Connect with Us

All posts tagged "shen valentin"

Showbizz 13:27 - 16 Shkurt, 2020

VIDEO-Angela Martini iu mbyll gojën të gjithëve/ Kalon Shën Valentinin me bashkëshortin në Milano

Prej një viti kanë qarkulluar lajme se bashkëshorti i Angela Martinit, biznesmeni rumun Dragos Savulescu është në kërkim nga policia pasi akuzohet për mashtrim. Pas problemeve...

Showbizz 18:54 - 15 Shkurt, 2020

Prej një viti në kërkim nga policia/ Shfaqet burri biznesmen i Angela Martinit

Modelja shqiptare Angela Martini ka treguar se Shën Valentinin e ka kaluar me bashkëshortin e saj rumun Dragos Savulescu. Ai ka probleme me drejtësinë dhe për...

Showbizz 16:13 - 15 Shkurt, 2020

FOTO-E veshur vetëm me të brendshme/ Këngëtarja e surprizoi kështu bashkëshortin e saj

Të shumtë kanë qenë personazhet e famshme që kanë festuar ditën e djeshme Shën Valentinin. Nëpërmjet fotove dhe story në rrjetet sociale kanë treguar se si...

Showbizz 12:38 - 15 Shkurt, 2020

Kaluan Shën Valentinin bashkë?/ Çfarë e lidh Greg Ramën me moderatoren e njohur

Djali i kryeministrit Edi Rama, Greg Rama, ka qenë shumë i komentuar në mediat rozë. Ditën e Shën Valentinit , Gregu ka qenë në shoqërinë e...

Showbizz 18:25 - 14 Shkurt, 2020

FOTO- Darkë romantike me qirinj dhe rrugë e shtruar me petale/ Modelja shqiptare merr surprizën e bukur në ditën e dashurisë

Sot është dita e të dashuruarëve dhe të shumtë kanë qenë personazhet e famshëm që kanë marrë surpriza dhe kanë uruar të dashurit e tyre nëpërmjet...

Showbizz 16:45 - 14 Shkurt, 2020

Petale trëndafili në shtrat dhe shkrimi “Të dua”/ Keisi tregon Shën Valentinin më romantik

Keisi dhe Stresi janë një ndër çiftet më të komentuara në mediat rozë. Pasi reperi e uroi për ditëlindje, ndjekësit kanë aluduar se ata janë rikthyer...

Showbizz 15:58 - 14 Shkurt, 2020

FOTO-Arbenita Isamjli e uron për Shën Valentin/ Fero bën komentin tipik shqiptar

Ata janë padyshim një nga çiftet më të komentuara të showbizit. Fero dhe Arbenita prej kohësh janë në një lidhje dashurie dhe nuk ngurojnë së shprehuri...

Showbizz 13:22 - 14 Shkurt, 2020

Alban Skënderaj surprizon fansat/ Publikon këngën për të gjithë të dashuruarit

Këngëtari shumë i dashur për publikun shqiptar Alban Skënderaj ka surprizuar të gjithë fansat e tij në ditën e Shën Valentinit. Këngëtari u ka dhuruar pikërisht...

Trendi Sot 12:46 - 14 Shkurt, 2020

Horoskopi është për dashurinë sot/ Zbuloni surprizat që iu presin

Dashi Hëna do të zhvendoset në shtëpinë e Akrepit, e cila është një prej shenjave më pasionante të horoskopit. Sot do të kaloni ditën më të...

Showbizz 18:42 - 13 Shkurt, 2020

Foto romantike nga Parisi/ Capital T zbulon kush është vajza misterioze

Pak ditë më parë reperi shqiptar Capital T ndezi rrjetin me komente të shumta nga fansat teksa publikoi foto krahas një vajze të panjohur në Paris....

Life Style 17:51 - 9 Shkurt, 2020

Horoskopi i Shën Valentinit/ Çfarë kanë parashikuar yjet për të dashuruarit dhe beqarët

Dashi Nëse jeni beqarë- Venusi, planeti i dashurisë, bukurisë dhe romacës do të jetë në shtëpinë tuaj ditën e Shën Valentinit, kështu që do të jetë...

Trendi Sot 11:32 - 9 Shkurt, 2020

Dashuria bëhet më e bukur me Preciosa/ Ofertat marramendëse për 14 Shkurtin

Ende nuk e keni menduar dhuratën për të dashurit tuaj për këtë Shën Valentin? Preciosa është gjithmonë pranë jush për t’ju ofruar dhuratat më të bukura...

Kryesore Show Biz 13:10 - 25 Shkurt, 2019

“As Shën Valentinin nuk e festuan bashkë!” Viola Spiro ndahet nga i dashuri

Prej kohësh, moderatorja e njohur Viola Spiro është përfolur se është në një lidhje dashurie me Valentin Selajn. Madje, shpeshherë dyshja është fotografuar në shoqërinë e...

Kryesore Show Biz 23:37 - 18 Shkurt, 2019

Naomi Campbell e ka kaluar Shën Valentinin me këngëtarin 23 vite më të vogël

Liam Payne e kaloi Ditën e Shën Valentinit me të dashurën e tij të re Naomi Campbell, pasi marrëdhënia e tyre sa vjen edhe po bëhet...

Kryesore Show Biz 11:49 - 15 Shkurt, 2019

Këngëtarja shqiptare e kaloi Shën Valentinin vetëm dhe duke qarë!

Nëse dita e djeshme e Shën Valentinit ka qenë dita më e trishtuar për ju që nuk e festuat me asnjeri, mos u mërzisni sepse nuk...