Connect with Us

All posts tagged "serial"

Trendi Sot 11:23 - 19 Shkurt, 2020

Mesude mohon Ejlylin si vajzën e saj/ Zbuloni se çfarë do të ndodhë sot në serialin “Lule të vetmuara”

Një djalë i ri i pashëm vjen në shkollë dhe të gjitha vajzat mahniten pas tij. Ai e njeh Xhemren por kjo e fundit as nuk...

Trendi Sot 11:16 - 18 Shkurt, 2020

Xhemresë i vjedhin “kujtimin” e fundit/ Zbuloni se çfarë do të ndodhë sot në serialin “Lule të vetmuara”

Nazan shkon në shtëpinë e Mesudes dhe i ofron para që ta marrë Ejlylin nga jetimorja dhe ta çojë në një shkollë tjetër. Në këtë mënyrë...

Life Style 18:17 - 15 Shkurt, 2020

Nëna akuzon Kaderin për vrasje/ Zbuloni se çfarë do të ndodhë të hënën në serialin tuaj të preferuar

Ejlyl, Songyl, Xhemre dhe Kader shkojnë të pastrojnë në një shtëpi në mënyrë që të fitojnë para për varrin e prindërve të Xhemresë. Ky është kurth...

Trendi Sot 11:11 - 15 Shkurt, 2020

Songyl rikthehet në jetimore/ Zbuloni se çfarë do të ndodhë sot në serialin “Lule të vetmuara”

Gynej gjen Songylin duke fjetur në një stol dhe kërkon ta ndihmojë por ajo nuk pranon. Gynej përpiqet t’i shprehë ndjenjat e tij Songylit. Serkan ia...

Showbizz 16:18 - 14 Shkurt, 2020

“Isha në ankth dhe stres”/ Aktorja e preferuar e serialit “Lule të vetmuara” tregon skenën më të vështirë

Seriali “Lule të vetmuara” është kthyer në një nga më të ndjekurit dhe të pëlqyerit për publikun shqiptar. 5 vajzat e jetimores u kthyen në aktoret...

Trendi Sot 11:11 - 14 Shkurt, 2020

Songyl mbetet rrugëve, Kemal rrëfen vështirësitë e fëmijërisë/ Zbuloni çfarë do të ndodhë sot në serialin Lule të vetmuara

Kemal nuk i ka marrëdhëniet mirë me babain e tij. Songyl mbetet rrugëve e uritur. Kemal dehet dhe i tregon Mesudes vuajtjet që ka kaluar në...

Trendi Sot 11:45 - 13 Shkurt, 2020

Defne fut në sherr Ejlylin dhe Xhemrenë, Kader takon nënën e saj/ Zbuloni çfarë do të ndodhë sot në serialin “Lule të vetmuara”

Defne fut në sherr Xhemren dhe Ejlylin. Ejlyl përpiqet të shfajësohet por Xhemre e keqkupton çdo fjalë të saj. Kader mëson se Songyl ka numrin e...

Trendi Sot 11:00 - 12 Shkurt, 2020

Ejlyl akuzohet për vjedhje në sy të të gjithëve/ Zbuloni çfarë do të ndodhë sot në serialin “Lule të vetmuara”

Ejlyl shkon në teatrin e shkollës për të parë motrën. Ajo i vjedh Kemalit telefonin dhe shënon të gjithë numrat për të gjetur numrin e nënës...

Trendi Sot 12:27 - 11 Shkurt, 2020

Songyl nis një jetë të re me prindërit birësues/ Zbuloni se çfarë do të ndodhë sot në serialin “Lule të vetmuara”

Defne lëndon veten dhe ia lë fajin Meralit. Kader kërkon ndihmën e Ejlylit për të gjetur nënën e saj. Meral merr dënim të qëndrojë larg nga...

Showbizz 18:39 - 10 Shkurt, 2020

E përqafova që në ditën e parë/ Feride tregon për takimin me Toprak

Seriali Lule të vetmuara është kthyer në një nga më të pëlqyerit për publikun shqiptar. Për shkak të tematikave sociale që trajton dhe jetën e 5...

Trendi Sot 12:07 - 8 Shkurt, 2020

Ejlyl bëhet xheloze për Xhemrenë/ Zbuloni çfarë do të ndodhë sot në serialin “Lule të vetmuara”

Kemal kërcënon Ejlylin me motrën e saj. Ejlyl godet me shuplakë Kemalin. Gynej ndan sërish me Songylin problemet e prindërve të tij. Ejlyl bëhet xheloze për...

Trendi Sot 11:21 - 7 Shkurt, 2020

Çifti kërkon të birësojë Songyl/ Zbuloni se çfarë do të ndodhë sot në serialin “Lule të vetmuara”

Mesude arrin të shpëtojë nga burgu falë Kemalit. Kemal kërkon të rikthejë në shtëpi Ejlylin me pretekstin për të bashkuar familjen por Ejlyl nuk pranon. Defne...

Showbizz 17:31 - 4 Shkurt, 2020

Theu rekorde shikueshmërie/ Ky është seriali më i ndjekur turk

Serialet turke janë kthzer në më të ndjekurat jo vetëm në Turqi, por edhe në Shqipëri. Këto seriale kanë gozhduar shumë fansa dhe gjithashtu kanë thyer...

Life Style 16:32 - 2 Shkurt, 2020

Vajzat përfundojnë në burg/ Zbuloni se çfarë do të ndodhë në serialin “Lule të vetmuara“

Songyl, Ejlyl dhe Xhemre grabisin një shtëpi për t’i kthyer paratë Kemalit dhe për të shpëtuar Kaderin. Songyl kapet mat nga pronarët e shtëpisë por ata...

Life Style 18:44 - 31 Janar, 2020

Kader rrëmbehet nga Kemali/ Zbuloni çfarë do të ndodhë nesër në serialin “Lule të vetmuara”

Ejlyl takohet me Kemalin dhe i thotë se nuk i ka florinjtë. Kemal inatoset dhe tenton të vrasë Ejlylin. Feride dhe Toprak mbërrijnë në vendngjarje dhe...