Connect with Us

All posts tagged "shenja"

Life Style 20:45 - 16 Nentor, 2019

Do t’iu qëndrojnë pranë deri në vdekje/ Shenjat më të besuara të horoskopit

Demi (20 Prill – 20 maj) Njerëzit që i përkasin shenjës së Demit janë kokëfortë, të besueshëm, të durueshëm dhe këmbëngulës. Sapo i përkushtohen dikujt, ata...

Kuriozitete 15:53 - 16 Nentor, 2019

Cila është dhurata juaj speciale? Ja shenjat sekrete në dorën tuaj që i tregojnë ato

1- Kryqi i fshehtë ose i fshehur Eshtë padyshim shenja më e fuqishme e dorës. Eshtë një X i vogël i vendosur midis vijave të zemrës...

Kuriozitete 14:40 - 16 Nentor, 2019

4 shenja horoskopi që kanë lindur për të qenë udhëheqës dhe e shfaqin kudo

Dashi: Atyre u pëlqen që të jenë fituesit Dashi është shenja e parë e zodiakut dhe i pëlqen të jetë e para dhe më e mira...

Life Style 18:16 - 15 Nentor, 2019

Dështim dhe shkatërrim/ 5 shenjat e horoskopit që e përjetojnë më keq ndarjen nga partneri

Peshqit (19 shkurt – 20 Mars) Si Peshq, ju jeni me të vërtetë një njeri që ka zemër ari. Ju jeni dikush që ka një tendencë...

Life Style 19:02 - 13 Nentor, 2019

Pika e tyre më e fortë/ Shenjat më komunikuese të horoskopit sipas astrologjisë

Dashi Ju pëlqen të flisni lirshëm dhe në mënyrë efektive dhe nuk doni kurrë që të bëheni të dukeni një budalla, kjo është arsyeja pse ju...

Life Style 17:29 - 12 Nentor, 2019

2 shenjat më të paparashikueshme të Zodiakut/ Zbuloni se si janë në një marrëdhënie dashurie

Luani Një Luan do të jetë larg nga të qenit një individ i matur ose stoik. Ata janë të besimit se ata gjithmonë duhet të jenë...

Life Style 16:40 - 12 Nentor, 2019

Katër shenjat më të fuqishme të zodiakut/ Ja forcat e fshehura tek to dhe disa fakte që nuk i dinit

Dashi Dashi është plot energji dhe ka një personalitet jashtëzakonisht aventuresk. Ata mund të kalojnë “malet” e jetës dhe janë veçanërisht të guximshëm . Sidoqoftë, personaliteti...

Life Style 13:05 - 11 Nentor, 2019

Të paparashikueshme në shtrat/ Zbuloni 3 shenjat më “përvëluese” në shtrat

Peshorja Pak njerëz japin dhe marrin në shtrat më mirë se një Peshore, ata janë dashamirës të qëndrueshëm që mund të manovrojnë, të japin dhe të...

Kuriozitete 14:05 - 10 Nentor, 2019

Do t’ju lënë pa mend/ Njihuni me 3 shenjat më seksi dhe joshëse të zodiakut

Akrepi  Akrepi është shenja më seksi në të gjithë zodiakun. Nëse keni lidhje me një Akrep, do të dini që Akrepat kanë një fuqi tërheqëse të...

Life Style 15:20 - 8 Nentor, 2019

Do t’ju pushtojë zemrën tuaj/ 3 shenjat e horoskopit që do të gjejnë shpirtin binjak në dhjetor 2019

Dashuria e bën jetën më të bukur . Kush nuk dëshiron të dashurojë dhe të dashurohet në këmbim? Ndërsa po shkojmë drejt përfundimit të vitit 2019...

Kuriozitete 13:05 - 8 Nentor, 2019

Ju nxjerrin nga jeta e tyre pa u menduar dy herë/ Zbuloni 4 shenjat e horoskopit që nuk “dinë” të falin

Ndërsa falja është hyjnore, sipas disa filozofëve, ka dhe nga ata që janë të aftë për të , por ka edhe disa njerëz që nuk munden,...

Life Style 17:31 - 6 Nentor, 2019

Vjeshta do të ndikojë pozitivisht tek këto 3 shenja të horoskopit/ Zbuloni surprizat që ju presin

Peshorja (23 Shtator – 22 Tetor): Ndërsa sezoni i Peshores fillon në të njëjtën ditë me ekuinoksin vjeshtor, nuk është për t’u habitur që kjo shenjë...

Life Style 14:05 - 3 Nentor, 2019

Nuk e kanë fare problem/ Ja cilat janë 3 shenjat të cilat nuk bëhen kurrë xheloze në një marrëdhënie

A jeni dikush që mendoni se kontrolli i telefonit të partnerit tuaj për të gjetur mesazhe të dyshimta është humbje kohe? Nëse po, atëherë ka të...

Kuriozitete 21:07 - 2 Nentor, 2019

Nuk duhet t’i injoroni/ Këto 8 shenja ju sigurojnë që keni gjetur shpirtin binjak

Dashuria është një ndjenjë veçanërisht delikate dhe komplekse, ne mund të ndiejmë një konfuzion për shkak të asaj që shohim ose dëgjojmë në libra, filma dhe...

Kuriozitete 21:14 - 1 Nentor, 2019

Këto 3 shenja të zodiakut janë më stereotipet/ Zbuloni të vërtetën rreth tyre

Binjakët: Janë natyra më emocionale sesa mendojnë njerëzit Jam i sigurt se keni dëgjuar gjithçka rreth asaj se si Binjakët supozohet të jenë gënjeshtarë, mashtrues dhe...