Connect with Us

All posts tagged "shenje"

Kuriozitete 12:58 - 26 Prill, 2020

Tërheqin meshkujt dhe udhëheqin në një marrëdhënie/ Shenjat më të parezistueshme të horoskopit

Demi Femrat e lindura nën këtë shenjë janë të mrekullueshme gjë që i bën meshkujt të bien menjëherë në dashuri me to.Femrat e kësaj shenje të...

Life Style 10:34 - 26 Prill, 2020

Një ditë plot të papritura/ Zbuloni parashikimin e horoskopit sipas astrologut të famshëm

Dashi Dita e sotme ju sheh me Hënën dhe Venusin në anën tuaj dhe gjithashtu ju jep mundësinë të bini në dashuri! Nëse tashmë keni personin...

Life Style 13:46 - 25 Prill, 2020

Kanë frikë të humbin partnerin e tyre/ Shenjat që mbajnë më shumë sekrete

Ujori Ujorët preferojnë të largojnë emocionet e tyre dhe të mos merren me to. Nëse ata janë të përfshirë në një ndarje të tmerrshme, ata nuk...

Life Style 10:42 - 22 Prill, 2020

Horoskopi i Paolo Fox për ditën e sotme/ Kjo shenjë do të përballet me tensione dhe nervozizëm

Dashi Sot ju po shijoni hënën në shenjën tuaj dhe praninë e planeteve si Mërkuri dhe Marsi. Kjo tregon që ju doni të rikuperoheni dhe të...

Life Style 13:43 - 19 Prill, 2020

Pse binjakët, peshorja dhe ujori kanë etikë të fortë në punë

Peshorja Të gjithë në zyrë e duan këtë shenjë për shkak të hijeshisë dhe gjallërisë së saj. Peshorjet janë vazhdimisht në kërkim të ekuilibrit në jetë,...

Life Style 10:41 - 19 Prill, 2020

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Zbuloni si do të jetë kjo ditë për ju në dashuri

Dashi Dita e sotme do të jetë shumë interesante për të lindurit e kësaj shenje. Të gjitha projektet e pezulluara do të realizohen së shpejti. Duke...

Life Style 11:36 - 18 Prill, 2020

Horoskopi i fundjavës sipas Paolo Fox/ Zbuloni parashikimin e yjeve dhe surprizat që ju presin

Dashi Hëna është e favorshme për shenjën tuaj të zodiakut dhe megjithëse fillimi i kësaj jave nuk ka qenë më i miri, tani keni filluar të...

Kuriozitete 13:54 - 17 Prill, 2020

Burrat nuk mund tu rezistojnë/ 5 tipare seksi të gruas që i përket shenjës së Ujorit

1. Kreativiteti: ajo pëlqen të provojë lëvizje të reja. Seksi me një grua Ujori nuk është kurrë i mërzitshëm. Ajo është gjithmonë në gatishmëri për diçka...

Life Style 11:02 - 15 Prill, 2020

Të lëkundur në dashuri/ Horoskopi i Paolo Fox për ditën e sotme

Dashi Me hënën e favorshme , dita e sotme do të jetë pozitive. Fillimi i javës ishte shumë intesiv ndërsa e marta shumë e ngadaltë.Kthehuni duke...

Life Style 10:39 - 14 Prill, 2020

Sot nuk do të jetë një ditë e mirë për shumë shenja/ Horoskopi sipas astrologut italian

Dashi Ditën e sotme hëna do të jetë disonante, por nga e nesërmja, gjërat do të fillojnë të përmirësohen. Ky është një ngërç për të gjithë...

Life Style 10:52 - 13 Prill, 2020

Dashuria, puna dhe familja/ Horoskopi sipas Paolo Fox

Dashi Dita e sotme do jetë mjaft e veçantë dhe do të ndjeheni më mirë. Sidoqoftë, astrologu tregon se Saturni së shpejti do të fillojë një...

Life Style 13:22 - 12 Prill, 2020

Nuk e mendojnë kurrë martesën për interes/ Këto shenja të horoskopit janë besnike në dashuri

Perfeksionizmi i Virgjëreshës është një arsye pse ata nuk martohen për interes. Virgjëreshat janë perfeksionistë ekstrem. Kjo mund të jetë një nga cilësitë e tyre më...

Life Style 11:21 - 12 Prill, 2020

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Zbuloni çfarë kanë rezervuar yjet për ju

Dashi Dashi në këtë periudhë është veçanërisht energjik, falë edhe favorit të Hënës dhe Mërkurit dhe Saturnit jo më kundër. Edhe nëse periudha është plot vështirësi,...

Kuriozitete 13:32 - 11 Prill, 2020

Si ndihet çdo shenjë e horoskopit në karantinë

Dashi Ju keni shumë sens humori dhe jeni impulsiv, kështu që iu është dashur pak kohë për tu përshattur me këtë situatë. Me shumë mundësi do...

Life Style 10:40 - 10 Prill, 2020

Horoskopi sipas astrologut të famshëm italian/ Mos u nxitoni për të marrë vendime

Dashi Me hënën në favorin tuaj duke filluar nga e Diela, pritet një Pashkë e qetë për të lindurit në këtë shenjë. Me gjithë kufitzimet e...