Connect with Us

All posts tagged "seks"

Showbizz 17:22 - 8 Nentor, 2019

Modelja e njohur habit ndjekësit me deklaratën: “Dua të bëj s*ks me burrin pas lutjes”

Modelja e njohur Ashley Graham i ka habitur të gjithë me deklaratën e saj në emisionin  e Ellen. Ajo ka pranuar se i pëlqen të bëjë...

Kuriozitete 14:47 - 15 Tetor, 2019

Cila është mosha që përjetoni seksin më të mirë në jetë? Studimet e fundit do t’ju habisin

Mendoni se seksi i shkëlqyeshëm përfundon në të njëzetat tuaja? E keni gabim. Sipas studimeve më të fundit, nuk duhet ta humbni shpresën dhe kjo do...

Kryesore Show Biz 15:53 - 3 Gusht, 2019

“Mund të varesh tek abazhuri”/ Moderatorja shqiptare flet pa “doreza” për marrëdhëniet intime

Moderatorja shqiptare e emisionit “Thumb”, Aulona Musta njihet për tipin e saj moskokçarës dhe fjalët që i thotë troç. Së fundmi ajo ka qënë e ftuar...

Kryesore Show Biz 10:25 - 31 Maj, 2019

Sulme seksuale me forcë/Reperi i njohur akuzohet për abuzim me një 13 vjeçare

Pak muaj më parë reperi i famshëm amerikan R. Kelly u arrestua dhe u akuzua për 10 vepra penale që lidhem me abuzime të rënda të...

Kryesore Show Biz 13:25 - 24 Maj, 2019

“Duhet të pi disa shotsa”/Aktorja e njohur tregon skenat e seksit në filmat e saj

Aktorja e njohur Jessica Alba është shprehur së fundmi për rolet e saj në filma dhe skenat e seksit. Ajo dhe bashkëshorti i saj Cash Warren...

Life Style 21:02 - 9 Maj, 2019

“Dua të kryej marrëdhënie 5 herë në ditë”/ Tifozja e Cristiano Ronaldos habit fansat

Tejlor Mega është një nga tifozet më të zjarrta të Cristiano Ronaldos dhe si rrjedhojë dhe e skuadrës së Juventusit. Së fundmi modelja i ka magjepsur...

Life Style 17:15 - 30 Prill, 2019

Mos e lini pas dore/ Njihuni me tre efektet negative që shkakton mungesa e seksit në organizëm

Ekzistojnë shumë arsye pse një raport seksual mund të bllokohet. Disa nga këto arsye janë ndarja nga partneri, largësia, apo sëmundja. Mirëpo problemi nuk është seksi...

shenjat dhe seksi
Life Style 16:10 - 17 Prill, 2019

Çfarë kërkohet më shumë në Google rreth seksit? Zbulimet do t’ju habisin

1. Çështja e implanteve të gjoksit Kur vjen puna tek zmadhimi i gjoksit, burrat janë të ndarë në dy pjesë. Një pjesë shkruan për mënyrën si...

shenja me oreks seksual
Life Style 14:53 - 8 Prill, 2019

A i besoni? Mitet dhe të vërtetat rreth marrëdhënieve intime

Miti: Të gjitha orgazmat përjetohen njësoj dhe duhet të jenë shpërthyese. E vërteta: Përjetimi i orgazmës nuk është gjithmonë i njejti. Individë të ndryshëm kanë mënyra të ndryshme...

Life Style 14:53 - 4 Prill, 2019

Zbulohet sekreti që kanë meshkujt tek…seksi

Pavarësisht se çdokush mund të ketë sekrete, kur vjen puna te seksi, meshkujt nuk janë dhe aq të sinqertë dhe sekreti më i madh i tyre...

burrat pas seksit
Life Style 23:20 - 20 Mars, 2019

Heshtja e frikshme e burrave pas seksit/ Shkencëtari shpjegon pse ndodh

Neuroshkencëtari Serge Stoleruc dhe ekipi i tij kanë analizuar aktivitetin e trurit mashkullor gjatë dhe pas orgazmës. Ata vunë re një “fikje” të trurit në zonën...

situata te sikletshme gjate marredhenieve sekuale
Kuriozitete 23:00 - 13 Mars, 2019

Mos ju rënçin në pjesë / Këto janë  situatat  më të sikletshme gjatë seksit

Ai ejakulon shpejt Të bësh partnerin të kalojë në orgazmë, do të thotë ta ndihmosh ta bësh të lumtur. Kjo do të thotë që i pëlqen...

seksi gjate shtatzenise
Kuriozitete 23:20 - 12 Mars, 2019

Seksi gjatë shtatzënisë/ Ju shuajmë kuriozitetet më të zakonshme

A e lëndoj bebin në bark me penis? Jo. Kjo nuk ndodh. Bebet brenda mitrës mbrohen nga placenta si dhe nga lëngu amniotik. Pjesa e ngushtë...

tradhetaret punen pisk nen carcafe
Kuriozitete 23:50 - 8 Mars, 2019

Studimi/ Tradhëtarët e kanë punën pisk nën çarçafë

Për të gjithë ato vajza që mendojnë se tradhëtarët janë shumë të mirë në shtrat, kemi një lajm të keq. Sipas studimeve nuk është aspak ashtu, kjo...

cfare n cfare ndodh kur nuk beni me seks
Life Style 23:57 - 16 Shkurt, 2019

Çfarë i  ndodh trupit tuaj kur nuk bëni më seks

Përkeqësim i kujtesës Sipas disa studimeve kur kryejmë marrëdhënie seksuale me një njeri të dashur rritet dhe niveli i oksigjenit që kalon në gjak dhe si...