Connect with Us

All posts tagged "Seldi"

Kryesore Show Biz 12:25 - 24 Shkurt, 2019

“Na e shpifën!” Seldi tregon mesazhet që ka marrë pas ndarjes nga Mimoza Shkodra

Pavarësisht se janë ftuar nëpër intervista dhe kanë folur për ndarjen e tyre, historia e Seldit dhe Mimoza Shkodrës vazhdot të mbetet ndër më të përfolurat....

Kryesore Show Biz 11:40 - 11 Shkurt, 2019

Seldi dhëndër në shtëpinë e Sabianit? Përgjigja e këngëtarit na surprizoi

Keisi Medini së fundmi përflitet se është në lidhje me këngëtarin e njohur Seldi Qalliu. Kënga “S’ka dashni”, përforcoi edhe më shumë zërat se mes tyre...

Kryesore Show Biz 11:53 - 1 Shkurt, 2019

“Ke bërë gabim që u ndave nga Mimoza!”/ Seldi i përgjigjet komentueses

Këngëtari i njohur Seldi Qalliu me Mimoza Shkodrën mund të kenë muaj që janë ndarë dhe që mund ta kenë harruar njëri-tjetrin, por nuk mund të...

Kryesore Show Biz 11:25 - 23 Janar, 2019

I lidhur apo beqar? Seldi sapo konfirmoi për herë të parë statusin e tij

Ndarja e Seldi Qalliut dhe Mimoza Shkodrës në verën e 2018-s ka qenë një ndër lajmet më të bujshme të vitit që lamë pas. Dhe më...

kejsi dhe seldi
Kryesore Show Biz 12:40 - 18 Janar, 2019

Keisi Medini flet për lidhjen me Seldi Qalliun dhe gjërat nuk qenkan aspak siç mendonim!

Ka vetëm pak kohë që Keisi Medini, më në fund doli me një këngë e videoklip së bashku me Seldi Qalliun.  Kishte kohë që e ëndërronte...

Kryesore Show Biz 13:10 - 13 Janar, 2019

Po i bën “diss” Mimoza Shkodrës? Kënga e re e Seldit futi në dilemë fansat

Prej nëntorit të vitit të kaluar, Seldi kishte paralajmëruar bashkëpunimin me Keisi Meidinin, vajzën e këngëtarit Sabiani. Dhe më në fund mbrëmjen e kësaj të shtune...

Kryesore Show Biz 10:57 - 7 Dhjetor, 2018

Seldi u kap me modelen shqiptare, reagon Mimoza Shkodra

Ndarja e Mimozës dhe Seldit ka qenë ndër më të komentuarat në media dhe ndonëse i dhanë fund lidhjes, dy këngëtarët vazhdojnë të jenë në qendër...

Kryesore Show Biz 11:40 - 2 Dhjetor, 2018

“Hienat japin mend!” Seldi flet troç për ndarjen dhe përse lidhja me Mimozën u bë e madhe

Seldi Qalliu e ka pranuar faktin që dy personazhe të njohur, bëjnë bujë të madhe me lidhjen apo ndarjen e tyre në publik, ashtu siç ndodhi...

Kryesore Show Biz 10:25 - 2 Dhjetor, 2018

Seldi flet për ndarjen nga Mimoza: “Nuk e çuam lidhjen deri në pikën që…”

Ndarja e çiftit të këngëtarëve Seldi dhe Mimoza Shkodra bëri bujë të madhe në media. Ata i dhanë fund fejesës së tyre pas 1 viti. I...

Kryesore Show Biz 10:40 - 30 Nentor, 2018

Përse u ndanë?! Seldi rrëfen hapur arsyen e prishjes së fejesës me Mimoza Shkodrën

Do të ishte puntata e parë e spektaklit “Dance With Me” me 17 shtator, kur këngëtari Seldi Qalliu të konfirmonte ndarjen nga Mimoza Shkodra. “Jo nuk...

Kryesore Show Biz 12:53 - 27 Nentor, 2018

“Mos jeto në Belgjikë meqë e do kaq shumë Shqipërinë”/Seldi acarohet me Robert Aliaj

Rashel Kolaneci dhe Seldi Qalliu arrijnë të tërheqin vëmendjen e jurisë së “Dance With Me” me performancat e tyre, që shpeshherë shoqërohen edhe me shumë debate....

Kryesore Show Biz 22:45 - 26 Nentor, 2018

Seldi tregon titullin e këngës së re, por fansave nuk po iu del e keqja

Tre ditë më parë ish-e fejuara e tij, Mimoza Shkodra, publikoi këngën e radhës, “Mu ma le fajin”. Vetëm brenda pak orësh kënga u kthye në...

Kryesore Show Biz 11:40 - 24 Nentor, 2018

Mimoza Shkodra “thumbon” Seldin: Sa gabime tek ty gjeta e prapë me zemër të desha

Veç karrierës së saj në muzikë, Mimoza Shkodra u vendos së fundmi në qendër të vëmendjes për shkak të jetës së saj personale. Ndarja e saj...

Kryesore Show Biz 11:50 - 21 Nentor, 2018

Mimoza e zëvendësoi me reperin e njohur, Seldi hakmerret me bukuroshen bjonde

Pak ditë më parë Mimoza Shkodra na tregoi se e ka lënë pas ndarjen me Seldin dhe se tani është përqendruar totalisht në muzikë. Këngëtarja zbuloi...

Kryesore Show Biz 11:40 - 17 Nentor, 2018

“Jam rehat dhe e lumtur”/Mimoza Shkodra sqaron sesi është jeta e saj pa Seldin

Ndarja e Seldi Qalliut me Mimoza Shkodrën ishte një surprizë e hidhur për fansat, të cilët prisnin me padurim dasmën e çiftit. Por me 17 shtator,...