Connect with Us

All posts tagged "sexy"

gabimet qe bejme ne veshje
Fashion 11:40 - 13 Maj, 2019

Stina e kombinimeve sexy/Si të vishemi këtë sezon duke i tërhequr të gjithë

Me veshjet që do shihni të rradhitura më poshtë, jo vetëm do dukeni sexy, por gjithashtu do dukeni një femër me shumë stil dhe me klas....

Fashion 14:53 - 16 Prill, 2019

Doni të dukeni sexy këtë verë? Ja cilat janë fustanet më ‘in’ të 2019

Nëse doni të dukeni sexy në verë dhe nëse dëshironi që të gjithë kokat e njerëzve të kthehen nga ju, atëherë, mirë se erdhët! Jeni në...

Fashion 15:40 - 4 Mars, 2019

Veshjen që na bën të dukemi më sexy, e kemi në shtëpi

Pavarësisht se nuk e besoni çorapet e gjata dhe getat janë një nga detajet e veshjes, që iu bëjnë të dukeni më sensuale. Nëse zgjidhni modelin...

Fashion 15:25 - 6 Shkurt, 2019

Super sexy! Njihuni me fustanin që momentalisht po bën namin në Instagram

Duket se fustanit në formë këmishe nate prej sateni, së shpejti një tjetër model do t’i rrëmbejë fronin e “fustanit më sexy të momentit”. Në Instagram,...

Kryesore Show Biz 00:00 - 15 Dhjetor, 2017

Nëna e Argjentina Ramosajt, gjyshja shqiptare më seksi!

Nëna e këngëtares Argjentina Ramosaj, Suzana Mushkolajn, i habit të gjithë me pamjen dhe freskinë e saj. Ajo është një ndër gjyshet shqiptare më seksi. Suzana...

Kryesore Show Biz 00:00 - 12 Dhjetor, 2017

Pas lindjes modelja shfaq linjat seksi në plazh

Ajo ka deklaruar se koha në palestër, katër muaj pas lindjes e ka bërë të ndihet e mahnitshme. Amy Childs dukej mjaft në formë derisa tregoi...

Fashion 01:30 - 11 Nentor, 2017

Demi Rose lë pak për të imagjinuar me fustanin e mbrëmjes

Asnjëherë e turpshme, Demi Rose nuk ka ngurruar të ekspozojë format e saj mahnitëse teksa kishte dalë për një darkë në festën e Madison Launch në...

Femra 15:14 - 25 Nentor, 2016

FOTO – Vajza, format trupore të këtyre meshkujve francezë do t’ju lënë me gojë hapur

Vajza, tani është radha juaj. Fotot më poshtë janë shkrepur për realizimin e kalendarit të vitit 2017. E ku ka gjë më të bukur se sa...

Showbizz 22:05 - 16 Janar, 2016

Disa nga femrat me gjoksin më sexy në skenën shqiptare (FOTO)

Disa  kanë ndërhyrë për ta zmadhuar gjoksin, e disa për ta zvogëluar. Janë këto femrat e skenës tonë që duhet ti kushtojnë  shumë rëndësi pamjes së...

Showbizz 11:40 - 4 Janar, 2016

Në pishinë me sexy Rita Oren (Foto)

25 vjeçarja, ekspozoi linjat e saj të përkryera në bikini me lule në formë trekëndëshi, teksa shfrytëzonte kohën e lirë pas X Factor. Ajo po ashtu,...

Showbizz 11:02 - 22 Nentor, 2015

Christina Milian më sexy se kurrë

Christina Milian, u duk më seksi se asnjëherë, kur u kthye me EP Like me, të shtunë. Ajo pati një paraqitje mjaft provokative  në ndërtesën më...

Showbizz 16:40 - 8 Nentor, 2015

Jennifer Lopez me performancë sexy

Mund të jetë 46 vjeçe, por popdiva dëshmoi se, ende mund të pushtojë skenën. Jennifer Lopez, kënaqi të pranishmit në Koncertin e Latina iHeartRadio Fiesta, në...

Showbizz 09:40 - 15 Tetor, 2015

Zhvishet Rita, poza sexy me të brendshme (Foto)

Këngëtarja e The Poison ka ngacmuar fansat e saj duke pozuar foto të nxehta para kamerës, shkruan Daily Star. Bukuroshja e lindur në Kosovë ka dhënë...

Kuriozitete 14:15 - 18 Shtator, 2015

Godet kokën sa herë sheh një femër seksi

Një vajzë e re në Britani vendosi të punësojë një hipnotizues të njohur pasi i dashuri i saj ua ngulte shpesh sytë femrave seksi. Për të zgjidhur...

Showbizz 16:47 - 9 Shtator, 2015

Jessica Simpson shfaqet sexy (Foto)

​Jessica Simpson ka mahnitur fansat e saj me paraqitjen e saj të fundit që ka bërë në New York City, shkruan Daily Mail. 35-vjecarja ka shkëlqyer...