Connect with Us

All posts tagged "shen valentini"

Life Style 13:33 - 15 Shkurt, 2020

FOTOT-Alkool dhe lakuriq/ Shfrenimi i të rinjve në ditën e Shën Valentini

Dita e Shën Valentinit është festuar nga shumë të rinj nga e gjithë bota por ata që kanë shfrenuarimagjinatën kanë qenë britanikët. Ata kanë festuar nën...

Kryesore Show Biz 13:32 - 14 Shkurt, 2019

Foto-Bleona Qerreti nudo/ Urimi më “hot” për Shën Valentinin

Me rastin e ditës së Shën Valentinit, urimi më “hot” vjen nga këngëtarja Bleona Qereti. Në një postim në Instastory, Bleona Qerreti ka nxjerrë një foto...

Kryesore Show Biz 23:10 - 15 Shkurt, 2018

Angela Martini uron Shën Valentinin nga shtrati me të shoqin

Anxhela Martini është një nga modelet shqiptare e cila dallohet per ekspozimin e formave trupore, pasi shpesh poston foto në të cilat shfaqet thuajse e zhveshur....

Kryesore Show Biz 19:30 - 15 Shkurt, 2018

Foto/ Blac Chyna feston Shën Valentinin në plazh

Është bërë e njohur falë familjes Kardashian, dhe fëmijës që ka me vëllain e vogël të Kim. Dhe pse është përfshirë në një akt vandalizmi, ajo...

Kryesore Show Biz 23:40 - 14 Shkurt, 2018

Notari i famshëm dhe i dashuri i tij presin fëmijën e parë

Fituesi i medaljes së bronxtë në lojërat Olipmipke të 2012-ës dhe Kampioni i Botës n zhtyje në vitin 2009, Tom Daley po pret fëmijën e tij...

Kryesore Show Biz 23:00 - 14 Shkurt, 2018

Alban Skënderaj dhe Miriam Cani festojnë ndryshe nga të tjerët Shën Valentinin

Gjatë ditës së sotme rrjetet sociale janë mbushur me postime të dhuratave dhe të momenteve festive të personazheve të famshëm. Alban Skënderaj ndryshe nga çiftet e...

Fashion 22:40 - 14 Shkurt, 2018

Foto/ Si të visheni këtë Shën Valentin  

Pavarësisht se do të dilni me shoqërinë ose në një darkë romantike, një darkë nën dritën e qirinjve me dikë special, dita e Shën Valentinit është...

Udhëtoni 00:30 - 13 Shkurt, 2018

Doni ta kaloni Shën Valentinin jashtë Shqipërisë?/ Ja vendi më i afërt ku mund të shkoni

Vetem per 50 minuta me avion, nga Tirana, mbërrini ne Puglia. Sipas World Travel Association, është pikërisht zona e Puglias dhe Toscanes, zgjedhja më e mirë...

sekretet e aromes parfumi
Fashion 22:20 - 10 Shkurt, 2018

Dita e Shën Valentinit/ Guida në gjetjen e parfumit perfekt

Dita e Shën Valentinit është fare pranë dhe nëse jeni duke kërkuar për një dhuratë ose dëshironi të trajtoni veten, një aromë joshëse është mënyra e...

Kryesore Show Biz 23:50 - 8 Shkurt, 2018

Mos shkoni në këtë vend për Shën Valentin/ Festa është e ndaluar me ligj 

Ka një vend të botës, në të cilin ndalohet festimi i ditës së Shën Valentinit. Një gjykatë lokale në Pakistan ndaloi një vit më parë festimet...

Life Style 23:30 - 8 Shkurt, 2018

Veshjet që do tju bëjnë të dukeni seksi dhe e veçantë për Shën Valentin 

Shën Valentini është një ndër ditët më të këndshme, por duhet të tregoheni të kujdesshme për të mos e prishur atmosferën me përzgjedhjen e veshjes së...

Kuriozitete 00:00 - 2 Shkurt, 2018

10 ide romantike për ta befasuar partnerin për Shën Valentin

Shën Valentini shpesh shihet si një ditë monotone duke pasur parasysh gjërat e zakonshme që ndodhin çdo vit. Lajmi i mirë është që ke mundësi me...

Showbizz 09:27 - 14 Shkurt, 2017

Surpriza e Ramush Haradinajt nga Franca/ Çfarë i dërgon Anitës për “Shën Valentin”

Bashkëshortja e ish-kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj, ka publikuar një fotografi, ku shihet një buqetë me lule. Mesa duket këtë buqetë Anita Haradinaj e ka nga...