Connect with Us

All posts tagged "sekret"

Showbizz 18:30 - 25 Janar, 2020

“Kam të dashur biznesmen”/ Iva Aliko zbulon “sekretin” nga jeta private

Prej vitesh Iva Aliko është përfolur për jetën private dhe lidhjen e saj me një ish deputet, emrin e të cilit nuk e zbuloi. Pak kohë...

Kuriozitete 12:59 - 3 Janar, 2020

Sekretet që nuk i dinit më parë rreth një fluturimi me avion

Edhe pse mund të fluturoni shpesh me avionë por ndoshta ka disa sekrete që nuk i dinit më parë. Për shembull akrepat që dëgjoni gjatë një...

Showbizz 21:59 - 19 Nentor, 2019

Mohon të ketë bërë operacione plastike/ Paris Hilton zbulon sekretin e bukurisë në prag të 40-tave

Paris Hilton po i afrohet të 40-tave por ende ngjan si një 20 vjeçare. Në një intervistë për Daily Mail.com Paris ka treguar se si arrin...

Life Style 10:59 - 14 Nentor, 2019

VIDEO-Sekretet e trukeve iluzionare/ Si mund të bëni dhe ju rolin e magjistarit

Të gjithë mbetemi të mahnitur pas numrave të magjistarëve. Numrat që ata realizojnë na bëjnë të mendojnë që ata zotërojnë një fuqi të mbinatyrshme ndryshe nga...

Showbizz 15:42 - 13 Nentor, 2019

Çfarë fshihet pas një gjoksi bombastik?/ Kim Kardashian tregon sekretin

Biznesmenia e njohur Kim Kardashian është një nga personazhet që ndiqet dhe është frymëzim për shumë vajza të apasionuara ndaj modës. Së fundi Kim Kardashian ka...

Kuriozitete 13:40 - 4 Nentor, 2019

Në vetëm 8 muaj fiton 60 mijë dollarë/ Ja “sekreti i nxehtë” i modeles 19 vjeçare

Të gjithë ne kemi nevojë për të pasur sa më shumë para por puna që bëjmë nuk na e mundëson këtë gjë. Sekretin se si të...

Showbizz 13:52 - 26 Tetor, 2019

Humbi 20 kg dhe u shfaq në formë perfekte/ Cili është sekreti i dietës së Adele?

Pak ditë më parë,këngëtarja e hitit “Rolling In The Deep”, Adele u shfaq në festën e ditëlindjes së Drake, dhe i habiti të gjithë me ndryshimin...

Kuriozitete 13:08 - 23 Tetor, 2019

Videoja që po bën xhiron e rrjetit/ Zbuloni “sekretin” si të qëroni një shegë në mënyrën perfekte

A e dini se i keni qëruar shegët gjithnjë gabim? Kjo video që do e shikoni më poshtë do t’jua vërtetojë. Videoja e cila ka marrë...

Showbizz 11:08 - 20 Tetor, 2019

FOTO-Diva e kinematografisë italiane/ Sekreti i bukurisë së Sophia Loren, zbuloni disa fakte interesante për aktoren

Sophia Loren, njihet si një ndër aktoret më të talentuara dhe të njohura të kinematografisë italiane, e cila me filmat e saj ka shkruar një pjesë...

Showbizz 10:20 - 16 Tetor, 2019

Si asnjëherë më parë/ Sekreti i martesës 20-vjeçare, Victoria Beckham tregon atë që të gjithë donin ta dinin

A nuk duam të gjithë që të dimë se cili është sekreti i një martese 20 vjeçare? Këtë na e ka zbuluar së fundmi bashkëshortja e...

Life Style 19:33 - 5 Tetor, 2019

Rrëfehet Jennifer Lopez: “Ja 5 sekretet për një trup perfekt”

Jennifer Lopez është një nga divat botërore, e cila është shumë e komentuar dhe e adhuruar nga miliona fansa për format e saj perfekte. Korrikun e...

Kryesore Show Biz 13:40 - 9 Korrik, 2019

“Përballova shumë sfida”/ 29 vjeçarja zbulon sekretin si e rifitoi trupin e “ëndrrave”

Stilistja 29 vjecare Thessy Kouzoukas, i ka habitur të gjithë me ndryshimin e saj drastik e cila ka arritur që ta kthente trupin në formë fiks...

Kryesore Show Biz 17:33 - 7 Korrik, 2019

Çifti i krizave?/ Kolegët zbulojnë sekretin e Nora Istrefit dhe Robert Berishës

Prej kohësh po përflitet për një ndarje mes këngëtares Nora Istrefi dhe Robert Berishës. Edhe pse ata e mohuan nëpër intervistat e ndryshme duket se për...

Fashion 11:53 - 8 Qershor, 2019

Zbulohet më në fund “sekreti”/ Ja çfarë bëjnë të famshmit që të dalin seksi në foto

Keni dëshirë të dukeni edhe ju si të famshmet të cilat duken super seksi në foto? E zbuluam më në fund sekretin. Arsyeja lidhet pikërisht me...

Kuriozitete 11:10 - 2 Qershor, 2019

“Informacionet mbahen sekret nga NASA”/ Dalin pamje të rralla nga hëna, shkencëtari shokon me deklaratën

Scott C Waring i cili tashmë njihet si “gjuetari” i alienëve ka thënë se gjatë udhëtimit me një kamera orbitale të NASA-s, vuri re tre objekte...