Connect with Us

All posts tagged "shenje"

Kuriozitete 17:27 - 19 Shkurt, 2020

Prapavija e Mërkurit në astrologji/ Shenjat e horoskopit që preken në dashuri

Kur ndodh prapavija e Mërkurit në vitin 2020? Në vitin 2020, Mërkuri shkon në prapavijë tre herë: 17 Shkurt – 10 Mars (tek Peshqit dhe Ujori)...

Kuriozitete 17:01 - 19 Shkurt, 2020

Seksi dhe udhëheqës/ Si performon shenja e akrepit në shtrat

Si është Akrepi kur bie në dashuri? Akrepi bie në dashuri kokë e këmbë. Ata janë  jashtëzakonisht të përkushtuar ndaj përtnerëve të tyre. Por ndonjëherë e...

Kuriozitete 17:43 - 18 Shkurt, 2020

Udhëheqës dhe dinamikë/ Zbuloni me cilat shenja të horoskopit Luani do të formonte çiftin perfekt

Luani është shenja më e fuqishme dhe e guximshme e zodiakut në astrologji. Ata janë besnikë, të sigurt, të vendosur, të guximshëm dhe pasionantë. Luanët vendosin...

Trendi Sot 12:45 - 16 Shkurt, 2020

Financat dhe puna do të jenë prioriteti juaj/ Zbuloni parashikimin e horoskopit për ditën e sotme

Dashi Në fund të javës me ndikimin e Marsit dhe Uranit do të merrni një surprizë përsa i përket financave. Demi Ju pret një udhëtim i...

Kuriozitete 18:33 - 15 Shkurt, 2020

Shenjat e horoskopit me të cilat Virgjëresha do të formonte çiftin perfekt

Demi Demi dhe Virgjëresha janë të dy shenja të Tokës, kështu që ata natyrisht e kuptojnë njëri-tjetrin në një nivel më të thellë. Demi është shumë...

Life Style 13:08 - 15 Shkurt, 2020

Keqkuptime dhe ndërhyrje në karrierë/ Parashikimi i horoskopit për ditën e sotme

Dashi Me Mërkurin të palëvizshëm dhe gati të shkoni në mënyrë retrograde, ju mund të ndjeni se jeni në errësirë në lidhje me informacionin jetësor që...

Kuriozitete 17:16 - 14 Shkurt, 2020

“E bëjnë qimen tra”/ Këto shenja të horoskopit kanë tendencën t’i zmadhojnë gjërat

Virgjëresha Ata njihen si shenja më perfeksioniste e horoskopit ndaj dhe për ta edhe gjëja më e vogël është e madhe dhe kjo gjë i bën...

Kuriozitete 17:07 - 13 Shkurt, 2020

Si ta bësh një mashkull Gaforre të bjerë kokë e këmbë në dashuri/ Mos i neglizhoni këto 12 këshilla

1-Respektoni ndjenjat e tij Gaforret mashkull janë shumë të ndjeshëm. E adhurojnë kur njerëzit ju kushtojnë vëmendje. Nëse doni të bëni për vete një mashkull të...

Kuriozitete 16:24 - 13 Shkurt, 2020

Nuk duan t’ia dinë se çfarë mendojnë të tjerët/ Këto janë shenjat e horoskopit që kanë vetëbesim

Virgjëresha Njerëzit që i përkasin kësaj shenje janë paksa neurotikë përsa i përket pretendimeve të tyre. Ata kanë shumë besim tek vetja dhe këtë e tregojnë...

Trendi Sot 12:50 - 13 Shkurt, 2020

Probleme me familjarë dhe financat/ Zbuloni çfarë ka rezervuar horoskopi sot për ju

Dashi Do të përqëndroheni totalisht në çështjet e edukimit apo reklamave. Demi Nëse nisni të paguani faturat e lëna pezull, shpenzimet e larta dhe sfiduese së...

Kuriozitete 17:02 - 12 Shkurt, 2020

Godasin aty ku ju dhemb më shumë/ Kështu hakmerren këto shenja të horoskopit

Nëse i lëndoni ata, atëherë ata do t’ju bëjnë të paguani. Shenjat hakmarrëse të zodiakut thjesht nuk mund të heqin dorë nga padrejtësitë e kaluara, dhembjet,...

Kuriozitete 16:41 - 12 Shkurt, 2020

Ndjehen të viktimizuar nga e gjithë bota/ Shenjat e horoskopit që kanë “kompleksin e persekutimit”

Gaforret Gaforret gjithnjë presin me ndjenën negative se diçka e keqe mund të ndodhë. Ata janë njëherësh edhe kreativë edhe të dashur por edhe pesimist dhe...

Kuriozitete 13:47 - 11 Shkurt, 2020

Kontrrollues dhe egoistë/ Shenjat e horoskopit që i detyrojnë partnerët e tyre të bëjnë gjithçka

Ujori Ujori ka lindur i mërzitur me botën dhe sigurisht jo i prerë për punë të menjëhershme. Çdo gjë që kërkon punë në moment është për...

Kuriozitete 16:50 - 10 Shkurt, 2020

Paragjykues dhe tinëzar/ Shenjat e horoskopit me të cilat nuk duhet të lidheni kurrë

Peshorja Disa nga tiparet kryesore të Peshores është se ata janë shumë gjykues dhe kritkojnë jashtë mase. E vërteta më e tmerrshme rreth tyre është se...

Kuriozitete 16:32 - 10 Shkurt, 2020

Mos i provokoni/ Këto shenja të horoskopit shpallin menjëherë luftë

Dashi Nëse Dashi mendon se nuk aq kontrroll sa ai dëshiron në marrëdhënien e tyre atëherë ata nisin luftën. Dashi është shumë konfrontues kur i duhet...