Connect with Us

All posts tagged "sfide"

Showbizz 11:03 - 18 Prill, 2020

“Bishat që do të shkulin virusin nga vendi”/ Rovena Stefa dhe Holta Pilz “sfidojnë” Coronën në mënyrën më seksi

Rovena Stefa i ka befasuar të gjithë teksa shfaqet në rrjetet sociale krahas bodybuilderes Holta Pilz. Të dyja vajzat shfaqen tejet seksi dhe lajmërojnë bashkëpunimin e...

Fashion 10:43 - 7 Prill, 2020

Sfida më e re që po “pushton” Instagramin/ Si të ktheni jastëkun në fustan

Personazhet e njohur dhe kryesisht bloggeret kanë realizuar sfidën më të fundit të ‘Instagram-it’. Angelina Kotorri, Sarah Berisha janë disa nga bloggeret që e “përqafuan” menjëherë...

Trendi Sot 13:13 - 24 Shkurt, 2020

FOTOT- Sfida më e re që po çmend rrjetin e frymëzuar nga Jennifer Lopez

Para pak ditësh këngëtarja dhe aktorja me famë botërore Jennifer Lopez , publikoi një foto ku shfaqej me bikini dhe tregonte trupin e saj. Edhe pse...

Showbizz 13:39 - 24 Janar, 2020

Sfida më e re në rrjet/ Fotot që fiksuan personazhet e famshme

Një sfidë e re po qarkullon në rrjetet sociale dhe të parët që janë bërë pjesë e saj kanë qenë personazhet e famshme të huaj dhe...

Showbizz 18:14 - 7 Dhjetor, 2019

“Është një sfidë e vështirë”/ Sara Hoxha tregon çfarë do të thotë të jesh nënë e dy djemve

Trashëgimtarja e Top Channel Sara Hoxha është tashmë nënë e dy djemve, London dhe Roman. Para pak javësh ajo u bë nënë për herë të dytë...

Showbizz 12:54 - 26 Shtator, 2019

“Të sfidoj Arbana Osmani”/ Olta Gixhari konkuron hapur moderatoren

Moderatorja Arbana Osmani, prej kohësh ka ndarë me publikun dhe pasionin e madh që ka për kuzhinën. Së shpejti pritet që të publikojë dhe libren e...

Kuriozitete 14:25 - 29 Gusht, 2019

Sfida që po “tërbon” rrjetin/ A mund të gjeni këlyshin e fshehur mes qenve në këtë foto?

Iluzionet optike po shpërndahen gjithnjë e më shumë në rrjetet sociale. Së fundmi një ushtrim, që ju nxit të gjeni një këlysh mes një tufe qensh...

Kryesore Show Biz 13:40 - 21 Gusht, 2019

“Një hap para dreqit”/ Roza Lati i sfidon të gjithë, guxon dhe sjell trendin më të ri në pamje

Të gjithë e njohin moderatoren shqiptare Roza Lati, për tipin e drejtpërdrejtë dhe moskokçarës. Ajo eksperimenton shumë me modelet dhe ngjyrat e flokëve por se fundmi...

Kuriozitete 21:05 - 10 Korrik, 2019

A e bëni dot? Njihuni me “Bottle Cap Challenge”, sfida më e re në internet që po i çmend të gjithë

Me një hashtag të përdorur nga më shumë se 200 persona, kjo sfidë është bërë virale tashmë në të gjithë internetin. Pas asaj që ndodhi vjet...

Kryesore Show Biz 10:40 - 18 Maj, 2019

“Ju mendoni se e dini”/Këngëtarja shqiptare “sfidon” koleget e saj

Prej një kohe të gjatë këngëtarja Ronela Hajati ka munguar me hitet e saj në tregun muzikor shqiptar. Por së fundmi përmes një statusi ajo paralajmëroi...

Kryesore Show Biz 15:25 - 1 Prill, 2019

“Për vajzat e reja që hanë pica’/Albërie Hajdërgjonaj i ‘sfidon’ të gjithë me format tërheqëse

Këngëtarja e cila tashmë është bërë edhe gjyshe, Albërie Hadergjonaj, ka publikuar një foto në të brendshme, derisa ka disa fjalë edhe për vajzat e reja....

Kuriozitete 23:00 - 19 Mars, 2019

A e pranoni sfidën?/ Gabimin në këtë foto e gjen vetëm një ndër shtatë persona

A mund ta gjeni gabimin tek ky imazh që ka në fokus një austronaut që shkon në Hënë?   Mbase është më e lehtë nga sa...

Kuriozitete 10:53 - 13 Mars, 2019

Sfida më e re në internet/Nxit njerëzit të pastrojnë vendet që vizitojnë dhe të mbledhin mbeturinat

Jetojmë në një kohë kur çdo ditë krijohet ndonjë sfidë e re në internet, kryesisht në Instagram, e megjithatë jo të gjitha këto “nisma” ja dalin...

Kryesore Show Biz 23:37 - 25 Shkurt, 2019

Jeni gati për sfidën e radhës? Kim Kardashian e nisi, por nuk e dimë sa veta do e provojnë

Kim Kardashian është kthyer në një influencuese shumë të rëndësishme për sa i përket modës dhe trendeve më të fundit. Tanimë duket se baluket ia kanë...

Life Style 10:46 - 23 Shkurt, 2019

KUJDES! Këto shenja të horoskopit do të përballen me sfida të vështira në ditët e ardhshme!

Shenjat e zodiakut do të përballen me sfida në ditët në vijim. Kjo mund t’i komplikojë gjërat në fillim, por është e rëndësishme të mbani mend...