Connect with Us

All posts tagged "sherr"

Showbizz 17:29 - 18 Tetor, 2019

Pas sherrit me Einxhel Shkirën, Kejvina rikthehet në ekran/ Ja ku do ta shohim modelen të shtunën

Disa ditë më parë, Kejvina Kthella dhe Oriola Marashi u përfshinë në një sherr me modelen dhe moderatoren Einxhel Shkira. Lajmi bëri një bujë të madhe...

Showbizz 10:30 - 17 Tetor, 2019

“Ishte banale, më vjen keq që u përfshiva”/ Einxhel Shkira flet për herë të parë për sherrin me Kejvinën

Ditën e djeshme tre modelet seksi të showbizit, Kejvina Kthella, Oriola Marashi dhe Einxhel Shkira u përfshinë në një sherr. U tha se Kejvina dhe Oriola...

Kuriozitete 14:10 - 12 Tetor, 2019

FOTO-“Nga inati”/ Sherri mes vëllezërve krijon shtëpinë më të hollë në botë

Rreth viteve 50′, një sherr mes dy vëllezërve do të bëhej tepër i bujshëm në Beirut, kryeqyteti i Libanit. Dy vëllezërit nuk po merreshin dot vesh...

Showbizz 12:25 - 12 Tetor, 2019

Sherre dhe diss-e me reperet shqiptare/ Rina Balaj merr vendimin drastik pas 2 vitesh në muzikë

Prej dy vitesh, reperja e njohur shqiptare, Rina Balaj, është bërë kryefjala e mediave roze për shkak të sherreve me Tayna-n. Por së fundmi ajo ka...

Showbizz 12:22 - 9 Tetor, 2019

“Nuk do të bëhemi shokë të ngushtë”/ Fjoralba Ponari flet për pozicionin e Olti Currit në “E Diell”

Të gjithë e mbani mend sherrin virtual mes blogerit Olti Curri dhe moderatores Fjoralba Ponari. Blogeri e ironizoi për gafat që moderatorja bënte në emision dhe...

Showbizz 16:44 - 2 Tetor, 2019

“Më duket e shpifur goja e palarë”/ Olta Boka sherr me komentuesin

Olta Boka është një nga këngëtaret më të të pëlqyera dhe të dashura për publikun. Këngëtarja është shumë aktive në rrjetet sociale ku publikon foto nga...

Showbizz 15:46 - 30 Shtator, 2019

VIDEO-Në mes të sherrit dhe gjakut/ Moderatorja shqiptare merr propozimin për martesë, ja çfarë ndodhi në derbi

Kryefjala e mbrëmjes së djeshme ishte derbi që “pushtoi” kryeqytetin mes Tiranës dhe Partizanit ku në shumë momente pati përplasje dhe përgjakje mes tifozave kundërshtare. Por...

Showbizz 14:55 - 30 Shtator, 2019

Dashuri apo urrejtje?/ Ja si përfundoi sherri për një mashkull mes Adelina Tahirit dhe Tunës(FOTO)

Disa vite më parë, më saktë në vitin 2012 në mediat rozë bëri bujë lajmi se këngëtaret shqiptare Adelina Tahiri dhe Tuna kanë pasur një debat...

Life Style 19:39 - 22 Shtator, 2019

“Burri yt vinte te unë, ti shkoje te lopa”/ Plas sherri tek Eni Çobani

Ajo tregoi se kishte marrë vesh për martesën dhe fëmijët e tij 3 pas tre vitesh lidhje me të dhe i kishte kërkuar ta ndërprisnin marrëdhënien,...

Kryesore Show Biz 11:06 - 15 Shtator, 2019

Pas sherrit virtual/ Olti Curri flet për herë të parë për raportin me Noizyn

Blogeri i njohur Olti Curri ka folur për herë të parë pas sherrit virtual që pati me reperin Noizy. Blogeri ka treguar në emisionin Treshat se...

Kryesore Show Biz 12:01 - 3 Shtator, 2019

“Njëherë brigadier, njëherë komentator”/ Pas sherrit që bëri bujë, Ilda Bejleri “ironizon” sërish Shakohoxhën

Një muaj më parë, në një intervistë për “Pushime on top”, komentatori i sportit Dritan Shakohoxha bëri deklaratën e papritur ku tha për kolegen e tij...

Kryesore Show Biz 12:10 - 1 Shtator, 2019

“Nuk më bën të qesh”/ “Sherri” me Agron Llakaj, Eni Çobani flet për herë të parë

Pak kohë më parë një debat mes juristes Eni Çobani dhe aktorit Agron Llakaj bëri bujë në rrjetet sociale. Në një intervistë, Eni Cobani tha se...

Kryesore Show Biz 14:25 - 27 Gusht, 2019

“Vajza jashtë martese, molla e sherrit”/ Zbulohen detajet e divorcit mes Nora Istrefit dhe Robert Berishës

Divorci mes Robert Berishës dhe Nora Istrefit eshte bere kryefjala e dites se djeshme dhe te sotme. Por se fundmi jane zbuluar disa detaje të tjera...

Kryesore Show Biz 19:36 - 25 Gusht, 2019

“Më ke vjedhur çantën Channel”/ Zbulohen detajet e sherrit mes Kejvina Kthellës dhe Franceska Jaçes

Kejvina Kthella dhe Françeska Jaçe janë dy nga modelet më seksi dhe të komentuara shqiptare. Duket se Kejvina dhe Françeska nuk flasin më me njëra-tjetrën dhe...

Kryesore Show Biz 21:32 - 11 Gusht, 2019

Moderatorja e njohur zë vendin e Ilda Bejlerit?/ Zbulohet arsyeja e sherrit me Shakohoxhën

Sherri me Dritan Shakohoxhën dhe largimi i saj nga DigitAlb bëri bujë të madhe në mediat online. Ilda Bejleri bëri të ditur se ishte larguar nga...