Connect with Us

All posts tagged "selena gomez"

Fashion 16:01 - 19 Janar, 2020

Të vishesh si Selena Gomez/ Këngëtarja zbulon surprizën e këtij sezoni

Selena Gomez është shfaqur super në formë teksa pritet të promovojë këngën e saj të fundit të hënën. Këngëtarja me famë botërore ka sjellë tendencën më...

Showbizz 18:36 - 21 Dhjetor, 2019

“Urinova në pantallona dhe shkova në koncert”/ Selena Gomez habit me rrëfimin e saj

Këngëtarja me famë botërore Selena Gomez është kthyer në qendër të vëmendjes të mediave rozë që pas publikimit të dy këngëve të saj të cilat u...

Fashion 16:35 - 11 Dhjetor, 2019

Tendencat e fundit të modës/ Vajzat më të famshme tregojnë si duhet të visheni këtë sezon

Personat e parë që përqafojnë tendencat e fundit të modës janë personazhet e famshme. Duke qenë se frekuentojnë shfaqje të ndryshme të modës dhe shumica prej...

Showbizz 11:20 - 6 Dhjetor, 2019

Hailey Baldwin flet për herë të parë për Selena Gomez: “Janë drama false “

Trekëndëshi, Hailey Baldwin, Justin Bieber dhe Selena Gomez janë komentuar pafund në mediat e huaja dhe jo vetëm. Pasi u nda nga Selena Gomez, Justin u...

Showbizz 13:12 - 29 Nentor, 2019

Nga Selena Gomez tek Demi Lovato/ 15 personazhet e famshme që e duan trupin e tyre dhe flasin kundër standardeve të bukurisë

Askush nuk është i përsosur, por kur bëhet fjalë për të famshëm, secilën pjesë të trupit të tyre shikohet nën një gotë zmadhuese, veçanërisht kur bëhet...

Fashion 18:12 - 20 Nentor, 2019

FOTO-Selena Gomez risjell në modë fustanet me shkëlqim/ Këngëtarja rrëmben vëmendjen në eventin e rëndësishëm

Këngëtarja Selena Gomez ka qenë pjesëmarrëse në eventin për mbrojtjen e të drejtave dhe liritë e njerëzvëe, ACLU. 27 vjeçarja  ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve...

Showbizz 16:27 - 12 Nentor, 2019

“Më kanë tallur”/ Selena Gomez tregon për herë të parë për sëmundjen e saj

Këngëtarja me famë botërore, Selena Gomez ka treguar një nga eksperiencat e saj më të këqija në adoleshencë. Gjatë  një interviste me Raquelle Stevens, ka rrëfyer...

Showbizz 17:40 - 2 Nentor, 2019

FOTO-Pas publikimit të këngëve të bujshme/ Selena Gomez shfaqet më në formë se kurrë

Këngëtarja Selena Gomez është bërë kryefjala e mediave rozë për shkak të dy këngëve kushtuar ish të dashurit të saj Justin Bieber. Pas kësaj Selena u...

Showbizz 14:15 - 31 Tetor, 2019

Pas publikimit të këngëve të bujshme/ Selena Gomez sqaron njëherë e mirë statusin e saj

Selena Gomez është kthyer në qendrën e vëmendjes të mediave të huaja për shkak të publikimit të dy këngëve të dedikuara Justin Bieber pas martesës. Pas...

Showbizz 18:54 - 29 Tetor, 2019

“Do të jem pranë teje gjithë jetën”/ Selena Gomez i bën dedikimin e ëmbël shoqes së saj më të mirë

Dy këngëtaret me famë botërore Selena Gomez dhe Taylor Swift kanë një miqësi shumë të ngushtë me njëra-tjetrën. Taylor i ka qëndruar shumë pranë Selenës në...

Showbizz 16:37 - 27 Tetor, 2019

Selena Gomez e pranon publikisht: “Këngët e mia janë dedikim për atë”

Këngëtarja me famë botërore Selena Gomez është kthyer në kryefjalën e mediave rozë në botë. Selena publikoi dy këngë të cilat u komentuan gjatë në rrjet...

Showbizz 16:19 - 25 Tetor, 2019

Selena Gomez i kushton 2 këngë ish të dashurit të saj/ Ja çfarë mendon Justin Bieber për këtë

Justin Bieber dhe Hailey Baldwin janë çifti më i komentuar i momentit. Së fundi ish partnerja e Justin, Selena Gomez ka publikuar dy këngë që fansat...

Showbizz 18:07 - 23 Tetor, 2019

Selena Gomez frikëson bashkëshorten e Justin Bieber/ Hailey Baldwin “kërcënon” hapur këngëtaren

Kënga e fundit e Selena Gomez është marrë nga fansat si një dedikim për ish të dashurin e saj, këngëtarin Justin Bieber. “Ti më premtove botën...

Showbizz 22:13 - 18 Tetor, 2019

“Të humba ty…”/ Selena Gomez zbulon detaje nga kënga e re, fansat e lidhin me Justin Bieber

Këngëtarja me famë botërore Selena Gomez në datën 23 tetor pritet të publikojë këngën e saj më të re “Lose you to love me”. Ajo e...

Kryesore Show Biz 20:35 - 19 Qershor, 2019

“Nuk duam që njerëzit të bien në depresion”/ Shefi i Instagramit thumbon Selena Gomez

Selena Gomez është një ndër personazhet më të ndjekur në rrjetet sociale madje para disa ditësh fitoi kurorën e mbretëreshës së Instagramit. Por e ftuar në...