Connect with Us

All posts tagged "sezon"

Fashion 14:15 - 12 Janar, 2020

FOTOT- Tendencat e fundit të modës/ Kjo është veshja që pritet të bëjë “namin” këtë sezon

Alesha Dixon i ka çmendur të gjithë me veshjen e saj. Anëtarja e jurisë së American’s Got Talent  është shfaqur e veshur me një fustan të...

Showbizz 16:59 - 4 Janar, 2020

“Uragani” i muzikës shqiptare/ Aurela Gaçe pritet të “shkundë” skenën në mbrëmjen e fundit të sezonit

Këngëtarja Aurela Gaçe është cilësuar si një nga artistet më të mira shqiptare. Publiku e adhuron dhe e ndjek gjithnjë në çdo dalje të saj dhe...

Fashion 18:17 - 17 Nentor, 2019

13 fustanet më të mirë për të veshur këtë sezon/ Nga modelet me lule tek këmishat kadife

Përzgjedhja e veshjeve për sezonin e vjeshtë-dimër është një punë shumë e vështirë. Të kombinosh një veshje me të gjitha aksesorët e duhur është një punë...

Showbizz 12:20 - 17 Nentor, 2019

“Kam pasur gjithmonë oferta”/ Moderatori shqiptar largohet nga programi:”Ky është sezoni i fundit”

Ai është bërë tepër i njohur tashmë si moderatori më i pëlqyer në ekranin shqiptar. Moderatori Alban Musa i ftuar së fundmi në emisionin “Mos i...

Fashion 12:20 - 1 Nentor, 2019

Çfarë mund të bëni me një palë xhinse?/ Ja 4 kombinimet më të përshtatshme për këtë sezon

Me rikthimin e kohës së ftohtë, edhe xhinset do të bëhen pjesë e garderobës tonë të përditshme. Por si t’i kombinojmë ato për të mos pasur...

Life Style 16:24 - 22 Tetor, 2019

Sezoni i tmerrshëm i gripit/ Ja cilat ushqime duhet të konsumoni për të qenë të shëndetshëm

Kur ju ose një i dashuri juaj ka grip, gjëja e fundit që mund të ndiheni të bëni është të hani.  Por do t’ju duhet të...

Showbizz 12:40 - 25 Shtator, 2019

“Këtë sezon të ri do të martohem”/ Renato Mekolli i habit të gjithë, çfarë do të ndodhë në “Hell’s Kitchen”

Së shpejti në ekranin e Top Channel do të nisë sezoni i dytë i “Hell’s Kitchen Albania”, dhe shefi i kuzhinës, Renato Mekolli, ka premtuar surpriza...

Kuriozitete 21:05 - 24 Shtator, 2019

Të drejtë dhe intelektualë/ Fillon sezoni i Peshores, çfarë duhet të dini për këtë shenjë horoskopi

Sezoni i Peshores ka startuar dhe nëse doni të dini sa më shumë karakteristika për to, bëni mirë të lexoni informacionet e mëposhtme: Njerëzit e lindur...

Fashion 11:40 - 22 Shtator, 2019

Si të kombinoni xhinset e zeza këtë sezon vjeshte? Ja 15 idetë më të përdorura dhe të rehatshme

Çfarë duhet të vishni që mos të dukeni e “dalë nga moda”? Xhinset e zeza. Ato janë shoqëruesi më i mirë më përditshmëri apo edhe në...

Fashion 13:10 - 3 Shtator, 2019

Do të bëjnë “namin” këtë sezon/ Zbuloni 3 ngjyrat më cool të këtij muaji

Vera me temperatura shumë të nxehta dhe me veshje të lehta po largohet , por kjo vjeshtë e vitit 2019 do të jetë shumëngjyrëshe. Stilistët kanë...

Kuriozitete 13:53 - 2 Shtator, 2019

“Mbretëresha e perfeksionit”/ Sezoni i Virgjereshës, pse duhet të keni një të tillë në jetën tuaj?

A njihni ndonjë person me shenjën e horoskopit Virgjëreshë? Atëherë jeni me fat sepse ato konsiderohen si njerëzit më të mirë që mund të njihni dhe...

Fashion 22:05 - 30 Gusht, 2019

Trendi i këtij sezoni/ Zbuloni 3 modelet më “cool” të çizmeve për këtë vjeshtë

Cili është aksesori më i përdorur në vjeshtë? Sigurisht që çizmet. Çizmet deri në kyçin e këmbëve janë një domosdoshmëri dhe jo vetëm. Ato janë një...

Fashion 14:40 - 18 Gusht, 2019

Cilat janë fustanet më të kërkuara këtë sezon vere? Zbuloni 10 modelet më “cool”

Faqja online më e ndjekur përsa i përket veshjeve, “Who What Wear” ka zbuluar një listë me gjithë fustanet që njerëzit kanë kërkuar më së shumti gjatë...

Fashion 13:10 - 12 Korrik, 2019

Foto- Çanta më praktike për këtë sezon/ Zbuloni cili është modeli më “in” këtë verë

Këtë sezon veror duke se në trend janë kthyer modelet e viteve 2000 dhe teksa stilistë të ndryshëm kthyen modën e xhinseve të gjëra, bënë çizmet...

Kryesore Show Biz 11:10 - 3 Korrik, 2019

2 milion dollarë për sezon/ 15 vjeçarja më e pasur se aktorët e njohur, zyrtarisht një miliardere

Tashmë atë e njohin të gjithë si aktorja kryesore e serialit “Stranger Things”. Por Millie Bobby Brown është shndërruar në një prej aktoreve më të paguara...