Connect with Us

All posts tagged "seri"

Life Style 09:38 - 21 Gusht, 2019

Vrasje të vogla/ Zbulohet vrasja që ka kryer Pelin vite më parë, ja ç’do ndodhë sot

Burxhu kërcen me muzikë të lartë që të çmendë Arzun e cila e ka shtëpinë ngjitur. Arzu punon në verandën e shtëpisë por nuk arrin dot...

Life Style 10:10 - 20 Gusht, 2019

Vrasje të vogla/ Shandani përfundon në duart e Merves, ja ç’do ndodhë sot

Mamaja e Serhanit shkon në shtëpinë e Ojas për të takuar nipin e saj. Ajo kërkon që Deniz të marrë mbiemrin Aksak. Oja nuk pranon ndërsa...

Life Style 10:11 - 16 Gusht, 2019

Vrasje të vogla/ Kerim i nxjerr të palarat të gjithëve, ja ç’do ndodhë sot

Kerim shkon i paftuar në darkën e Merves. Serhan përballet me Kerimin dhe Pelin kërkon të mësojë çfarë ka ndodhur mes tyre. Tajlan përballet gjithashtu me...

Life Style 09:36 - 14 Gusht, 2019

Vrasje të vogla/ Merve pranon ftesën e Kerimit, ja ç’do ndodhë sot

Komisari i vihet pas Serhanit dhe e ndjek kudo. Merve i kërkon llogari Serhanit pse nuk i tregoi. Personi i cili pranoi se largoi nga jeta...

Life Style 09:42 - 12 Gusht, 2019

Cila nga mikeshat do të ndahet nga jeta? Zbuloni çfarë do të ndodhë në “Vrasje të vogla”

Seriali turk prej disa muajsh po i mban para ekranit çdo pasdite teleshikuesit shqiptar për shkak të intrigave, ngjarjeve, misterve që ndodhin në të. Personazhet kryesore...

Life Style 09:43 - 10 Gusht, 2019

Vrasje të vogla/ Kerim i shpall luftë Merves, ja ç’do ndodhë sot

Kerim gjen vetëm Merven në dhomë dhe mbyll derën me çelës për të biseduar lirshëm me të. Merve kujton momentin kur u njoh me Kerimin gjatë...

Life Style 10:14 - 8 Gusht, 2019

Vrasje të vogla/ Të gjithë në Sarmashëk arrestohen, ja ç’do ndodhë sot

Emre është fejuar me Burxhun dhe blen shtëpinë ngjitur me Arzun. Mehmet dhe fëmijët surprizojnë Arzun për ditëlindje. Arzu i tregon Mehmetit se Burxhu është zhvendosur...

Life Style 10:11 - 7 Gusht, 2019

Vrasje të vogla/ Oja bëhet nënë, Merve tronditet kur e mëson, ja ç’do ndodhë sot

Pasi Edipi nderroi jetë, Merve ka shkuar në Londër për tre muaj. Ajo rikthehet në Sarmashëk dhe takohet me mikeshat e vjetra Pelinin dhe Arzun sikur...

Life Style 10:12 - 6 Gusht, 2019

Vrasje të vogla/ Edip bie nga dritarja dhe humb jetën, ja ç’do ndodhë sot

Katër mikeshat përballen me njëra-tjetrën dhe nxjerrin të palarat. Merve tregon që Oja e Serhan janë të lidhur dhe Pelin mbështet lidhjen e tyre. Arzu habitet...

Life Style 09:45 - 2 Gusht, 2019

Vrasje të vogla/ Burxhu i hedh helm Arzus, ja ç’do ndodhë sot

Elif shkon të heq qafe Ojan ndërsa Arzu Merven. Burxhu shkon papritur në festë dhe Arzu heq dorë nga plani për të larguar nga jeta Merven....

Life Style 09:42 - 19 Korrik, 2019

Vrasje të vogla/ Oja dhe Merve bëjnë aksident, ja ç’do ndodhë sot

Tajlan sheh mesazhet e Pelinit me Mehmetin dhe dyshon se ajo po e tradhëton. Tajlanin nuk e zë gjumi duke menduar se Pelin po e tradhëton...

Life Style 10:09 - 17 Korrik, 2019

Vrasje të vogla/ Oja mëson se është shtatzënë, ja ç’do ndodh sot

Oja bën analizat për të mësuar me çfarë e ka helmuar Elif. Ajo gëzohet kur mëson nga analizat se ka mbetur shtatzënë. Oja është e lumtur...

Life Style 09:43 - 16 Korrik, 2019

Vrasje të vogla/ Oja tenton të kryejë vetëvrasje, ja ç’do ndodhë sot

Oja i tregon Edipit gjendjen e dëshpëruar në të cilën ndodhet. Edip pranon se ka ndjenja ndaj Merves. Oja e përzë nga shtëpia Edipin pasi dëgjon...

Life Style 09:36 - 15 Korrik, 2019

Vrasje të vogla/ Ojas ja mbyllin klinikën dhe Elif i merr vendin, ja ç’do ndodhë sot

Edip shkon në shtëpinë e Merves dhe i lë të kuptojë se e dashuron. Merve nuk e pranon dashurinë e Edipit dhe i shmanget atij. Tajlan...

Life Style 09:41 - 12 Korrik, 2019

Bixhoz me dashurinë/ Anika mëson kush është babai i saj, ja ç’do ndodhë sot

Rup bën plan të ndajë Anikën dhe Shivain. Vir arrestohet nga policia. Rup fut në kurth Texhin, Shaktin, Pinkin, Xhanvin dhe i dërgon në vendin e...