Connect with Us

All posts tagged "sandale"

Fashion 12:48 - 22 Mars, 2020

Tendencat e fundit të modës/ Trendi më i ri i sandaleve për sezonin e verës 2020

Teksa sezoni i nxehtë i verës po afron, tendecat e reja të sandaleve për këtë sezon janë gati. Të larmishme në ngjyra dhe modele, por gjithashtu...

Fashion 14:06 - 21 Korrik, 2019

Sandalet më “in” të kësaj vere/ Modeli që po “çmend” fashionistat shqiptare

Sandalet janë tepër të rehatshme për këtë stinë të nxehtë vere dhe si çdo vit, trendet e reja nuk mungojnë në profilet e rrjeteve sociale të...

Fashion 11:10 - 27 Maj, 2019

Foto/Zbuloni këpucët dhe sandalet që duhet t’i keni patjetër këtë verë për tu dukur më “in”

Risia e kësaj vere janë këpucët me platformë të cilat janë të “prodhuara” për ato femra të cilat duan të duken më të gjata. Më poshtë...

Fashion 11:40 - 3 Maj, 2019

Sandalet që po “pushtojnë” Instagramin/Ja cilat janë 2 llojet më të veshura

A e keni vënë re se dy llojet e sandaleve  më poshtë po ia shohim kujtdo veshur? Përderisa shumë fashioniste i mbajnë veshur, atëherë kjo do...

Fashion 14:10 - 30 Prill, 2019

Çfarë të vishni këtë verë? Zbuloni sandalet më “in” të momentit

Janë njëra palë më e veçantë se tjetra dhe pa diskutim që këtë verë duhet t’i mbajmë veshur. Pasi t’i shihni me sytë tuaj në fotot...

Fashion 11:53 - 31 Mars, 2019

Foto/Këto sandale gjithmonë duken të shtrenjta pavarësisht sa kushtojnë në të vërtetë

Fatmirësisht ekzistojnë disa lloje sandalesh dhe shapkash të cilat pavarësisht sa kushtojnë, ato duken sikur janë blerë shumë shtrenjtë. Në fotot në vijim janë të gjitha...

Kryesore Show Biz 00:50 - 23 Shtator, 2017

Sandalet e viteve 90 bënë një rikthim të fuqishëm në Milano

Dizanjerja italiane Alberta Ferreti  di se kur duhet të bëjë bumin e rradhës.  Sezonin e kaluar ajo bëri bujë me veshjet e saj që ishin super...

Life Style 12:59 - 29 Korrik, 2017

Nëse keni nga këto sandale, hidhini në mbeturina/ Janë shumë të rrezikshme

Sandalet e bëra nga materialet plastike, shumë të popullarizuara mund të jenë shkaktarë të disa llojeve të kancerit, andaj bëni mirë t’i hidhni ato në mbeturina....

Fashion 20:00 - 24 Prill, 2017

Atlete apo taka? Këto këpucë janë e mesmja e artë

Me ardhjen e verës të gjitha vajzat janë në dilemë të madhe se çfarë duhët të veshin. Disa e gjejnë veten më shumë te sportivet dhe...

Femra 01:06 - 29 Mars, 2017

FOTOT/ Harrojini takat. Ja çfarë të vishni

Takat ju bëjnë të ndiheni më të sigurta në vetvete, ju bëjnë të dukeni më të gjata, por kanë dhe tendencën që t’ju lënë këmbën të...

Kryesore Show Biz 13:22 - 21 Mars, 2017

Ndjekësit shajnë “Big Brother”: Lat nam me një palë sandale

Big Brother mori shikueshmërinë e kërkuar, duke bërë një konkurencë mjaft të fortë me televizionet rivale. Por përpos disa problemeve teknike, një syri të stërvitur nuk...

Fashion 22:30 - 18 Janar, 2017

Sandale “smoking” nga Prada

Fjala ” smoking” tashmë është përdorur nga shtëpia e modës Prada, tek sandalet verore, të dekoruara më cigare që nxjerrin tym. Të paktën, ky dekorim i...

Showbizz 10:59 - 9 Gusht, 2015

Beyonce me sandale 312.000 dollarë? (Foto)

Në fillim të javës, është raportuar se Beyonce i ka shpenzuar 312.000 dollarë për një palë sandale të punuara me diamante, nga House of Borgezie për...

Kuriozitete 09:04 - 25 Qershor, 2015

Sandale me çorape

Sandale të veshura me çorape të gjata në pasarelat më të rëndësishme të modës mashkullore. Nuk bëhet fjalë për një shaka por një tendencë të re veshjesh...

Femra 12:28 - 20 Prill, 2015

Bëhuni gati për sandalet e gladiatorëve

Sandalet e gladiatorëve duket se do të jenë në modë edhe këtë verë. Përveçse shumë stil ato janë të kombinueshme me çdo gjë, prandaj dhe stilistët kanë...