Connect with Us

All posts tagged "sharon stone"

Showbizz 11:20 - 30 Mars, 2020

Mjekët shqiptarë në ndihmë të Italisë/ Sharon Stone vlerëson publikisht gjestin e tyre

Para pak ditësh, 30 mjekë dhe infermierë shqiptarë udhëtuan drejt Italisë për të ndihmuar në luftën kundër Coronavirus, i cili ka shkaktuar shumë viktima. Të shumtë...

Showbizz 23:00 - 31 Dhjetor, 2019

Aktorja e famshme kërkon të dashur online/ Ndjekësit nuk e besojnë dhe i bllokojnë llogarinë

Aktorja e famshme Sharon Stone, fituesja e Golden Globe ka rrëfyer se është bllokuar nga faqja Bumble , sepse përdoruesit e tjerë e kanë raportuar si...

Showbizz 16:27 - 8 Nentor, 2019

Nga modele u shndërrua në ikonën e kinematografisë amerikane/ Faktet që nuk dinit rreth Sharon Stone

1-Emri i saj i mesëm është Yvonne. 2-Ajo është një aktore amerikane, producente filmi dhe ish-modele. 3-Stone së pari tërhoqi vëmendje për rolin e saj përballë...

Showbizz 15:22 - 8 Nentor, 2019

Sharon Stone çmend rrjetin përsëri/ Rikrijon skenën e filmit “Basic Instict” në prani të djalit të saj

Filmi “Basic Instinct” i vitit 1992 ishte një nga më shikuarit dhe të komentuarit për shkak të skenave të nxehta që përmbante. Ikona e kinematografisë, Sharon...

Showbizz 13:50 - 16 Gusht, 2015

Sharon Stone zhvishet sërish pas 25 vjetësh

Sharon Stone ka pozuar nudo për numrin e ri të revistës “Bazar”. Aktorja 57-vjeçare duket në formë të shkëlqyer në fotot bardhezi që pritet të botohen...

Showbizz 13:00 - 22 Dhjetor, 2014

Sharon Stone, mahnitëse në moshën 56 vjeçare

Sharon Stone, është fotografuar tërë stil dhe klas, me sharmin e saj të pavdekshëm, teksa po shkonte për të drekuar me miqtë e saj në Beverly...

Showbizz 17:00 - 16 Dhjetor, 2014

Sharon Stone, e thjeshtë, e pa rregulluar

Aktorja hollivudiane, Sharon Stone, këto ditë është fotografuar teksa kishte dalë për të bërë blerje në Beverly Hills. Ajo që bie në sy është se 56-vjeçarja...

Showbizz 09:30 - 24 Maj, 2014

Sharon Stone pa të brendshme

Sharon Stonit i pëlqen gjithmonë të provokojë, por këtë herë ka dhuruar një surprizë të gatshme. Ajo parakaloi pa të brendshme në tapetin e kuq në...