Connect with Us

All posts tagged "set fotografik"

Showbizz 14:50 - 11 Mars, 2020

Rita Ora më seksi se kurrë/ Këngëtarja mahnit fansat me foton e fundit

Këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora ka realizuar një set fotografik tepër seksi. Ky set është realizuar pak kohë para se klipi i saj më i...

Showbizz 15:32 - 23 Shkurt, 2020

FOTO-Modelja më e kërkuar e momentit/ Irina Shayk realizon setin fotografik me të brendshme seksi

Irina Shayk është një nga modelet më të kërkuara të industrisë së modës. Ajo ka treguar fizikun e saj perfekt teksa ka realizuar një set fotografik...

Kryesore Show Biz 18:42 - 31 Gusht, 2019

WOW/ Oriola Marashi “përvëluese” në fotot e fundit

Oriola Marashi është një nga modelet më seksi shqiptare. Pas pushimeve modelja duket se i është përkushtuar totalisht punës. Së fundi Marashi ka realizuar setin e...

Life Style 16:38 - 28 Gusht, 2019

Bota joreale e biznesmenes së famshme/ Fotot e pazakonta të Kim Kardashian

Biznesmenia Kim Kardashian sapo ka realizuar setin më të ri fotografik. Gjithnjë jemi mësuar ta shohim me poza të nxehta dhe duke treguar format e saj,...

Kryesore Show Biz 18:17 - 27 Gusht, 2019

Oriola Marashi në kopertinën e revistës së njohur/ Duket mahintëse në setin e ri fotografik

Modelja shqiptare Oriola Marashi po korr shumë suksese në karrierën e saj si modele. Oriola është bërë pjesë e një kompania shumë të njohur në Barcelonë...

Kryesore Show Biz 20:00 - 14 Qershor, 2019

Nuk di të ndalet kjo vajzë!/ Modelja po “çmend” meshkujt me këto poza

Modelja e famshme nuk resht së provokuari me pozat seksi me bikini. Fjala është për Demi Rose, një nga vajzat më të komentuara dhe të pëlqyera...

Kryesore Show Biz 19:30 - 14 Prill, 2017

Ish e dashura e Tyga i nxjerr të gjitha

Demi Rose kënaqi të gjithë fansat e saj në  snapchat me një set fotografik inspiruar nga stili brulesk. Modelja me origjinë nga Birminghami, e cila ishte...

Kryesore Show Biz 17:00 - 1 Prill, 2017

Fotot seksi të David Bechkam në setin e ri fotografik

Seti më i ri fotografik i David Bechkam na ka vërtetuar edhe një herë që ai është një ndër meshkujt më seksi në botë. David ka...

Showbizz 19:00 - 27 Dhjetor, 2016

Seti më i bukur fotografik që keni parë ndonjëherë

Ashley Graham na ka cmendur të gjithëve me fotot e fundit. Është një nga modelet më të famshme të botës dhe duket se di ta shfrytëzojë...

Showbizz 18:50 - 14 Gusht, 2015

Beyonce, e mrekullueshme për setin fotografik të revistës ‘Vogue’

Beyonce është protagonistja e setit fotografik të muajit shtator të revistës ‘Vogue’, ku këngëtarja e famshme tregon format e saj fantastike, ndërsa flokët i ka të...

Showbizz 11:00 - 8 Janar, 2015

Motrat Istrefi në një foto-sesion të përbashkët

Nora Istrefi dhe Era Istrefi kanë bërë një set fotografik të përbashkët. Të dy motrat duken në formë të mire. Nora Istrefi edhe pse shtatzënë nuk...