Connect with Us

All posts tagged "seksual"

Showbizz 18:05 - 22 Janar, 2020

“Po vrisja veten me drogë dhe alkool”/ Këngëtarja e famshme zbulon të vërtetën e tmerrshme

Këngëtarja e famshme Jessica Simpson ka rrëfyer një nga të vërtetat e saj më të dhimbshme që ka lënë shumë gjurmë në jetën e saj. Ajo...

Kuriozitete 13:40 - 30 Tetor, 2019

“Nxitje e varësisë seksuale dhe torturim i burrave të martuar”/Facebook bën ndryshimin drastik, ndalon këto”emoji”

“Emojit” më të përdorura nga përdoruesit e rrjeteve sociale si Instagram dhe Facebook, janë ndaluar përfundimisht sepse konsiderohen me “përmbajtje seksuale”. Emoji i patëllxhanit, pjeshkës dhe...

loja ne cift
Kuriozitete 13:10 - 15 Korrik, 2019

“Nuk duam më njerëz të bukur”/ Orientimi më i ri seksual “pushton” rrjetet sociale, ja trendi më i ri

Jo më heteroseksual dhe homoseksual. Tashmë një orientim tjetër seksual po fillon të pëlqehet në masë nga njerezit i cili quhet sapioseksual. Por çfarë do të...

shenjat uri seksuale
Kuriozitete 23:20 - 22 Mars, 2019

 Kanë shumë “oreks”/ Këto shenja do të kërkojnë vetëm intimitet këtë muaj

Dashi Dashi po kalon një periudhë shumë të qetë sa i takon kësaj fushe, por uria e tij për intimitet pritet të shtohet në ditët në...

Life Style 23:10 - 5 Nentor, 2018

Këshilla nga gjinekologia: Ja si të kujdesemi për shëndetin seksual

Një vaginë e shëndetshme nuk ka erë dhe nuk ka asnjë simptomë, ndaj ekzistojnë disa hapa që femrat duhet të ndërmarrin për të mbrojtur veten nga...