Connect with Us

All posts tagged "seksi"

Life Style 13:25 - 26 Prill, 2020

10 arsyet pse seksi është i mirë për trupin dhe trurin

1. Seksi lëshon kimikate që lehtësojnë dhimbjen Endorfinat janë qetësuesit natyralë të trupit. Gjatë seksit, endorfinat përmbytin trupin dhe trurin, duke lehtësuar çdo siklet. Për disa...

Showbizz 12:59 - 21 Prill, 2020

VIDEO-“A je sheqer”/ Oriola Marashi ndez rrjetin, shfaqet më seksi se kurrë

Modelja seksi Oriola Marashi ka qenë në qendër të vëmendjes nga mediat rozë për lidhjen e saj me futbollistin Eros Grezda. Modelja nuk ndalet së provokuari...

Showbizz 13:02 - 31 Mars, 2020

“Kush tha se të qëndrosh në shtëpi nuk është seksi”/ Angela Martini i vë flakën rrjetit me poza të nxehta

Bukuroshja shqiptare Angela Martini i ka vënë flakën rrjetit teksa ka dhuruar poza shumë seksi. Teksa ndodhet e vetë-izoluar në shtëpinë e saj në SHBA, Angela...

Showbizz 12:07 - 17 Mars, 2020

“Kjo të vdes virusin”/ Kejvina Kthella nuk ndalet, publikon fotot e nxehta vetëm me të brendshme

Modelja Kejvina Kthella është shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale. Kejvina nk di të ndalet me fotot provokuese. Bukuroshja bjonde ka ndezur rrjetin teksa...

Showbizz 12:34 - 14 Dhjetor, 2019

FOTO-Bukuroshja në klipin e Ledri Vulës nxeh rrjetin/ Lorena Haliti ekspozon gjoksin në fotot e fundit

Lorena Haliti është bukuroshja shqiptare e cila u shfaq në klipin e këngës hit të reperit Ledri Vula, “Rio”. Bukuria e saj nuk mbeti pa u...

Fashion 15:23 - 7 Dhjetor, 2019

FOTO-Demi Rose më e bukur se kurrë/ “Çmend” ndjekësit me fustanin e kuq pas trupit

Demi Rose është një nga infuencueset më të mëdha të rrjeteve sociale. Bukuroshja britanike ndan foto shumë provokuese me të gjithë fansat e saj. Jemi mësuar...

Showbizz 15:20 - 22 Nentor, 2019

Foto+18-“Jam tepër seksi për politikë”/ Ekspozon format “përvëluese”, modelja e Playboy refuzon postin e rëndësishëm

Ajo është bërë e njohur si një nga tifozet më seksi të Kupës Botërore 2018. Së fundmi Maria Liman zbuloi se asaj do t’i ishte ofruar...

Showbizz 11:53 - 22 Nentor, 2019

Çfarë po ndodh me “ëngjëjt” seksi?/ Anulohet sfilata më e shumëpritur e vitit, zbulohet arsyeja

Ajo që tashmë njihet si sfilata më e shumëpritur e fundvitit, engjëjve të Victoria’s Secret, është anuluar zyrtarisht këtë vit. Dje brand-i i njohur i të...

Showbizz 20:15 - 20 Nentor, 2019

Demi Rose tërbon meshkujt/ Zbulon foton e saj të preferuar ku duket shpërthyese

Modelja Demi Rose është një nga influencueset më të njohura të rrjeteve sociale. 24 vjeçarja nuk ndalet me pozat e saj të nxehta dhe provokuese. Bukuroshja...

Showbizz 11:53 - 20 Nentor, 2019

“Na fëlliqën k****”/ Publikoi foton seksi, komentuesit masakrojnë këngëtaren shqiptare

Këngëtarja shqiptare Adelina Tahiri jo pak herë është përballur me komente negative për martesën e saj me një burrë maqedonas dhe për fotot e saj seksi....

Showbizz 11:30 - 20 Nentor, 2019

Modelja seksi e fiksuar me “Djajtë e kuq”/ Fotot më përvëluese dhe bombastike të Katrina Maria

Mançester Junajtid është një nga skuadrat me më shumë tifozë në të gjithë botën dhe të shumta janë edhe modelet apo femrat e “Instagram”-it që bëjnë...

Showbizz 11:20 - 20 Nentor, 2019

FOTO-Brune dhe tepër seksi/ Njihuni me kunatën tepër tërheqëse të Marina Vjollcës

Mesa duket vëllai i Getoar Selimit, Libertiani prej kohësh është në një lidhje me bukuroshen brune, Rida dhe pavarësisht se dyshja nuk e ka zyrtarizuar ende...

Showbizz 12:00 - 19 Nentor, 2019

Modelja që nuk i la vend imagjinatës/ Fotot më përvëluese dhe seksi të Abigail Ratchford

Abigail Ratchford është një nga modelet më seksi të ekranit. Përveç modele ajo është dhe një aktore shumë e zonja. Gjithashtu ka pozuar për marka shumë...

Showbizz 12:40 - 17 Nentor, 2019

Gardistja më seksi në botë/ Tërheqëse dhe me forma bombastike, ja kush është vajza që mbron presidentin

Gardistja Anna Krhamtsova, u zgjodh si vajza më e bukur e Gardës Kombëtare ruse dhe ka tërhequr vëmendjen e mediave të huaja. Anna është një nga...

Showbizz 12:40 - 16 Nentor, 2019

“Punoja 14 orë në ditë për 4 muaj”/ Modelja më seksi në botë rrëfen vështirësitë e profesionit të saj

Modelja me fytyrën më perfekte në botë, sipas shkencëtarëve, Bella Hadid, ishte e pranishme mbrëmjen e kaluar në eventin ‘Vogue Fashion Festival’ në Paris. Modelja e...