Connect with Us

All posts tagged "salsano"

Kryesore Show Biz 13:10 - 17 Shtator, 2019

“Nëse të paguan dikush më shumë ikën”/ Salsano Rrapi tregon arsyen pse nuk flet me Julian Dedën

Mëngjesin e sotëm i ftuari special në emisionin “Rreze Dielli” ishte moderatori i “Portokalli” Salsano Rrapi. Aktori dhe moderatori, ka rrëfyer për marrëdhënien e tij me kolegët...

Kryesore Show Biz 12:01 - 17 Shtator, 2019

“U largua papritur dhe fshehurazi”/ Salsano Rrapi zbulon largimin e aktores nga Portokallia

Sezoni i ri i emisionit humoristik “Portokalli” pritet të ketë shumë ndryshime në kastin e aktorëve. Largimi më i fundit dhe që bëri bujë ishte aktorja...

Kryesore Show Biz 11:53 - 2 Mars, 2019

Salsano e kishte seriozisht: “Portokallia” do të ketë 2 moderatorë të rinj!

Kujtuam se Salsano Rrapi bëri shaka kur prezantoi moderatoren e re të “Portokallisë”dhe në vend të saj doli Xhemi Shehu, kolegia e tij e vjetër. Por...

Kryesore Show Biz 10:46 - 13 Janar, 2019

“Është maniak ”, Salsano bën deklaratën e fortë për Florian Binajn

Florian Binajn dhe Salsano Rrapin i kemi parë shpesh teksa në skenën e Portokalli kanë shumë role së bashku, por nuk i kemi dëgjuar ndonjëherë të...

Kryesore Show Biz 13:25 - 24 Dhjetor, 2018

Enedën, Besin dhe Salsanon i paska ndjekur policia si në filma dhe ja ç’ju ndodhi më pas

Bes Kallaku ka treguar dje një histori të vjetër por vërtet të pabesueshme që i ka ndodhur gjatë një udhëtimi. Aktori i humorit tregoi dje në...