

Vodka është një pije që preferohet në mbarë botë. Por studiuesit, kanë zbuluar gjithashtu rrezikun serioz që vjen nga konsumi i saj afatgjatë, sidomos kur tregjet...

Kryesore Show Biz 14:20 - 13 Gusht, 2019

Modelja ruse “tmerron” bombën Kardashian/ Fotot që i “fiksuan” të gjithë

Modelja bombastike ruse Anastasya Kvitko është një nga vajzat më të komentuara në mediat e huaja për faktin se format e saj po krahasohen me ato...

Kryesore Show Biz 13:55 - 25 Qershor, 2019

Këngëtarja shqiptare “çmend” rusët/ Zbulohet renditja e hitit të kësaj vere

E publikuar vetëm pak ditë më parë, kënga e Era Istrefit në bashkëpunim me reperin e famshëm rus Eldzhey, u kthye shumë shpejt në një hit...

Kryesore Show Biz 13:16 - 27 Maj, 2019

Foto+18/Modelja ruse nuk i lë vend imagjinatës, ekspozon format bombastike

Anastasia Kvitko njihet si super modelja ruse e cila ekspozon linjat e saj bombastike dhe ja kalon Kim Kardashian. Në fotot e saj të postuara në...

Kryesore Show Biz 13:10 - 19 Nentor, 2018

Donte të sfidonte acarin, rusja hidhet në liqenin e akullt por pendohet keq

Një vajzë ruse ka vendosur të sfidojë motin e acartë, por me një problem në dukje shumë të vogël në llogaritjen e gjërave. Vetëm me bikini,...