Connect with Us

All posts tagged "selena"

Showbizz 11:05 - 25 Nentor, 2019

Video- Bëri rikthimin e bujshëm në skenë/ Fansat “masakrojnë” Selena Gomez për performancën e dobët

Këngëtarja e njohur Selena Gomez pas një pauze të gjatë në skenë për shkak të sëmundjes së saj dhe depresionit , është rikthyer mbrëmjen e djeshme...

Showbizz 12:05 - 6 Nentor, 2019

“Ti shpreson që unë të rrëzohem”/ Lufta e “heshtur” mes Selena Gomez dhe Hailey Bieber, ja çfarë ka ndodhur

Edhe pse pak ditë më parë, Selena Gomez pranoi se këngët e saj nuk ishin kundër bashkëshortes së ishit të saj, Justin Bieber, duket se gjërat...

Showbizz 12:22 - 29 Tetor, 2019

FOTO-Lë pas dramën me Justin Bieber/ Selena Gomez i tregon ish-it se çfarë ka humbur

Pak ditë pasi ajo publikoi këngën e dedikuar ndaj ishit të saj Justin Bieber, Selena nuk ka humbur kohë dhe ka treguar format e saj seksi....

Showbizz 10:16 - 27 Tetor, 2019

“Kam qenë super single dhe…”/ Pas këngës së bujshme, Selena Gomez në kërkim të dashurisë

Në muajin mars të vitit të kaluar, ndarja e Selena Gomez me Justin Bieber bëri namin në mediat rozë në të gjithë botën. Ajo nuk e...

Showbizz 09:44 - 26 Tetor, 2019

FOTO-Publikoi dy këngë ironizuese për ish-in/ Reagimi i Hailey Bieber nuk pritej nga fansat

Këngët e Selena Gomez, drejtuar ishit të saj Justin Bieber i cili është i martuar tashmë me modelen Hailey Bieber,  kanë bërë namin këto ditë në...

Showbizz 10:30 - 25 Tetor, 2019

VIDEO-“Do të të vras”/ Pas “kërcënimeve”, Selena Gomez ironizon përsëri Justin Bieber

Pak ditë më parë, kënga e re e Selena Gomez bëri xhiron e rrjetit , pasi fansat e saj mendonin se ishte një dedikim për ish-in...

Kryesore Show Biz 13:53 - 3 Korrik, 2019

Selena Gomez “risjell” pamjen seksi të Pamela Anderson/ Këngëtarja shfaqet në formën e saj më të mirë

Pas shumë problemesh shëndetësore këngëtarja Selena Gomez duket se është rikthyer në formë dhe ka treguar fizikun e saj me bikini të kuq në një feste...

Kryesore Show Biz 21:35 - 13 Qershor, 2019

Çfarë i pëshpëriti në vesh 68 vjeçari? Selena Gomez tregon “sekretet”

Para disa muajsh në Kanë u zhvillua festivali i 72 i filmit ku Selena Gomez ishte pjesëmarrëse në parakalimin e tapetit të kuq. Bujën më të...

Kryesore Show Biz 14:25 - 11 Qershor, 2019

“Do e çoj të takohet me mamanë time”/ Aktori 68 vjeçar “çmendet” pas Selena Gomez,ja cfarë thotë

Pak ditë më parë në mediat rozë bënë bujë disa foto të Selena Gomez me aktorin 68 vjecar Bill Murray ku dukej se ai ishte shumë...

Kryesore Show Biz 22:45 - 26 Prill, 2019

“Futem në depresion kur shoh njerëz të bukur”/Selena Gomez flet për herë të parë për sëmundjen e saj

Selena Gomez ka folur për terapitë, të qenit vetëm dhe albumin e saj të ri që aq shumë është pritur nga fansat e këngëtares. Gomez ka...

selena gomez ne party
Kryesore Show Biz 22:30 - 14 Prill, 2019

Foto/Selena Gomez rikthehet në ‘bazë’ dhe i lë të gjithë gojëhapur

Ajo mori një pauzë nga muzika, për t’u përqendrua te shërimi pas transplantit të veshave dhe te shëndeti i saj mendor. Por më në fund mbrëmjen...

Kryesore Show Biz 13:40 - 27 Mars, 2019

“E kam dashur dhe e dua Selena-n!”/Deklarata e Justin Bieber lë pa fjalë fansat

Justin Bieber prej kohësh vuan nga sëmundja e depresionit, ndërkohë siç ka bërë të ditur publikisht, ai po mundohet të reflektojë me veten në mënyrë që...

Kryesore Show Biz 10:53 - 27 Shkurt, 2019

“Bye-bye” Selena Gomez! Ja kush është zyrtarisht femra më e ndjekur në Instagram

Selena Gomez nuk është më femra më e ndjekur në Instagram, pasi ia ka zënë vendin një tjetër këngëtare. Dhe është zyrtarisht Ariana Grande! Kjo e...

Kryesore Show Biz 23:00 - 17 Tetor, 2018

Selena, në spital! Hailey Baldwin jep intervistën plot dedikime për bashkëshortin e saj

Hailey Baldwin është kokë e këmbë e dashuruar me Justin Bieber! Modelja 21-vjeçare ka rrëfyer historinë e saj të dashurisë me këngëtarin kanadez në një intervistë...

Kryesore Show Biz 23:50 - 2 Shkurt, 2018

Foto/ Çifti i njohur kapet mat në ndeshjen e bejsbollit

Çifti i njohur Selena Gomez dhe Justin Bieber duket se nuk rrinë dot larg njëri tjetrit. Sipas mediave të huaja ata janë kthyer sërish bashkë. Bukuroshja...